Хто відвідував мою сторінку Вконтакте?

Щодня на свої сторінки Вконтакте заходять тисячі користувачів і деякі не можуть провести навіть дня без цього.


Мережа дійсно цікава і на Workion постійно додаються нові інструкції з її використання. Багатьом хочеться відслідковувати відвідувачів своєї сторінки, а зробити це зовсім не складно.

Хто відвідував мою сторінку Вконтакте, як дізнатися? Не завантажуйте ніякі програми, так як разом з ними можна занести на комп’ютер віруси.

Щоб дізнатися, хто заходив на сторінку Вконтакте, досить запустити спеціальний додаток. Зараз ми докладно пояснимо, як його знайти і як ним користуватися.

Додаток Мої гості. Дізнайся гостей Вконтакте

Постійні читачі нашого блогу вже знають, як залишатися Offline, де завантажити безкоштовні теми і які розширення для Вконтакте краще використовувати.

Для перевірки людей, які відвідують чужі профілі, створено спеціальний додаток під назвою «Мої гості». Вам потрібно додати його до себе на сторінку, для цього перейдіть у розділ «Додатки» і в пошуку вказуйте назву:

Після запуску програми потрібно трохи почекати, після чого система проведе перевірку, і ви отримаєте великий список людей, що заходили на вашу сторінку. При цьому, ви легко визначите, коли саме вони відвідували профіль:

У цьому додатку є і декілька інших функцій, які можуть вам стати в нагоді. Можна подивитися, хто найчастіше заходить і ставить лайки (у розділі шанувальники). Також є розділ, де можна замовити збільшення гостей.

Це не безкоштовно, оплата проводиться голосами:

Щоб не витрачати своїх грошей, почитайте статтю про безкоштовні голоси Вконтакте. Але це ще не остання функція, так як ви можете переглядати гостей сторінки Вконтакті у своїх друзів.

Це безкоштовно, досить зайти в розділ «Все про друзів»:

Для зручності, можна фільтрувати список і подивитися заморожені сторінки або відвідати сторінки користувачів, які давно не заходили в мережу.

Крім цього, у програмі «Мої гості», можна стежити за тим, хто видаляється з друзів. Статистика починає провадитися з моменту першого запуску програми.

Соціальні мережі це не тільки розваги, дізнайся, як заробити 1000$ Вконтакте і отримуй гроші за те, що сидиш на своєму улюбленому сайті.

Сайт Вконтакте володіє широким функціоналом, але деякі просто не здогадуються про існування додаткових інструментів. Тепер ви знаєте, що стежити за тим, хто відвідує твою сторінку можна не тільки на Однокласниках, але і Вконтакте.