Ігровий заробіток на Elvengold

Всі ігри штампуються під копірку, вони не цікаві і нудні. Лише деякі розробники намагаються внести в цю сферу щось нове.


З їх допомогою з’являються реально якісні проекти, які багато в чому не поступаються повноцінним онлайн стратегіям. Про один із них ми вирішили розповісти в цій статті.

Ігровий заробіток на Elvengold вже сподобався понад 20 000 користувачів. Вони будують свої міста, покращують споруди і пасивно отримують прибуток.


Хоч гра і не складна, по графіку вона виконана на вищий бал. Плюс до всього, починати можна без вкладень, так як новачкам дарують по 50 рублів.

Як заробити, граючи в Elvengold?

У грі легко зареєструватися, не підтверджується навіть зазначена пошта. Стартовий капітал, що зараховується у вигляді подарунка занадто маленький, тому, краще внести хоча б трохи грошей на баланс. Зробити це можна через Payeer, Яндекс.Гроші і Perfect Money.

В залежності від суми депозиту, вас чекають бонуси:

  • 3% від 100 рублів;
  • 5% від 500 рублів;
  • 10% від 1000 рублів;
  • 15% від 5000 рублів;
  • 20% від 10000 рублів;
  • 25% від 15000 рублів;
  • 35% від 30000 рублів.

Кожен рубль, це 100 ігрового золота, на які будуються будівлі. Усього доступно 10 будівель, чим вони дорожчі, тим більше приносять монет:

Їх можна як завгодно розташувати на своїй земельній ділянці. Після покупки будівлі, воно додається в бічну панель, звідти їх потрібно перетягнути на свою землю:

У кожного будинку є кілька рівнів, краще витрачати гроші на модернізацію, ніж будувати нові споруди. Ціна може відрізнятися, в залежності від рівня і типу будівлі:

Після побудови залишається тільки чекати, коли на балансі накопичиться багато монет. Вони зараховуються автоматично, ви можете спостерігати за балансом в основному меню. При їх продажу ведеться обмін на золото за курсом 20 монет = 1 золото.

Засоби поділяються між балансами за 50% (на висновок і для покупок):

При поліпшенні будівель або їх купівлю, можуть знадобитися кристали. Це додаткова ігрова валюта, що зараховується за залучення рефералів. Коли вони поповнюють баланс, нараховується від 1% до 3% у вигляді кристалів. Також їх можна придбати в магазині:

Залучати нових учасників потрібно не тільки заради кристалів. Тут ще діє 3-рівнева партнерська програма, де умови стають вигідними, якщо залучаєш багато учасників.

В розділі з рефералами можна подивитися, скільки залишилося отримати золота для переходу на наступний тариф:

Надаються різні рекламні матеріали, а також дозволяється використовувати будь-які способи набору рефералів. Отриманий дохід за партнерці можна пускати в обіг або замовляти виплати. Вони діють тільки на Payeer:

У цій грі мінімалка 10 копійок, тому ви можете швидко переконатися в чесності проекту. Спробуйте почати без вкладень, оцініть задум розробників і отримуйте прибуток.

Якщо вам подобаються проекти з якісною графікою, то фермерська гра з виведенням World Of Fermer теж підійде.

Описати всі переваги гри Elvengold просто неможливо. Це цікава гра з широким функціоналом. У ній ще є додаткові бонуси і вигідний обмін ігрової валюти, але в цьому ви і самі розберетеся, коли почнете грати.