Гра з виведенням Profit Birds

Зміст

  • Грай і заробляй з Profit Birds
    • Платіжні бали на Profit Birds

Заробляти в інтернеті легко, якщо користуватися найпростішими способами.


Є багато цікавих проектів, з яких люди стабільно отримують виплати, серед них є і економічні ігри. У них кожен може зареєструватися і без зусиль примножувати свої гроші.

Нова гра з виведенням грошей Profit Birds з’явилася нещодавно, але впевнено набирає обертів.

Її активний розвиток пояснюється тим, що розробники вже мають досвід створення подібних проектів. Вони запускали Money Birds і врахували всі побажання користувачів. Щоб не міняти старий проект, вони просто відкрили нову гру.

Грай і заробляй з Profit Birds

Сюжет гри залишився без змін, також продаються кольорові пташки і збираються яйця для продажу. На старті всіх новачків чекає бонус 1000 срібла, тому можна і без вкладів починати.

Тільки на цю суму доступна одна дешева птах, плодючість у неї мінімальна.

Саме тому, краще вкластися і купити інших пернатих:

Вони набагато швидше окупаються, без змін залишається тільки термін життя. Боїтеся, що гроші не окупляться? Давайте проведемо простий розрахунок. Червона птах стоїть 410 000 срібла, це 4100 рублів.

Всю суму вносити в гру не потрібно, так як на депозити встановлений бонус:

Вносьте 3000 рублів і отримуєте 450 000 срібла. Купуєте одну червону птицю, яка приносить по 30 000 яєць щогодини. Виходить 720 000 яєць на добу (7200 срібла = 72 рубля).

За 90 днів терміну життя птиці виходить загальна прибуток 6480 рублів, тобто вкладені гроші примножуються більше, ніж у 2 рази. При цьому, ми не враховували решту 40 000 срібла і WM SET бонуси:

Прибутковість буде ще вище, головне не забувати кожні 2 дні заходити в гру, щоб збирати яйця. До речі, половину отриманого прибутку будуть зараховувати на баланс для покупок, з нього купуються нові пташки для збільшення прибутку.

Виплати приходять на кілька платіжних систем, гравці вже виводять кошти:

Грати легко, окупність висока, а адміністрація вже довела, що їх проекти можуть працювати роками.

Зараз у грі зареєстровано менше 5000 користувачів, не пропустіть момент, щоб вступити у перспективний проект. У вас точно вийде залучити багато рефералів, а потрібно це для виведення коштів.

Платіжні бали на Profit Birds

Замовляти виплати не вийде без Cash Points, а даються такі бали за різні дії. Для всіх, хто вносить в проект понад 1000 рублів, відкривається спеціальна біржа, де продаються бали.

На новому проекті розробники зробили все, щоб біржа була максимально вигідною, тому курс там набагато вигідніше, ніж на аналогічних сайтах:

Також Cash Points лунають при внесенні коштів вами і вашими рефералами. Проект тільки розвивається, в нього легко запрошувати нових гравців. Коли вони будуть когось запрошувати, вам нарахують відсотки:

Щоб без проблем зібрати велику команду, використовувати різні способи набору рефералів. Іноді вистачає залучити 5-10 чоловік, вони стануть запрошувати своїх друзів і, ви створите пасивний джерело доходу.

Крім всього цього, адміністрація проводить стабільні конкурси рефералів, де розігрується за 60 000 рублів.

Перед тим, як реєструватися в інвестиційних іграх, потрібно переконатися, що розробники чесні.

Адміністрація Profit Birds володіє хорошою репутацією, тому можна не переживати за вклади. А якщо вам сподобається цей проект, реєструйтеся ще в Rich Birds, дизайн і сюжет гри точно такий же.