Гра Real Fishing

Зміст

  • Гра з виведенням коштів Real Fishing
  • Як вивести гроші з Real Fishing?
    • Азартні ігри на Real Fishing

Цікавих ігор з можливістю виведення грошей створено багато, а з їх допомогою можна створити багато джерел пасивного прибутку.


Всі досвідчені інвестори пропонують розділяти свій стартовий капітал, щоб знизити ризики, тому краще реєструватися відразу в декількох іграх.

Прибуткова гра Real Fishing це відмінний варіант для вигідних вкладів, який існує більше 4 місяців. У грі вже зареєструвалося понад 16 000 користувачів, і всі вони виводять гроші на свої віртуальні гаманці. Ви теж можете почати грати, великий стартовий капітал тут не потрібно.

Гра з виведенням коштів Real Fishing

Користувачам даного проекту пропонується купувати рибу, яка виробляє ікру. Періодично відвідуючи свій профіль, необхідно збирати ікру і продавати її.

За реєстрацію в цій грі видається бездепозітний бонус у 1001 срібла, цього вистачає на покупку дешевої риби, яка щогодини приносить по 60 ікри в годину:

Real Fishing

Це зовсім небагато, так як кожна сотня ікри продається за 1 рубль. За добу можна зібрати 1440 ігри, і отримати за це 14 рублів. Збір ікри проводиться шляхом натискання спеціальної кнопки:

Щоб на вашому балансі для виведення коштів з’явилися гроші, необхідно ще і продати ікру:

Жодних затримок з продажем не буде, ікру скуповує система, і ви миттєво отримуєте гроші на рахунок для виводу.

Якщо вкласти трохи грошей на покупку риб (хоча б 50 рублів), ви будете отримувати набагато більше. Наприклад, якщо купити рибу Минтай за 5000 срібла (50 рублів), щоденна прибуток збільшиться з 14 рублів до 93.6 рублів.

Як вивести гроші з Real Fishing?

Для поповнення балансу можна використовувати будь-яку платіжну систему, а для одержання виплати, необхідно використовувати рахунок в Payeer. Крім цього, в грі передбачені бали, які потрібно збирати для виводу. Кожен бал – це один рубль, а отримати їх можна за рахунок поповнення балансу та залучення рефералів:

Крім цього, при поповненні рахунку будь-яким користувачем, 10% від цієї суми розподіляються між усіма учасниками Real Fishing в якості платіжних балів. Отже, навіть якщо ви не залучите рефералів, у вас буде можливість замовити виплату, але доведеться довго збирати бали.

Азартні ігри на Real Fishing

Поки ви не зустрінете багато рефералів в гру, на вашому балансі поступово будуть збиратися гроші, а ви можете розвивати свою рибну ферму або розважатися в додаткових іграх. Все, тут передбачено 4 види азартних ігор:

  • у лотереї ви можете придбати квиток для участі за 100 срібла і, якщо вам пощастить, ви виграєте 500 срібла;
  • гра камікадзе пропонує пройти кілька рядків в грі і не зловити на свою голову яйце. Переходячи по сходах, ви будете збільшувати свою ставку, а при необхідності зможете зупинити гру і забрати гроші;
  • ігровий автомат, це стандартний однорукий бандит з трьома барабанами і джекпотом. Ви можете налаштовувати кількість виграшних ліній і суму ставки;
  • найпростіша гра Real Fishing, це орел-решка, де вам потрібно відгадати, якою стороною ляже підкинута монета.

З допомогою додаткових ігор можна швидко збільшити свій стартовий капітал, але і це не всі можливості отримання прибутку.

На Real Fishing часто проводяться акції і розігруються грошові призи. Наприклад, зараз проходить конкурс на найбільш активних рефоводов, з призовим фондом в 17 500 рублів. Реєструйтеся в грі, якщо ви знаєте, як залучити багато користувачів на Real Fishing, і прибуток вам забезпечена.