Хто такі фрілансери і що вони роблять?

Зміст

  • Фрілансер хто це?
    • Найпростіший фріланс

З кожним днем все більше людей вирішують почати заробляти в інтернеті і приступають до пошуків відповідної інформації.

Новачкам найпростіше почати з заробітку на почтовиках, але більшість вважає це занадто легкою і недостатньо прибутковою діяльністю, тому йдуть у сферу фріланса.

Хто такі фрілансери і що вони роблять? За великим рахунком, це найманий робітник, який виконує різну діяльність. Фрілансером може бути дизайнер, оптимізатор, копірайтер, верстальщих сайтів і навіть юрист. Всі, хто надає послуги в мережі, можуть називати себе фрілансерами, незалежно від виду виконуваної роботи.

Фрілансер хто це?

Наприклад, якщо ви непогано малюєте в Photoshop, то можете скористатися цим навиком і знайти роботодавців, через біржі фрілансу. На біржах практично кожен день з’являються різні пропозиції про віддалену роботу для фрілансерів.

Деякі просять перевести сайт на іншу мову, деяким потрібний консультант у будівельній або юридичній сфері, комусь потрібен адміністратор сайту або групи Вконтакте. Всю цю роботу виконують фрілансери.

Заробляти у фрілансі не так складно, але щоб зробити таку діяльність стабільною, доведеться довго працювати, а також володіти якимись навичками. Тут платять виключно за результат, зробив роботу – отримав гроші, тому доведеться багато працювати, а не просто сидіти за комп’ютером.

Деякі новачки цього не враховують, тому після пари тижнів назавжди залишають думки про заробіток в мережі. Але роблять вони це даремно, заробляти гроші в інтернеті набагато зручніше, навіть з дому виходити не треба. Звичайно, така робота підходить не всім, але те що вона прибуткова, можете не сумніватися.

Найпростіший фріланс

З найпростіших видів фріланса виділяється копірайтинг. З написання текстів для сайтів почати найпростіше, так як вони купуються у величезних кількостях, і знайти покупця буде не складно. Крім цього, новачки часто користуються рерайтинг, переписуючи чужі тексти і продаючи їх в унікальному вигляді, що суттєво полегшує виконання роботи.

Хочете спробувати свої сили у фрілансі? Відвідайте біржу Advego і перейдіть в розділ «Робота». Там ви зможете знайти різні завдання (в основному з написання текстів), але перед цим ми радимо почитати З чого почати копірайтеру, а також в цілях безпеки дізнайтеся, як обманюють копірайтерів, так як шахраї частіше обманюють новачків.

Не хочете працювати замовленням? Можете написати статті на довільні теми (інструкція по заміні автомобільних колодок, як вибрати хороший холодильник, що одягнути на побачення і т. д.) і виставити їх на продаж. Найбільше покупців готових статей ви знайдете на біржі Etxt.

Ви можете додати хоч 1000 статей і призначити за них свою ціну, але пам’ятайте, що поки ви новачок, вам потрібно привернути до себе увагу, а найкращий спосіб зробити це – знизити ціни.

В цілому, фріланс це ідеальна сфера для заробітку на дому. Тепер ви знаєте, хто такий фрілансер і чим він займається, а значить, можете спробувати свої сили. Найголовніше, що для цього не потрібні ніякі вклади, а якщо працювати через біржі, то угоди проходять безпечно.