Гра Realclassic

Зміст

 • Заробіток на продажу яєць пінгвінів
  • Додаткові ігри
  • Введення і виведення коштів

Любителям онлайн гра з виведенням грошей сьогодні надається широкий вибір різноманітних проектів з різноманітною тематикою.


Популярна гра Golden Birds пропонує купувати птахів і заробляти на знесених ними яйцях, а багатьом цей проект не подобається, так як туди обов’язково потрібно залучати рефералів, щоб вивести гроші.

Гра Realclassic без платіжних балів, також пропонує купувати птахів і збирати яйця для подальшого продажу. Її відмінність полягає в тому, що тут не потрібно збирати платіжні бали, а відповідно, залучати рефералів не обов’язково. Але, це позначається і на прибутковості інвестицій не в кращу сторону.

Заробіток на продажу яєць пінгвінів

Гравці на Realclassic після реєстрації можуть купувати пінгвінів і збирати їх яйця, щоб потім продавати за срібло і виводити гроші з системи.

За реєстрацію передбачений бонус – 1 пінгвін, вартістю 5000 срібла (50 рублів), з нього ви зможете почати збирати прибуток.

Процес заробітку не відрізняється від інших ігор. Спочатку ви купуєте пінгвінів з різною кількістю принесених яєць на годину:

Realclassic

У гру можна заходити навіть 1 раз в місяць, щоб збирати яйця і відносити на склад. Для цього, вам потрібно натискувати одну кнопку:

Зібрані яйця можна продавати, і тим самим отримувати гроші на рахунок для виводу. Процедура продажу також проста:

Як бачите, зібравши 107 яєць, ми можемо продати їх за 1.07 срібла, а для цього достатньо натиснути на спеціальну кнопку.

На баланс для виведення зараховуються не всі кошти з продажу яєць. Тільки 40% переходить на цей баланс, а решта 60% спрямовуються на рахунок для покупок.

Баланс, призначений для покупок теж потрібно поповнювати, так як за рахунок цих коштів можна купувати нових пінгвінів. Обов’язково користуйтеся бонусами, щоб отримувати невеликі заохочення за активність:

На відміну від безлічі аналогічних ігор, на Realclassic користувачі можуть самі вибирати, якою бонус їм отримувати.

Додаткові ігри

Ще одна відмінність цієї гри від аналогів – широкий вибір додаткових азартних ігор. Тільки на Realclassic ви можете:

 • перебивати ставки на аукціоні, де перемагає самий щедрий користувач;
 • пограти в стандартну КНБ;
 • випробувати удачу в лотереї (до 500% виграш);
 • поставити гроші на віртуальний заїзд трьох автомобілів;
 • зробити ставку на наперстки (версії з 3,4 і 5 наперстками);
 • зіграти в кості (гральні кубики);
 • розкрутити колесо фортуни (квитки даються за депозити);
 • вступити в битву пінгвінів і оцінити свої сили.

Крім цього, значну суму можна отримати на свій ігровий баланс, якщо активно залучати рефералів. Адміністрація постійно проводить конкурси для активних рефоводов з значними винагородами.

Введення і виведення коштів

Самий зручний варіант для внесення депозиту – це використання гаманця Payeer, але можна користуватися і іншими віртуальними грошима, виконуючи переклад через Free-Kassa. Що стосується висновку, то він доступний тільки на Payeer.

Виплату зможуть замовити тільки ті гравці, які внесли на свій баланс не менше 100 рублів.

Гру Realclassic можна перетворити на стабільне джерело прибутку, а якщо ви готові чекати, щоб отримати максимальний профіт, то не виводьте відразу зароблені гроші. Якщо їх обмінювати і відправляти на баланс для покупок, то додатково отримуєш 30%, це серйозні перспективи для розвитку.