Хто збирає більше лайків в Инстаграме?

Зміст

  • Що публікувати в Инстаграме?
    • Тільки молодіжні профілі можна розкрутити?

Соціальні мережі вже багато років перетворюються в комерційні проекти, причому не тільки для їх розробників, але і для самих користувачів.


Серед читачів нашого блогу багато вже почали заробляти в Instagram, в тому числі і за рахунок розміщення реклами. Тут важливу роль відіграє не лише кількість підписників, але і їх активність.

Хто збирає більше лайків в Инстаграме? Користувачі, які знають цільову аудиторію цього сайту і намагаються розміщати посади саме під неї.

Людям потрібно дати саме те, що вони чекають, а коли знаєш, для кого створюєш пости, набагато простіше підібрати інформацію, щоб зібрати максимум лайків.

Що публікувати в Инстаграме?

Цільова аудиторія Instagram переважно жіночої статі. Але це не головний фактор, так як майже всі користувачі соціальної мережі – це молодь.

Природно, їм хочеться спілкуватися на «своїй» мові і вони намагаються підписуватися на тих, хто «в темі». Напевно вам доводилося спостерігати фотографії в цій соц. мережі, з підписами типу:

Хай піпл, зачекинился на кульной вписку, пишіть в ватсап і вибер, підтягуйтеся.

Молодіжний сленг та креативні фотографії приваблюють підростаюче покоління. Згадайте себе в 13-15 років, напевно ви теж хотіли виглядати модно і прагнули бути на когось схожими. Зараз користувачів Инстаграма, так і взагалі соціальних мереж можна назвати окремою субкультурою.

Звіт з усього цього складається один – найбільше лайків збирають пости, створені під підлітків і молодих модників модниць).

Вони стежать за своїми кумирами, лайкають самі незвичайні і сміливі фотки, діляться ними з друзями і активно їх коментують. Якщо ви вирішите розкрутити свій аккаунт, обов’язково врахуйте це.

Тільки молодіжні профілі можна розкрутити?

Немає, можна займатися просуванням в Instagram чого завгодно, аж до власної компанії, але потрібно розуміти специфіку такого способу.

Молоді фірми зараз активно користуються соціальними мережами і створюють власні тренди. Вони впливають на думку оточуючих, роблячи свою продукцію наймоднішою і тим самим підвищуючи попит.

Ефективна розкрутка в Instagram без накруток забирає купу часу, але вона того варта. Набирати передплатників стає все важче, адже конкуренція збільшується, а відкриваються все більш цікаві профілі.

Саме тому, необхідно йти в ногу з часом і постійно вивчати нові терміни типу дизигнер, дудл, цегла або кефич.

Сучасна молодь відрізняється від минулого покоління, так було завжди. Тому, потрібно вливатися «в тему» і ставати своїм, щоб привертати увагу.

Якщо вирішите почати просування в Инстаграме, на старті вам знадобиться накрутка передплатників в Instagram.

Лайки в Инстаграме продаються за копійки на таких сайтах як SMMOK, але це зовсім не те. Якщо ви хочете, щоб ваші фотки оцінювали реальні люди, це позначалося на популярності аккаунта, починайте викладати лише найпривабливіші знімки, після ретельного сортування.