Ідентифікація ківі гаманця

У всіх платіжних системах користувачам пропонується використовувати різні типи гаманців і, як правило, для отримання доступу до всіх інструментів, необхідно проходити верифікацію.


Платіжна система QIWI не є винятком, щоб підняти ліміти на транзакції, потрібно проходити спеціальну перевірку.

Ідентифікація ківі гаманця порівняно не складна процедура, особливо, якщо проходиш просту перевірку. Зараз ми докладно пояснимо, що потрібно зробити для ідентифікації Qiwi, а також покажемо, як її проходити.

Відповідно до останніх змін законодавства, тепер всі платіжні системи зобов’язані збирати паспортні дані клієнтів, тому будьте готові вказувати цю інформацію.

Як пройти ідентифікацію ківі?

Крім того, що після ідентифікації відкривається повний функціонал, це збільшує ліміти перекладів. В залежності від того, яку процедуру перевірки ви пройдете, ліміти можуть бути різними.

Після авторизації на сайті QIWI, потрібно зайти в налаштування і там ви побачите свій статус, а також зможете перейти до ідентифікації:

Спочатку потрібно перейти на «Стандарт». Тиснемо «Отримати», і після відкриття нової сторінки заповнюємо форму:

Заповнюйте форму реальними даними, так як в подальшому по цій інформації ви будете проходити повну перевірку.

Якщо вам тимчасово потрібен гаманець, і ви не хочете вводити справжні дані, найголовніше вкажіть існуючу серію і номер паспорта, так як це перевіряється на автоматі.

Заповнивши дані, ви миттєво отримуєте «Стандарт» і в налаштуваннях це відображається:

Тепер можна переходити до максимальної ідентифікації ківі. Що для цього потрібно? Вам потрібно буде особисто відвідати:

  • офіс КІВІ банку;
  • пункт системи CONTACT;
  • пункт партнерів QIWI.

Останній варіант може стати для вас найбільш зручним, так як партнери знаходяться за різними адресами і в різних містах:

Що вам обов’язково знадобиться при ідентифікації гаманця ківі, так це наступні документи:

Якщо ви не є громадянином Росії, то потрібно подати дані міграційної карти і паспорт іншої держави (інший документ, що підтверджує особу).

Зібравши всі документи і відвідавши офіс, ви передаєте дані співробітникові, який при вас заповнює спеціальну форму. Чекаєте кілька хвилин і після цього підтверджуєте ідентифікацію за допомогою коду, який прийде по SMS. Через деякий час в налаштуваннях свого гаманця ви будете спостерігати наступне:

З максимальною ідентифікацією можна залишати на рахунку до 600 000 рублів, проводити скільки завгодно транзакцій, за раз переводити до 200 000 рублів, і виводити за добу не більше 20 000 рублів.

Проходження ідентифікації ківі гаманця є обов’язковою для прив’язки QIWI до Webmoney.

Варто отримувати такий статус і проходити перевірку? Якщо ви заробляєте в мережі невеликі гроші, то можна обмежитися стандартною ідентифікацією ківі. Після її оформлення можна легко зняти гроші з ківі гаманця і направляти транзакції в різних напрямках.