Грай і заробляй на Birds Super

Зміст

 • Як грати в Super Birds?
  • 5 відмінностей Super Birds від аналогів

Економічні ігри не однаково прибуткові, доводиться шукати гідні проекти з безлічі аналогів, до того ж деякі створюються шахраями.


Зараз ви дізнаєтеся про новий проект, з яким заробляє вже більше 80 000 користувачів. Чергова гра про птахів, розбиратися у функціоналі не доведеться.

Грай і заробляй на Birds Super – захоплюючої гри з простим оформленням і звичними функціями.

Супер Птахи відрізняються від аналогів так як тут реалізовано багато незвичайних інструментів. Приміром, кожен може заробляти без вкладень або розважатися в додаткових іграх.

Як грати в Super Birds?

Якщо ви давно читаєте блог Workion, то повинні знати, що я давно заробляю на Rich Birds і Golden Birds. В цьому проекті все те ж саме, тільки трохи змінено дизайн. Щоб отримувати прибуток, потрібно збирати яйця, а перед цим необхідно купити птахів.

На пару перших пернатих дається бонус:

У кожній птиці своя продуктивність, а чим дорожче коштує персонаж, тим швидше він окупається. Одержані за реєстрацію 1000 срібла дозволяють купити пару зелених птахів і щогодини отримувати по 200 яєць. Ця продукція збирається на складі:

Яйця не псуються, збирайте їх, коли вам зручно. Мінімальний термін збору становить 10 хвилин. Що зберігається на складі продукція продається за срібло, 50% надходить на баланси для виводу і покупок:

Це основний функціонал гри, з рахунку для виведення кошти переводяться в різні платіжні системи та на номери мобільних операторів. З проектом варто ознайомитися ближче, адже користувачам пропонується ще багато всього цікавого. Як і обіцяли спочатку, зараз розповімо, як заробити без вкладень.

5 відмінностей Super Birds від аналогів

Багато ігри присвячувалися птахів і яйцях, сюжет не новий, але розробники цього проекту добре потрудилися. Чому люди реєструються саме тут? Є кілька причин цього:

 • Серфінг сайтів – в розділі «Букс» доступний список майданчиків, переходьте на них і отримуйте за це срібло. Зовні оформлення нагадує Seosprint, там використовуються такі ж значки та шрифти. Платять небагато, але на кілька птахів назбирати реально:
 • Партнерська програма – вона тут 3х рівнева і передбачає додаткові бонуси за переходи по реф. посиланнях. Також приходить окремий відсоток з рефералів першого рівня, коли вони переглядають сайти в серфінгу:
 • Додаткові ігри – відмінна можливість розважитися. Квитки в рулетці роздаються за поповнення балансу від 500 рублів. В колесо фортуни можна грати на срібло з будь-якого балансу (зараз джекпот складає 150 000 срібла):
 • Виплати – не у всіх іграх пропонується висновок великою кількістю способів. Тут же доступні переклади навіть на номери телефонів або банківські картки. Для власників Payeer гаманців доступний терміновий висновок:
 • Птах у подарунок – всім бажаючим пропонують забрати жовту птицю за вступ в групу Вконтакті. Важливо не залишати спільнота, інакше бонус анулюють:
 • Гра Super Birds працює без платіжних балів та інших обмежень. Це найважливіший фактор для багатьох новачків. Зареєструйтеся, збирайте щоденний бонус, отримуйте комбінації птахів за внесення депозитів, проектом ви точно не розчаруєтеся.

  Шанувальникам ігор з виведенням коштів настійно рекомендую зареєструватися Taxi Money.

  Чесних проектів в інтернеті не так багато, адже майданчики часто створюються тільки для збору інвестицій, після чого вони закриваються. З Super Birds цього точно не станеться, принаймні я вже вклав у проект і виводжу гроші.