Ігри без балів. Як заробити в іграх з виведенням грошей без вкладень?

Зміст

 • Заробіток на іграх без вкладень
 • Платіжні бали в іграх
  • Ігри з виведенням з балами
  • Ігри з висновком без балів

Прості ігри в інтернеті приносять пристойні гроші тим, хто вже зробив вкладення до них і активно користується всіма функціями.


Варіант досить прибутковий, а вклавши невеликі гроші в свою ферму або віртуальну компанію, можна досягти грандіозних результатів і заробляти тисячі рублів в день.

Як заробити в іграх з виведенням грошей без вкладень? Нічого не вкладаючи зі своєї кишені, можна грати в ігри, але для цього доведеться трохи попрацювати. Відкривайте електронний гаманець і користуйтеся способами заробітку, не вимагають вкладень.

Зібравши необхідну суму, ви інвестуєте її в гру й почнете стабільно виводити звідти гроші.

Заробіток на іграх без вкладень

Варіантів для збору стартового капіталу досить багато. У більшості ігор потрібно зробити мінімальний внесок у розмірі 50-100 рублів. Такі гроші навіть з початковим рівнем знань можна заробити в інтернеті, витративши кілька годин.

Готові приступити до справи? Тоді скористайтеся одним із способів:

1. Кликовые спонсори. Поштовики, букси, Сари, як тільки не називають ці проекти, які пропонують найпростішу роботу в інтернеті.

Популярний сервіс Wmmail допоможе вам заробити скільки завгодно грошей, на виконання невеликих доручень. Реєструйтеся на сайтах, клікайте по рекламі і виконуйте інші завдання:

У деяких завданнях оплата низька, але і вимоги мінімальні. Щоб як можна більше отримувати від такої діяльності, використовуйте відразу кілька сайтів.

На Seosprint і Seo-Fast вас чекає ще більше 25 000 аналогічних доручень. Такий спосіб підходить тільки для підробітку, тому зібравши необхідну суму, краще повністю переключитися на інвестиції.

2. Біржі копірайтингу. На відміну від попереднього варіанту, багато користуються копірайтингом, як постійною роботою.

Діяльність зводиться до написання статей, а чим більше ви їх напишіть, тим краще. Можна братися за доступні замовлення, а можна написати тексти про що завгодно і виставити їх на продаж.

Щоб ви повірили у свої сили, подивіться, які статті вже виставили інші автори на Advego:

Якими знаннями ви володієте? Може бути це автомобілі, бізнес, туризм або психологія? Єдиний мінус Advego – це високі вимоги до граматики.

Якщо ви сумніваєтеся, що у вас вийде писати статті без помилок, вирушайте на проект Etxt. Там статті з незначними помилками приймаються, але покупці про це попереджаються.

3. Соціальні мережі. Простіше способу, ніж заробіток в соц. мережах, напевно, не існує.

Через всі свої профілі ви можете отримувати гроші, беручи участь в накрутках. Допомагайте людям набрати багато лайків, класів, репостов або ретвітів, щоб вони вас віддячили невеликими винагородами. Для цієї мети ідеально підходить сайт VkTarget:

Сюди додаються завдання під різні акаунти, а щоб отримувати пропозиції, потрібно підключити всі профілі відразу.

Як бачите, винагороди мінімальні, але подумайте самі, скільки часу йде на ретвіт або підписку на мікроблог? Намагайтеся щодня перевіряти доступні завдання і поступово ви зберете хорошу суму.

4. Авто-заробіток. Не обов’язково працювати, щоб отримувати невеликі винагороди.

Можна встановити в браузер спеціальні розширення, які відкривають різну рекламу і приносять гроші. Один з таких плагінів пропонує Teaser. Після його установки, в браузері відкриваються банери або з’являються такі повідомлення:

Швидко таким способом не заробити, тому доведеться збирати гроші. Щоб отримувати побільше, встановіть аналогічне розширення від P2P. Там всі також, додаєте плагін та дивіться рекламу за гроші.

Якщо вам хочеться якомога швидше набрати пристойну суму, щоб почати заробляти в іграх з виведенням коштів, застосовуйте відразу кілька способів. Якщо добре попрацювати, то тижня цілком достатньо, для набору понад 500 рублів, а з такою сумою в іграх ви забезпечите собі непогані відрахування.

Платіжні бали в іграх

Економічні ігри з виведенням грошей розподіляються на два великих класи – це проекти із застосуванням платіжних балів та ігри, що не використовують всілякі бали.

Більшість людей вважає, що краще не грати на проектах з балами, але це велика помилка. За рахунок постійного поповнення резерву від платіжних балів, проект працює стабільніше.

Не забувайте, що всі ігри для заробітку – це замасковані піраміди. Проекти, які не використовують бали, розвалюються швидко, так як рано чи пізно, суми виплат перевищують суму інвестицій.

Так, доведеться робити додаткові вкладення або залучати рефералів, але найкраще займатися цим, ніж втратити інвестовані гроші.

игры с выводом с баллами

Ігри з виведенням з балами

Зараз будуть розглянуті найбільш надійні проекти, в яких застосовуються платіжні бали.

З кожної гри я стабільно виводжу гроші, тому раджу їх використовувати:

 • Taxi Money – гра, де потрібно придбати машини, щоб відкрити свою компанію з послуг таксі. Платіжні бали тут представлені в рублях, накопичуваних на пасажирському рахунку. Для їх отримання, потрібно працювати у місті, брати участь в гонках, поповнювати рахунок, ну і, звичайно ж, залучати рефералів.
 • Monopolysky – гра для справжніх підприємців, які люблять керувати компаніями і займатися серйозними справами. Грати можна і безкоштовно, після реєстрації дається літак і відкривається компанія. Вибирайте рейс і ваш доставляє пасажирів. Для виведення потрібно ввести 100 рублів, також є партнерська програма (дочірні компанії). Непогані гроші ви можете також виграти в конкурсах інвесторів і рефералів.
 • Legendsoftree – реєструйся, саджай своє прибуткове дерево, прокачувати його рівень і збирай урожай. Він не псується і не зникає, тому збір доступний в будь-який час, хоч раз в місяць. На старті потрібно всього 10 рублів, так як дерево обходиться в 100 срібла. Способи виведення поступово додаються нові.
 • Chickens Farm – серфінг сайтів, безліч бонусів, додаткові ігри, швидкий вивід коштів, яких тільки плюсів немає у цього проекту. У грі використовується звичний сюжет, за яким потрібно купити пернатих і збирати (продавати) яйця. Виплати приходять на Perfect Money і Payeer, час виведення до доби.
 • Robot Cash – Гра для пасивного доходу, в якій з будь-якою сумою можна почати заробляти. Суть зводиться до купівлі роботів і продажу накопичуваної ними енергії. За останній рік до проекту приєдналось понад 325 тисяч користувачів, а виплати наближаються до 20 млн. рублів. Партнерська програма приносить 30% від депозитів, гроші приходять на Payeer, щоденний бонус до 3х рублів і бонус 50% від ваших поповнень.
 • Elvengold – цілі міста будують гравці на цьому сайті, взагалі нічого не вкладаючи. Одні починають розвиватися з привітального бонусу (50 рублів), інші користуються партнерською програмою. Що відразу кидається в очі, так це неймовірно красива графіка. Побудуйте перша будівля безкоштовно і самі переконаєтеся, наскільки добре тут все промальовано.
 • Elf-lord – починай грати за ельфів, купуючи різних персонажів, тварин і споруди. Нещодавно проект виплатив 100 000 рублів, гідний показник для гри, яка працює 90 днів. Заробіток без вкладень можливий, є різні бонуси. Бали платіжні відсутні, виплати працюють на AdvCash, Payeer і Яндекс.Гроші.
 • Lucky Rent – бери в оренду кіоск, торговий центр, магазин або супермаркет, отримуй прибуток на автоматі. Тут немає платіжних балів, а розробники перевірені. Стартував проект всього 4 дні тому, але на ньому вже більше 3000 учасників. Деякі встигли замовити виплати на Payeer та отримати 10% від поповнень рефералів.
 • Electro Magnat – кожен гравець на цьому сайті стає власником енергетичного бізнесу. Вироблювана електроенергія від куплених станцій, продається за реальні гроші, їх можна вивести. Як і в багатьох аналогах, для отримання платіжних балів потрібно залучати рефералів, але 5-7 активних користувачів цілком достатньо.
 • Golden Mines – класична гра про гномів, яких ви спочатку наймаєте, а потім продаєте зібрану ними руду. Все гранично просто, а для виходу на пристойні доходи, потрібно не тільки поповнювати рахунок, але і залучати рефералів. Внесіть в гру 5000 рублів, щоб за вами закріплювали рефералів, вони принесуть вам багато балів.
 • World Birds – Проекту скоро виповниться рік і у нього тисячі шанувальників, які продовжують отримувати пасивну прибуток. Як їм це вдалося? Вони купили птахів-нінзя і іноді заходять на сайт, щоб продавати поросят, які потрапили в полон. Оригінальна задумка з простим інтерфейсом, найголовніше зробити хороший депозит, щоб відразу почати отримувати пристойні гроші.
 • Cash Town – всього півтори тисячі користувачів встигли зареєструватися в даній грі. Вона нова, тому пропонує привітальний бонус на 10 000 срібла. Цього вистачає, щоб побудувати приватний будинок і почати збирати податки. За них потім виводяться реальні гроші на гаманці Payeer.
 • Invest City – гра про міські реалії, в якій вам доведеться знайти собі житло. У майбутньому необхідно купити квартиру, але почати можна з готелю. Бажано купувати місце з високим показником округу, це більш вигідно. Подальший сюжет ще цікавіше, так як можна торгувати на біржі, продавати землю і виконувати інші дії.
 • Rich Town – інвестиційна гра, яка з’явилася зовсім недавно, але швидко набрала популярність. Плюсів у неї багато, починаючи з привітального бонусу (100 р.) і закінчуючи реферального системою з 3х рівнів. Завдання гравця – це будівництво будівель у віртуальному місті, щоб потім збирати податки.
 • Laborors – більше року працює ця ферма з виведенням грошей. На ній пропонується стежити за городом і тваринами. Є кілька видів тварин, які коштують не менше 20 рублів і мають окупністю від 25%. Для старту потрібно поповнити баланс, хоча можна підробити в серфінг сайтів.
 • Ferma Meda – за назвою вже зрозуміло, що гра про бджіл і мед. Вам потрібно придбати бджіл, щоб вони почали приносити мед. Його потім потрібно продавати і виводити гроші.

  При першому поповненні вас чекає бонус 10%. Платіжних балів у грі немає, а розробники подбали про високий рівень безпеки. Гра працює давно, пішов вже другий сезон її запуску.

 • Money Birds – про ігри з птахами знає кожен досвідчений гравець, так як існує багато аналогів. У цьому проекті купіть кілька птахів і заробляйте при продажу їх яєць. Платіжні бали тут позначаються як Cash Points, а отримати їх можна за рефералів, поповнення балансу або використовуючи спеціальну біржу (доступу після депозиту в 1000 рублів).
 • Golden Birds – це аналог гри про птахів, який не відрізняється навіть інтерфейсом. Гра зібрала більше всього користувачів і є однією з перших. На відміну від інших ігор з висновком, тут можна придбати птицю за 990 рублів, приносить платіжні бали. Крім цього, їх можна отримувати стандартними способами (депозити, реферали).
 • Best Ferma – фруктова ферма з прибутковістю до 200% в місяць. Якщо встигнете, то зможете отримати бонус при внесенні коштів на свій баланс. Платіжні бали тут є, а краще всього збирати їх через залучення рефералів. Важливо, пояснювати рефералам, як залучити нових учасників. Так як приходить відсоток від їх депозитів аж до 3го рівня.
 • Rich Birds – ще одна гра з птахами, що відрізняється від своїх аналогів. Крім кількох класичних способів набору платіжних балів (Cash Points), тут є і додаткові варіанти. Наприклад, можна купувати поінти за срібло на біржі або грати в азартні ігри, роблячи ставки платіжними балами.
 • Pokemon Money – понад 100 000 гравців та понад 300 000 виплат. Економічна гра про покемонів, за тренування яких виплачуються покемонеты. Їх гравці обмінюють на срібло і потім замовляють виплати. Новачкам дають по 1000 срібла, є 5ти рівнева партнерка, виплати в різні платіжки.
 • Gameoflotto – куплені лотерейні карти приносять прибуток пасивно, максимальний показник 72% за 30 днів. Умови вигідні, але і вклади доводиться робити мінімум на 630 рублів. Якщо не хочеться поповнювати баланс на такі гроші, спробуйте виграти в додаткових іграх або запрошуйте рефералів.
 • Bizoninvest – трохи більше року працює цей проект, що відрізняється широкими можливостями. Основний сюжет звичний, купуєш бізнес, проводиш бухгалтерський облік і збираєш прибуток. Крім цього, на сайті доступний серфінг сайтів, реф. система 5%, тут 95% йде на висновок і балів платіжних не передбачено.
 • Стабільні перевірені ігри будуть постійно приносити вам прибуток, а ви не зупиняйтеся на цьому, працюйте. Чим займатися? Як можна активніше залучайте нових гравців. За рахунок цього ви не тільки наберете необхідні платіжні бали, але і на ваш рахунок будуть приходити відрахування.

  игры с выводом без баллов

  Ігри з висновком без балів

  Якщо ви не хочете займатися залученням рефералів і виконувати додаткові дії, для отримання платіжних балів, користуйтеся іграми, в яких їх не передбачено.

  Ризики стають вище, але ми зібрали для вас найкращі проекти:

 • Super-birds – ще одна гра про пташок і яйця з вигідними умовами. На цьому сайті найбільше способів виведення (можна переводити гроші на карту) і немає ніяких обмежень у вигляді балів. Кілька рівнів рефералів, миттєві виплати, продаж рефералів, оплата за переходи по партнерському посиланню і безліч інших плюсів.
 • Online Ogorod – віртуальна ферма для вирощування динь, буряків, моркви та інших овочів. Продукція автоматично накопичується на складі і не псується, тому її можна продавати хоч раз в місяць. Окупність від 10 днів, ціни на грядки від 1 рубля. З основних плюсів – відсутність балів, безліч бонусів і 3х рівнева партнерська програма.
 • Market-hit – реєструйся, купуй магазини, збирай з них прибуток. Багато часу гра не займає, а виплати приходять стабільно без всяких платіжних балів та іншої нісенітниці. Хоча рефералів все ж варто залучати, тому що умови вигідні. З 3 ліній надходить 10%, 3%, 2%, поки на сайті менше 1000 зареєстрованих гравців, встигніть набрати команду.
 • Gold-monopoly – гра для тих, хто не хоче нічого вкладати і запрошувати рефералів, для видобутку платіжних балів. Ніяких обмежень на висновок тут немає, зате є привітальні бонуси. Проект молодий, на ньому продаються різні види бізнесу з пасивним доходом. Партнерська програма 6-ти рівнева.
 • Railwayclub – отримай в подарунок поїзд за реєстрацію в грі. Тут кожен поїзд приносить квитки на автоматі, а їх треба продавати. Можна збирати щоденний бонус, платіжних балів ні, доступний обмін поїздів на більш прибуткові. Також є 3х рівнева партнерка, поки що мало хто знає про проект, можна запросити багато людей.
 • Golden Tea – саджаєш чайні кущі і отримуєш прибуток з продажу їх листочків. Є бонус при поповненні до 55%.
 • Vicecity – побудуй фабрику, завод, стадіон та інші будівлі, щоб з них чинив дохід. Почати можна зі 100 рублів, також гравцям доступний кредит. Якщо хочеться заробляти без вкладень, поклич рефералів, з 2х рівнів приходить 15%-4%. Висновок від 10 руб., прибутковість до 32% щомісяця.
 • Zolotoy-priisk – реєструйся прямо зараз і отримай подарунки. Починай грати без вкладень, купуй першу шахту нахаляву, до того ж платіжних балів у грі немає. Можна купувати кілька шахт, їх прибутковість залежить від рівня. З рахунку для виведення в будь-який момент дозволяється замовити виплату на Payeer (ручні виплати).
 • Wihtem – гроші гравцям надходять від зарядів батарейки. Їх можна скуповувати в будь-якій кількості, для підвищення доходу. На сайті багато цікавих функцій, є лотерея, конкурс інвесторів, серфінг сайтів, гра «Заряди батарейку», щоденний бонус і багато іншого. Виплати автоматичні тільки через Payeer.
 • Kolxoz – стань фермером без вкладень, пройдіть реєстрацію та купи пару курей. Вони відразу починають приносити яйця (інші тварини приносять інші продукти), їх треба продавати. Якщо буде нудно, використовуй азартні ігри. Активніше запрошуй сюди друзів і отримуйте від 2% до 40% з депозитів, плюс по копійці за кожен перехід по твоєму посиланню.
 • Myfologygame – гра з вітальним бонусом, що дозволяє почати без вкладень. Стартував проект недавно, тут постійно запускаються вигідні акції та роздають бонуси. Суть гри у продажу дарів, що стягуються міфічними персонажами (пегаси, грифонів і т. д.). Окупність до 40% в місяць.
 • Univer-monstr – найняті в грі монстри починають збирати переляки, а гравці їх продають і потім обмінюють срібло на реальні гроші. Функцій в грі багато, можна розважитися в лотереї, виконувати завдання, запрошувати рефералів (3 рівня 30%-20%-10%). Також різні бонуси дозволяють почати без вкладень.
 • Fermeritto – реєструйтеся в захоплюючій онлайн фермі і отримуйте різні привітальні бонуси. Новачкам дають курник, курку і добрива. Можливостей у гравців багато, можна садити рослини, купувати інших тварин або навіть будувати фабрики. Без вкладень почати реально, але якщо вирішите вкластися, отримаєте 10% в подарунок (на перший депозит).
 • Money-Birds pro – ніяких грошей вносити не доведеться, щоб почати продавати яйця на цьому сайті. За рахунок бонусів стартуєш з нуля. Головне, що залучати рефералів не обов’язково, бо балів немає. Зате є партнерка на 2 лінії, обмінник +10% бонус на перший депозит, азартні ігри та постійно проводяться конкурси між інвесторами та рефоводами.
 • Vesworld – відкривай свої компанії, займайся виробництвом, продажами, послугами, отримуй реальний дохід. Щоб не довелося інвестувати, починай з роботи в магазині. Ніхто не забороняє поєднувати всі ці способи заробітку. Оформлення точно вас здивує, не у всіх економічних іграх така графіка.
 • Alchemist – нова гра з незвичайним сюжетом і якісним оформленням. Зареєструйся та отримай чашу достатку, щоб відразу почати варити еліксир. Він накопичується автоматично, артефакт вимагає періодичної чистки. Взагалі в грі багато всього цікавого, в тому числі і система рейтингу, від якої залежить і відсоток реферальних відрахувань.
 • Cat And Mouse – купи котів, нехай вони ловлять мишей. Після їх продажу на балансі з’являється прибуток, яку можна вивести. Вітальний бонус є, дарують кота за 50 рублів, плюс є щоденний бонус. За залучення гравців дають ще по одному коту і віддають 30% з поповнень. Висновок на Payeer і QIWI.
 • Place Freelacers – фрілансерів наймають в цій грі, щоб займатися продажем файлів. Все дуже просто, 5 хвилин на тиждень і гроші твої. На проекті багато плюсів – немає балів, проводяться конкурси рефералів, 90% з продажу файлів йде на висновок, доступний серфінг сайтів, миттєвий вивід на Payeer і 10% від поповнення рефералами.
 • Onlinemerry – як у телепередачі «Хто хоче стати мільйонером», на цьому сайті проводиться гра на ерудицію. В безкоштовному режимі проходить тренування, в платному режимі необхідно робити ставку на свою перемогу. Якщо відповів на всі питання правильно і вклався вчасно, отримуєш в 10 разів більше.
 • World Of Fermer – новий вид інвестиційної гри, де гравці займаються своїми фермами. Графіка вражає, також як і широта можливостей. Засеиваешь грядки, купуєш курок, будуєш лісопилки і багато іншого. Можна назвати проект повноцінною стратегією, до того ж за реєстрацію дають бонуси.
 • Kuznicagame – на автоматі дохід приносять гравцям їх віртуальні кузні. Скільки? Все залежить від куплених інструментів. Перший купується без вкладень, за рахунок привітального бонусу. У грі свої курси 100 зброї = 1 монета, а 100 монет = 1 руб. З продажу зброї йде 50% на вивід, ці гроші можна переводити на гаманець без обмежень.
 • Miningferma – вкладай гроші впевнено, адже вони йдуть на реальні інвестиції в майнінг. Перша гра, побудована на реальному справі. Адміністратори закуповують обладнання і видобувають криптовалюту, вона і допомагає виробляти виплати. Вибирай одну з 6 відеокарт вартістю від 100 до 25 000 рублів.
 • Real Fishing – купуєш рибу, а потім збираєш і продаєш ікру. У грі багато різних функцій, можна навіть брати кредит.
 • Constancy Profit – жодна інша гра не пропонує 20 варіантів для отримання прибутку. Зареєструйтесь та отримуйте трохи грошей в якості бонусу.
 • Online-fermer – починайте без вкладень, адміністрація дарує трохи засобів для посадки пшениці і дарує з курника всім новачкам. Мета гравців – це розвиток ферми і продаж отриманої продукції. Збирати потрібно кристали, вони виводяться на Payeer, Webmoney, QIWI, Яндекс.Гроші, номери телефонів і іншими способами.
 • Fermasosedi – рекордсмен серед економічних ігор, за терміном існування (відкрився в 2011 році). Цікава ферма з різними можливостями.
 • Mebel Game – стань меблевим магнатом на цьому сайті. Реєструйся, налаживай видобуток лісу, виробництво цегли та енергії. Все це потрібно для відкриття фабрики і цехів. Доступно багато різних бонусів, миттєві виплати від 1 рубля на Payeer, заробіток на серфінгу і партнерська програма 10% від поповнень.
 • Cleverfarm – пройдіть реєстрацію, щоб отримати земельну ділянку і косити на ньому лугову траву. Вона стане в нагоді вам для корму тварин, а в майбутньому можна буде побудувати заводи.
 • Gold Eggs – щоб заробляти в цій грі, потрібно купувати курок і продавати їх яйця. Можна збільшити доходи, вкладаючи гроші у фондовий ринок.
 • Як кажуть досвідчені інвестори, не можна направляти весь свій капітал в один вид вкладів. Тепер вам відомо багато різних ігрових проектів, на яких можна прокрутити свої гроші. Використовуйте відразу декілька ігор, щоб знизити ризики, за рівнем прибутковості всі вони схожі.