Хештеги Twitter

Зміст

 • Як ставити хештеги?
  • Найпопулярніші хештеги Twitter

У всіх соціальних мережах є свої фішки. Твіттер відрізняється від аналогів багатьом, а одне з нововведень це хештеги.


Зараз їх використовують для оцінки запису у всіх соц. мережах, але в Twitter їх додають набагато частіше. Потрібні вони для того, щоб віднести посади до певної теми, а якщо ви добуваєте звідти трафік або розкручуєте аккаунт, то їх точно варто вставляти.

Хештеги Twitter це спеціальна мітка, що додається в пост одним словом, спочатку якого встановлено символ решітки.

Такий спосіб розмежування записів досить зручний, а додавати їх до кожного посту, якщо ви хочете збільшити їх перегляди. Професіонали знають, що це один їх хитрих способів оптимізації в Twitter.

Як ставити хештеги?

Додавати їх на пости гранично просто. Потрібно просто поставити символ # і після нього додати яке-небудь слово. Можна вказувати що завгодно, а текст після цього значка автоматично перетворюється на посилання:

Великі компанії і маркетологи завжди використовують популярні хештеги. Згідно з дослідженням, за рахунок додавання таких міток, популярність твіту збільшується в 2 рази.

Але далеко не всі хештеги однаково впливають на охоплення аудиторії, адже якісь часто використовуються, а які-то взагалі не використовуються:

Це наочний приклад використання пари хештегов великим банком. Якщо людину зацікавить тема вкладів або він захоче дізнатися більше про Бинбанке, може просто натиснути на посилання в хештегах і отримає цілий список релевантних твітів:

Інформація в них різна, але вона тематична. Точно також і ваші твіти можуть знаходити інші люди, переходячи по посиланнях з відміток. Це основна причина їх додавання.

Найпопулярніші хештеги Twitter

Щоб використання міток принесло позитивні результати, необхідно вибирати актуальні хештеги. Їх можна подивитися прямо в своєму профілі.

Під блоком із цікавими мікроблогами знаходиться список хештегов, які в даний момент використовуються найчастіше:

Вони підходять для актуальних твітів, а якщо ви хочете щоб вашу запис побачило якомога більше користувачів, використовуйте популярні хештеги Твіттер:

#runews – для російських новин.
#followfriday – для реклами інших мікроблогів по п’ятницях.
#rufollowme – для реклами свого мікроблогу.
#confessionfriday – для публікації фактів про себе.
#fact – позначка для будь-яких фактів.
#russia – будь-які твіти про Росії.
#moscow – для твітів пов’язаних з Москвою.
#ukraine – аналогічно, для записів про Україну.
#lovefood – для записів про їжу.
#vk – для постів про Вконтакте.

Цей список можна продовжувати до нескінченності, так як з’являється все більше хештегов, а деякі навпаки зникають з часом.

Розподіляються вони на 3 великі групи:

 • Тематичні – для зв’язки поста з якою-небудь визначеною темою.
 • Флешмобовые – для розваги та участі у заходах.
 • Событейные – з причини якого-небудь події.
 • Приміром, напередодні нового року був актуальний хештег #новыйгод2016. Його використовували для твітів з привітаннями, розіграшами, листівками, подарунками і так далі.

  Вас зацікавили хештеги тому, що ви займаєтеся розкруткою свого мікроблогу? Тоді вам точно знадобляться 20 хитрощів для залучення передплатників у Twitter.

  У твіттері хештеги використовуються постійно, а досвідчені блогери розуміють, наскільки вони ефективні.

  Заради інтересу спробуйте роЗміст ити схожі записи, тільки в одній додайте мітки, а іншу залиште без них. Відразу помітите різницю, якщо у вас досить популярний мікроблог.