Інтернет добро чи зло?

Зміст

 • Чому інтернет-це зло?
  • Інтернет зло чи нові можливості?

Все нові винаходи викликали одночасно радість і негативні відгуки.


Інтернет не виключення, люди досі діляться на дві групи, тих хто не може без нього жити і тих, хто вважає всесвітню павутину місцем обману, суцільним шахрайством, порнографією і так далі.

Інтернет добро чи зло? У кожного своя відповідь на це питання, але якщо брати в загальному то швидше інтернетом захоплюється більшість. Звичайно, він викликає деякі проблеми в суспільстві, однак позитивних сторін у даній технології набагато більше.

Чому інтернет-це зло?

Негативне ставлення у людей складається в першу чергу із-за лохотронів в інтернеті. Хто на них не попадався, не відправляв СМС, не переводив гроші або просто не реєструвався на нечесному сайті? Всім доводилося з цим зіткнутися.

Шахраї у відкриту орудують в мережі, тому що відчувають безкарність. На практиці, більшість злочинів в інтернеті так і не розкриваються.

Ще одна поширена причина невдоволення – це залежність від інтернету. В основному, це списуються дорослі люди.

Вони розповідають про своє дитинство і з жахом спостерігають, як підлітки просиджують годинами в мережі.

Деякі навіть забувають про реальне життя, а по телевізору нерідко показують передачі про таких людей. Проблема є, на жаль, він посилюється з кожним днем.

Не люблять інтернет ще й за те, що він зараз проникає у всі сфери. Суспільство намагається полегшити життя, але технології не досконалі.

Доводиться відправляти паспортні дані, гроші, іншу конфіденційну інформацію через інтернет. Іншого варіанту немає, а не довіряють люди постають перед серйозними проблемами.

Плюс до всього, інтернет став справжньою смітником, в якій можна відшукати що завгодно. Добре, що зараз заборонені майданчики з контентом про суїцид, приготування наркотиків і дитячою порнографією. Проте є багато інших проблем.

Наприклад, кожна дитина може ввести запит і отримає кілька тисяч сайтів непристойного Зміст у.

Ви з числа людей, яких це сильно хвилює? Дізнайтеся, як заблокувати всі порно сайти.

Частково можна вирішити всі проблеми, пов’язані з інтернетом, але завжди будуть люди, які не перестануть висловлюватися проти глобальної мережі.

Інтернет зло чи нові можливості?

У кожної медалі є зворотна сторона, а якщо це інтернет, подивитися на нього з іншого боку. Дана технологія принесла в наше життя багато корисних інструментів і серйозно розширила можливості.

Скептики не помічають очевидних переваг, адже їх дуже багато:

 • можна знайти однодумців для спілкування;
 • самовиражатися;
 • спілкуватися безкоштовно з рідними і близькими;
 • розважатися не виходячи з будинку;
 • знайти свою другу половинку;
 • відкрити власний бізнес;
 • поділитися фотографіями (подивитися їх);
 • зв’язуватися по роботі (налагодити ділові зв’язки);
 • безкоштовно скачувати книги, фільми, музику;
 • читати новини, статті.

Список можна продовжувати нескінченно, інтернет реально відкрив купу нових і дуже корисних можливостей. Однією з них є віддалена робота.

Не виходячи з будинку можна стабільно отримувати гроші. Це знадобиться не тільки інвалідам і мам в декреті, багато людей відчувають себе комфортно, виконуючи роботу на дому.

Чому б і вам не спробувати попрацювати в мережі? Прочитайте статтю – як заробити 500 рублів, виберіть відповідний спосіб і забудьте про реальну роботу.

Розмірковувати на тему, інтернет благо або зло можна довго, все одно всі залишаться при своїй думці. Хто б що ні говорив, а така технологія реально зручна і корисна. Нехай вона викликає деякі проблеми, на них можна закрити очі. Зрештою, кожен сам вирішує, як користуватися всесвітньою мережею.