Гра Російський Фермер

Зміст

 • Грай і заробляй!
  • Як заробляти Російською Фермера?

Ігри, в яких можна заробляти реальні гроші стають все більш популярними, тому сотні тисяч користувачів щодня в них реєструються.


У більшості випадків, щоб вивести гроші з системи, обов’язково доводиться вкладати свої або залучати рефералів, але є й ті, де це не потрібно.

Російський Фермер – гра з виведенням без вкладень. Унікальний проект, в якому не обов’язково інвестувати.

Після реєстрації тут дають значний бонус 75 рублів (7500 срібла). Вивести їх не можна, зате можна купити тварин і починати розвивати свою ферму.

Гра проста і вже через пару діб з неї можна отримати виплату.

Гра закрита!

Грай і заробляй!

Перед тим, як детально описати дії, які вам потрібно виконувати в цій грі, давайте розглянемо її переваги:

 • значний бездепозітний бонус;
 • не потрібно залучати рефералів, щоб отримати виплату;
 • передбачена система рейтингу;
 • є щоденний бонус;
 • 3х рівнева реферальная система;
 • моментальні та автоматичні виплати;
 • виводять гроші на Payeer від 10 копійок;
 • постійно проводяться конкурси за залученими рефералам;
 • можна отримати бонусних тварин за внесення депозиту.

Про останній пункт хотілося б сказати окремо, так як це дійсно вигідний бонус. Якщо поповнити рахунок більш ніж на 400 рублів, на вашій фермі з’явиться кілька нових тварин безкоштовно:

Навіть якщо ви вирішите внести всього 50 рублів в гру, то і в цьому випадку ви отримаєте 5 бонусних курей.

Як заробляти Російською Фермера?

Після реєстрації і отримання бонусу, відправляйтеся в магазин тварин і купуйте різних тварин:

rusfermer

Чим більше тварин ви купите і чим вони будуть дорожче, тим швидше ви зберете пристойну суму на своєму балансі. Відразу ж витрачайте все срібло, отримане в якості бонусу, вивести його все одно не можна. Після покупки тварин, щогодини ви зможете заходити на ферму і збирати різні ресурси:

Можна заходити на ферму навіть пару раз в місяць і натиснути кнопку «Зібрати все», після чого яйця, молоко, м’ясо або шерсть відправляються на склад, а ви можете кожні 10 хвилин продавати їх:

Тут також все просто і продається натисканням на одну кнопку. З продажу ресурсів кошти нараховуються на рахунок для висновку, а звідти ви можете переводити їх на Payeer, є лише єдина умова, потрібно внести депозит не менше 75 рублів, щоб активувати автоматичні виплати.

Виводити гроші з системи не обов’язково, можна пускати їх в оборот і отримувати від цього ще більше вигоди. В обмінному пункті, ви можете конвертувати валюту з рахунку для висновку, на рахунок для покупок. При перекладі грошей, до них додається 20%, тобто віддаєте 1000 срібла, а отримуєте 1200.

Зараз у російського фермера вже грає понад 10 000 користувачів, не дивлячись на те, що проект функціонує не багатьом більше 3х місяців. Навіть якщо ви боїтеся вступати в такі системи і вважаєте, що вони швидко закриваються, виводьте гроші хоч кожен день. Як вже говорилося, мінімальний поріг всього 10 копійок.