Гра Taxi Dice — новий проект від Таксі Мані

Зміст

  • Як працює Taxi Dice?
    • Як робити ставки на Taxi Dice?

Шанувальників інвестиційної гри Taxi Money не перестають радувати розробники.


Вони постійно придумують щось нове і не тільки додають функції, але і створюють різні проекти. Так, нещодавно з’явилася гра Анклав, але вони вирішили продовжити створювати щось нове і придумали ще одну гру.

Гра Taxi Dice – новий проект від Таксі Мані, за допомогою якого можна примножити всі засоби на балансі основної гри.

Є у вас рублі на пасажирському рахунку або на рахунку для покупок, ви можете ризикнути всім і виграти в рази більше. А йти на серйозні ризики або отримувати невеликі виграші, вирішувати тільки вам.

Як працює Taxi Dice?

Навіть новачок швидко розбереться в інтерфейсі нового проекту. Він створений партнером, але повністю інтегрований з Таксі Мані.

Щоб випробувати удачу, спочатку потрібно поповнити баланс, а зробити це можна з рахунку для покупок (тоді ви будете грати в віртуальному режимі) або з пасажирського рахунку та платіжних систем (тоді гра буде реальною):

На зображенні представлені далеко не всі методи внесення коштів. За допомогою нового проекту, у користувачів з’явився ще один шанс заробити рублі на пасажирський рахунок. Для цього потрібно внести кошти на реальний рахунок і зробити ставки.

Все, що ви виграєте, переводите на пасажирський рахунок:

Хто знає, може бути, ви вкладете 1 рубль і зіграєте всього одну ставку, отримавши 60 000 кредитів, які легко переводяться на пасажирський рахунок, а це дасть можливість вивести аналогічну суму.

Як робити ставки на Taxi Dice?

З поповненням та висновком ми розібралися, тепер варто пояснити, як взагалі робляться ставки. Щоб стати переможцем, необхідно вказати кількість і кинути кістки.

Генератор випадкових чисел видасть значення, воно повинно бути менше обраної вами цифри. Після внесення коштів, ви побачите наступну форму:

Ви задаєте відсоток виграшу або число самі. Дивіться, в цьому прикладі вибрано 32768, що дозволяє використовувати 50% шанс виграшу. У разі перемоги ставка множиться майже на 2, а скільки ви поставите, вирішуйте самі.

Максимальний коефіцієнт дорівнює 64290, але для цього доведеться вибирати число 1, а відсоток в цьому випадку теж дорівнює одному.

Є хитрий спосіб спробувати зірвати банк. Для цього знадобляться автоматичні ставки. Вибирайте цифру 1 і вводите мінімальний розмір ставки:

Якщо хоча б раз кістки випадуть на вашу користь, ви отримуєте величезну кількість кредитів і з легкістю окупаете витрати:

Як бачите, такі виграші цілком можливі і навіть якщо вам пощастить тільки на 50 001 разі, ви все одно залишаєтеся в плюсі. Спробувати варто, раптом ви і є той щасливчик, який зірве куш.

Якщо вам постійно не вистачає коштів на пасажирському рахунку, використовуйте заробіток в місті Taxi Money.

У багатьох гравців в Таксі Мані вже переповнені рахунку, тому нова система ставок Taxi Dice створена вельми до речі. Зробіть хоча б пару ставок, якщо не до кінця розібралися, як це працює, там все легко.