Іноземна партнерка Zeroparallel

Зарубіжні простори інтернету приносять манімейкер куди більше грошей, ніж тим, хто трудиться в Рунеті.


Серед російськомовних користувачів не так багато людей, що працюють в буржунете, з-за мовного бар’єру більшість відмовляється від великих грошей, але якщо добре постаратися, основних знань іноземної мови та перекладача в браузері буде достатньо.

Іноземна партнерка Zeroparallel – пропонує вигідну співпрацю в ніші Payday Loans.

Хто не знає, це ніша мікрокредитування, яка сильно розвинена за кордоном і активно набирає популярність в Росії. Навіть якщо у вас немає власного сайту англійською мовою, в ній можна заробляти.

Чужі борги – твоя прибуток

Не складно здогадатися, що за умовами партнерської програми Zeroparallel, необхідно залучати людей, які будуть брати кредити.

Це дивно, але за один лід можна отримати до 220$, в Рунеті ви таких умов точно не знайдете. Крім гідних винагород, партнерка має ряд інших переваг:

  • виплати кожні 2 тижні;
  • висновок доступний на PayPal, QIWI, Webmoney;
  • всім партнерам надається менеджер;
  • видається окрема CMS для створення сайтів під цільовий трафік;
  • можна створювати власні форми для сайтів;
  • підтримка російською мовою;
  • якщо залучати рефералів з їх доходу платять 3%.

Крім всіх цих переваг, партнери отримують широкий набір лендингов, щоб по максимуму конвертувати фінансовий трафік. Ось один з прикладів одностраничника:

Залучати мотивовану трафік (наприклад, з поштовиків) заборонено. Краще всього використовувати сайти фінансової тематики, розраховані на іноземний трафік.

Якщо такого ресурсу у вас немає, займіться арбітражем трафіку. Простіше кажучи, замовте рекламу в одному із зарубіжних рекламних сервісів і залучайте людей.

Витрачені на рекламу гроші ви відіб’єте, адже винагороди будуть приходити вам довічно, зі всіх виданих кредитів залученими клієнтам.

Успішні вебмастера давно працюють з Zeroparallel і збирають пристойні гроші. Щоб переконатися в цьому, подивіться статистику:

Це не жарт, кожен день можна отримувати і по 1000$, але для цього доведеться залучити чимало клієнтів. Якщо в минулому році 1000$ становила 35 000 рублів, то зараз курс сильно змінився і в зарубіжному сегменті стало ще вигідніше працювати.

Пройдіть реєстрацію та поспілкуйтеся з менеджером, від підкаже, що робити далі і відповість на будь-які питання.

Якісна реклама в соц. мережах – відмінний варіант для залучення трафіку на Zeroparallel. Природно, потрібно використовувати популярні мережі серед іноземців (Facebook).

Перед тим як починати заробляти з якою-небудь партнерською програмою, переконайтеся, що умови вигідні. Погодьтеся, краще залучити одного клієнта в сфері мікрокредитування, ніж залучати сотні рефералів в інших нішах.

Є певні труднощі через необхідність роботи в буржунете, але для великих заробітків можна обійти такий бар’єр.