Гра з виведенням грошей Golden Birds

Зміст

  • Golden Birds гра для заробітку
    • Чим ще цікавий проект Golden Birds?

Вклади в інтернеті привертають увагу величезної кількості користувачів, але не всі вірять, що можна вигідно прокрутити невелику суму, практично нічого не роблячи.


З допомогою економічних ігор такий шанс є у всіх, а користуватися ними легко і цікаво.

Найголовніше – знайти перевірений проект.

Гра з виведенням грошей Golden Birds є одним з найпопулярніших інвестиційних проектів.

Після проходження звичайної реєстрації, ви зможете купити птахів, щоб збирати їх яйця і продавати їх за реальні гроші. При цьому великий стартовий капітал не потрібно, можна внести лише 10-20 рублів.

Golden Birds гра для заробітку

Коли ви зареєструєтесь в системі, відразу ж переходите на поповнення балансу. Зараз діє акція, тому до свого депозиту ви отримаєте +200%. Це відмінний варіант заощадити.

Поповнюйте рахунок не менше, ніж на 10 рублів. Справа в тому, що висновок доступний тільки тим, хто внесе депозит понад 10 рублів.

Для введення коштів безпосередньо використовуються Perfect Money і Payeer, але є й безліч інших варіантів:

Golden Birds

Як бачите, за 10 доларів можна отримати 64000 срібла (без урахування бонусів), а це пристойна сума для покупки птахів. Крім цього, якщо вносити більше 500 рублів, вам надаються безкоштовні птиці (кількість залежить від суми).

Після поповнення балансу вирушайте в розділ для покупки птахів і витрачайте все срібло зі свого балансу:

птицы Golden Birds

В залежності від того, яких птахів ви купите, залежить ваш прибуток. Наприклад, якщо купити жовту птицю, вона приносить по 70 яєць на годину, а коштує всього 10 рублів. Виконавши покупку, періодично потрібно буде заходити на склад, щоб збирати яйця з усіх птахів:

Останній етап для одержання доходів – це продаж яєць. Для цього також створено окремий розділ, курс продажу 100 яєць = 1 срібло (1 копійка):

Отримуючи з однієї жовтої птиці 70 яєць на годину, за добу ви можете зібрати 1680 яєць або 16.8 срібла. Від цієї суми 30% спрямовується на рахунок для виведення тобто 5.4 рубля. Простіше кажучи, купивши цю птицю за 10 рублів, вже через 2 дні ви повністю окупаете витрати. Багато хто скаже, що це розлучення, але це не так.

Щоб вивести гроші з Golden Birds, потрібні платіжні бали, а отримати їх можна за рахунок залучення рефералів.

Для наших читачів ми вже розповідали, Як залучити рефералів на Goldenbirds. Система передбачає кілька рівнів рефералів:

Крім цього, кожні добу розподіляється по 10% від усіх внесених депозитів, між учасниками проекту. Тому, ви зможете виводити невеликі суми без залучення рефералів.

Вивести гроші з Golden Birds можна тільки на Payeer, крім платіжних балів, тут встановлені вимоги – поповнити рахунок на 10 рублів або залучити 1 реферала.

Чим ще цікавий проект Golden Birds?

Крім основного функціонала для вкладів та отримання прибутку, на цьому проекті ви знайдете багато цікавого:

  • щоденний бонус від 10 до 100 срібла;
  • колесо фортуни (квиток видається при поповненні рахунку на 200 рубелей);
  • лотерея з величезним призовим фондом;
  • наперстки на платіжні бали або срібло;
  • КНБ на платіжні бали або срібло;
  • аукціон (потрібно перебити максимальну ставку).

Також адміністрація проекту постійно проводить конкурси для активних рефоводов. Кожен місяць визначаються лідери, чиї реферали внесли в гру більше всього грошей і вони отримують від 36 до 81 тисячі рублів. Мені вже вдалося взяти участь в останньому конкурсі, але я зайняв 29 місце:

Загалом, проект відмінний, а всім скептикам пропоную ознайомитися зі статистикою. У грі зареєстровано понад 550 000 учасників, виплати перевищують 53 млн. рублів, а проект існує вже більше року.

Реєструйтеся в грі Golden Birds і інвестуйте свої гроші, на відміну від багатьох аналогів, на цьому сайті цілком реально заробити в звітах про доходи періодично публікуються скріншоти з виплатами з гри.