Гра Rich Rancho

Зміст

 • Гра Rich Rancho з виведенням грошей
  • Як грати Rich Rancho?
  • Плюси гри Rich Rancho

Заробіток на іграх є оптимальним варіантом для багатьох користувачів, адже можна розважатися і отримувати прибуток одночасно.


У онлайн ферм найбільше шанувальників, а любителям фермерських симуляторів ми вже розповідали про проект Fermasosedi, але це далеко не всі якісні ігри.

Онлайн ферма з виведенням грошей Rich Rancho це ще один цікавий проект, на якому можна розводити тварин і садити рослини, заробляючи реальні гроші.

Незважаючи на те, що гра з’явилася в 2014 році, гравці вже встигли вивести з неї понад 270 000 рублів. Ви теж можете стати віртуальним фермером і заробляти гроші з інтересом.

Гра закрита

Гра Rich Rancho з виведенням грошей

В цілому гра дуже нагадує більш популярну ферму онлайн Fermasosedi, тому всім шанувальникам цього проекту, буде легко розібратися в інтерфейсі. За реєстрацію також дають курник і невелику ділянку землі, для посадки перше насіння. Але щоб почати розвивати ферму, вклади все робити доведеться, як мінімум на придбання саджанців.

Якщо ви не хочете вкладати гроші, то у вас є 2 варіанти – збирати безкоштовний щоденний бонус або залучити рефералів.

Вносити великий депозит не потрібно, можна стартувати з сумою в 20-40 рублів. Поповнення балансу зручно проводити з рахунку Payeer або Яндекс.Гроші, але якщо ви користуєтеся іншою платіжною системою, то вносьте депозити через Free-Kassa. Кошти зараховуються протягом 24 годин.

Як грати Rich Rancho?

Після того, як на вашому балансі з’являться гроші, ви зможете зайти в розділ Ферма і посадити насіння на безоплатно отриманому ділянці землі:

Rich Rancho

Ви самі можете вибрати, який вид насіння саджати, по мірі збільшення рівня вам будуть відкриватися нові види злакових і овочів. Від вартості посіву залежить швидкість росту та ціна продажу ресурсів.

Аналогічним чином ви можете купити курок і посадити їх в отриманий за реєстрацію курник:

На ринку тварин можна купити курей, поросят, овець і навіть слонів. Під кожен тип тварин необхідно будувати певний вид загороди. Кури коштують всього за 5 рублів, а у вашому курнику доступно 9 місць для їх усадки.

Кожна курка дає 60 яєць, після чого вмирає, а цей ресурс ви продасте в крамниці за 9.6 рублів:

Таким чином, з 5 рублів, витрачених на купівлю курки, ви заробите майже в 2 рази більше. А вклавши 45 рублів на 9 курей, отримаєте 86.4. Єдине, що потрібно врахувати, курок необхідно годувати пшеницею, а кожен її посів – це 1 копійка. Сума невелика, але потрібно враховувати всі витрати.

Плюси гри Rich Rancho

 • не потрібно чекати покупців для зібраних продуктів і товарів;
 • можна почати з невеликих вкладень;
 • для збільшення прибутку, не можна продавати продукти, а побудувати млинцеву і торгувати млинцями;
 • є розважальні ігри, іподром, кістки і фігури;
 • передбачено щоденний бонус;
 • широкі можливості по розвитку ферми;
 • гроші можна виводити без всяких балів і обов’язкових залучення рефералів.

Збирати прибуток в онлайн фермі Rich Rancho зовсім не складно, а вклавши невелику суму і виявляючи мінімум активності, ви зможете стабільно виводити гроші з цього проекту. Виплати проводяться на Яндекс.Гроші і Payeer.

Ферма з виведенням грошей Rich Rancho – один з небагатьох інвестиційних проектів з можливістю отримання виплат на номер телефону.

Грати і заробляти на Rich Rancho можуть всі, а якщо вас зацікавлять більш серйозні інвестиції, то ви можете придбати акції цього проекту. Акціонери отримують певний відсоток від загального доходу системи, а враховуючи популярність цієї гри і кількість зареєстрованих користувачів, навіть 1-2% від прибутку – це серйозні гроші.