Ідеальний час для торгівлі опціонами

Зміст

  • В який час торгувати бінарних опціонів?
    • Є найкращий час для торгівлі бінарними опціонами?

Високоприбуткові бінарні опціони доступні тільки тим, хто добре розбирається у цьому торговому інструменті.


Деякі люди запевняють, що для заробітку з Форексом необхідно економічну освіту, але проведені дослідження показали, що на біржі трудиться 50% людей володіють середньою освітою, які не належать до фінансів.

Досвідчений трейдер враховує масу різних факторів при відкритті угод. Ідеальний час для торгівлі опціонами – ще один момент, що хвилюють багатьох новачків.

На форумах часто запитують, в який час краще торгувати бінарними опціонами, але відповісти однозначно не вийде.

В який час торгувати бінарних опціонів?

Можна займатися торгівлею тоді, коли вам зручно. Навіть нічна торгівля бінарними опціонами здатна приносити прибуток, але потрібно враховувати, які валютні пари в цей час найбільш волатильні.

У різних країнах ранок та вечір наступають у різний час, відповідно, їх національна валюта більш або менш активно змінює курс.

Щоб визначити найкращий час для торгівлі бінарними опціонами, спочатку потрібно визначитися з валютною парою. У статті про волатильні валютні пари ми вказували точний час, коли той чи інший сегмент ринку Форекс, отримує підвищену активність.

Ось основні моменти:

  • Азія (з 03:00 до 11:00).
  • Європа (з 09:00 до 17:00).
  • Америка (з 16:00 до 24:00).

Час вказано Московське, а при використанні валюти, що відноситься до одного з цих сегментів, потрібно вибирати відповідні діапазони.

Наприклад, в Азії ранок починається раніше, тому ринок «оживає» вже в 3 години ночі. До 11 годин ранку можна активно користуватися азіатськими валютними парами, так як волатильність у них буде підвищена.

Щоб бінарні опціони стали прибутковими, потрібно входити на ринок тоді, коли курс валюти сильно змінюється.

Визначивши напрям і зробивши власний прогноз, у вас будуть всі шанси заробити гроші. Не забувайте дивитися на годинник, щоб визначити, які валютні пари підходять для укладання угод.

Є найкращий час для торгівлі бінарними опціонами?

Досвідчені трейдери відзначають, що максимальна волатильність валют відбувається при перетині американського і європейського сегменту. Тобто з 16:00 і до 17:00 відбуваються серйозні зміни з курсом долара і євро. Це потрібно враховувати при виборі активу та встановлення часу експірації.

Професіонали проводять операції в будь-який час і навіть торгують бінарними опціонами у вихідні дні. У цьому їм допомагає великий досвід і серйозний запас теоретичних знань.

Не поспішайте заробити великі гроші в опціонах, починайте з навчання та демо-рахунків, дійти до високої прибутковості не просто, але цілком реально.