Гра Золото Гномів

Зміст

  • Заробляй на золото гномів!
    • Доповнення і бонуси

Ви хочете заробляти в інтернеті, але комп’ютерні ігри не дають вам можливості відірватися від них?


Спробуйте поєднати приємне з корисним, починайте грати в економічні ігри, з яких доступний виведення коштів.

Сьогодні у бажаючих грати і паралельно заробляти є широкий вибір проектів.

Ігровий заробіток на Золото Гномів це відмінна можливість стабільно отримувати прибуток, практично нічого не роблячи.

Все, що від вас потрібно – це найняти кілька гномів, видобувних дорогоцінний метал, а після цього лише іноді заходити у систему, щоб збирати його, продавати і виводити з системи.

Скам!

Заробляй на золото гномів!

За реєстрацію на цьому сайті дають одного гнома-скромника, він не самий дешевий, тому приносить кожна година за 370 кристалів. Вкладаючи гроші в гру, ви будете купувати інших гномів з різною продуктивністю:

Золото Гномов

Купити золото за курсом 1 рубль=100 золота, тому найдешевший гном-буркотун коштує всього 1 рубль. Ви можете почати з невеликих сум і поступово розвиватися. Раз на тиждень або навіть місяць, вам потрібно відвідувати аккаунт, щоб відправляти на склад кристали, зібрані вашими гномами:

Потім ви можете продавати кристали без обмеження по мінімальній кількості і без затримок:

Кожна сотня золота це 50 рублів, а гроші на повному автоматі направляються відразу на рахунок для виводу (частина зараховується на рахунок для покупок). Такого не може бути – заперечать багато, але не поспішайте з висновками, так як в цій грі є деякі обмеження по виплатах.

Щоб їх отримати, потрібно збирати бали, а отримати їх можна тільки за поповнення балансу вами або вашими рефералами:

Кожен бал, це один рубль, тому вам обов’язково доведеться залучати нових користувачів у цю систему. Як це зробити? Ви можете розповісти про гру своїм друзям, роЗміст ити посилання на форумах та в соціальних мережах і так далі. Чим більше активних рефералів ви залучите, тим більші суми зможете виводити.

Доповнення і бонуси

Гра Золото Гномів володіє досить широким функціоналом, тому вона відноситься до типу найцікавіших проектів. Тут ви зможете використовувати:

  • отримання щоденного бонусу від 1 до 100 золота;
  • ризиковий бонус від -50 до +100 золота;
  • у лотереї можна купувати квитки і брати участь у розіграші 1000, 500 і 400 золота. 20 гравців купують квитки, і система випадковим чином вибирає переможців;
  • стандартна гра КНБ допоможе збільшити капітал зібраний і розважатися;
  • проста гра Орел-Решка, теж може підвищити суму на вашому балансі;
  • у грі Кістки, ви можете спробувати вгадати, яка грань кубика випаде і отримати в 6 разів більшу суму, чим поставили;
  • при поповненні балансу через Payeer, ви отримуєте 200% бонусом.

На золоті гномів можна швидко заробити пристойні гроші, але перед цим обов’язково оціните свої можливості, так як без залучення рефералів не обійтися. Якщо ви не впевнені, що все одно пройдіть реєстрацію та збирайте кристали, нехай вони поки що накопичуються, а за цей час ви придумаєте, як залучити нових гравців.