Грай і заробити без вкладень в грі Кішки Мишки

Зміст

 • Як почати заробляти з Cat And Mouse?
 • Чому варто грати саме на Cat And Mouse?

Всім потрібні гроші, але хтось заради них працює цілодобово, а хтось просто робить вигідні вкладення. Щоб стати інвестором не обов’язково мати круглу суму. Пари сотень рублів цілком достатньо для вкладення в ігри з виведенням грошей. Ці проекти заполонили інтернет, вибирати гру потрібно уважно.


Грай і заробити без вкладень в грі Кішки Мишки – новий проект, що зібрав понад 1 млн. інвестицій. Обсяг виплат збільшується з кожним днем, також як і кількість учасників. Всі вони вже почали продавати мишей, яких ловлять куплені коти. Інтерфейс простий і зрозумілий, без грошей теж реально почати.

Як почати заробляти з Cat And Mouse?

Проект стартував наприкінці 2016 року, про неї поки мало хто знає. Хорошу репутацію сайт вже заробив, це підтверджують численні відгуки. Важливий фактор – стабільність виплат.

При поповненні балансу в грі, новачків чекає бонус 25% і WM SET бонус, за яким дарують безкоштовних котів (кількість залежить від суми).

Умови вигідні, але про все по порядку.

Для початку ми вирішили представити інструкцію по грі для новачків:

 • На будь-якому сайті для початку потрібно пройти реєстрацію. На сайті Cat And Mouse вона найпростіша:
 • Новачкам дають безкоштовних котів, тільки це не приносить багато прибутку. Тому бажано поповнити рахунок. Способів внесення депозиту маса, так як операції проводяться через Payeer, а там можна використовувати банківські картки, мобільний баланс, будь-які електронні гроші і навіть закинути гроші через мультикассу:
 • Якщо внести більше 1000 рублів на баланс, адміністрація подарує Тома (коштує 500 рублів).

 • Тепер головне питання, а яку суму краще вносити? Тут вирішуйте самі, коти коштують від 50 до 3000 рублів. Чим дорожче тварина, тим швидше воно окупається:
 • Куплені коти автоматично ловлять мишей, вони накопичуються на складі. Гравцеві потрібно їх збирати, це можна робити кожен день, тиждень місяць:
 • Зібрані миші переводяться в розділ «Продаж мишей», де гравець отримує за них золото. За умовами гри, 70% йде на покупки, 30% на висновок:
 • Все, що накопичується на балансі для виводу можна перевести на електронні гаманці Payeer і QIWI. У другому випадку підвищена комісія:
 • Як бачите, нічого складного в заробітку на Кішки Мишки немає, головне добре вкластися і набратися терпіння. Кожен день обробляються сотні запитів на висновок, гравцям приходять зароблені гроші.

  Чому варто грати саме на Cat And Mouse?

  Гра проста і чесна, однак, це не всі її переваги. Крім безкоштовного кота, гравці можуть щодня збирати бонус до 100 золотих. На кота з таким бонусом доведеться збирати занадто довго, тому краще скористатися партнерською програмою. Вона однорівнева, з рефералів надходить 30% від депозитів.

  Для залучення рефералів я використовую свій блог, ви можете застосовувати й інші способи набору рефералів.

  Коли по реф. ссылке реєструється новий гравець, пригласившему користувачеві ще дають Гарфілда в подарунок. Коштує такий персонаж 50 рублів, тому умова вигідну:

  Ось тільки приносить він всього 6 мишей в годину (144 на добу). Виходить, пасивний дохід у місяць становить 4.32 рубля. Маленька сума, але гроші будуть поступово збільшуватись, до того ж їх можна прокручувати. В обміннику нараховується бонус +10%, міняйте всі з рахунку для виводу на баланс для покупок:

  Постарайтеся придбати якомога більше котів, так як від кількості пійманих мишей залежить прибуток. Активніше запрошуйте нових учасників, реінвестується гроші, не забувайте збирати щоденний бонус. Прибутковість буде поступово збільшуватися, навіть якщо ви так і не зважитеся вкладати свої гроші.

  На Cat And Mouse постійно проводяться конкурси рефералів. У них виграють партнери, чиї реферали внесли найбільше грошей за період проведення конкурсу. Зараз приз за перше місце 2000 рублів.

  На іграх точно можна заробляти великі гроші. Кішки Мишки – це ще одна проста, але прибуткова гра. Стартував проект зовсім недавно, він ще не завоював величезну популярність, однак все швидко змінюється. Починайте без вкладень, якщо є сумніви.