Invest4Trade – Блог о фінансах акціях і торгівлі

8-19-2020
Invest4Trade - Блог о финансах акциях и торговле - Информационный ...

В даний час в мережі існує безліч всіляких брокерських організацій, що надають доступ до торгів на міжнародному валютному ринку. Перед кожною людиною, які прийшли на Форекс з метою заробляти гроші, виникає питання, кому з них можна довірити свої кошти. Слід зазначити, що випадків відвертого шахрайства (коли брокер в один «прекрасний день» просто зникає з грошима своїх вкладників) в даний час вже практично немає. Більш того, практично всі брокери надають стандартний набір послуг з досить схожими тарифами. Однак це аж ніяк не означає, що всі брокери однакові. Справа в тому, що існують різні механізми прихованого шахрайства, найбільш поширеними з яких є «зрушення» котирувань проти відкритих позицій трейдера (в цьому випадку брокер не виводить угоди на ринок, а як би сам торгує зі своїми трейдерами – тобто прибуток брокера формується з їх втрат). Достовірно визначити, хто з брокерів є шахраєм, а хто сумлінно виконує свою роботу, неможливо, поки сам не почнеш торгувати. Тому на даний момент основним критерієм вибору брокерів ми вважаємо позитивні відгуки трейдерів, у яких вже є якийсь досвід роботи з тими чи іншими брокерськими організаціями. Вище Ви бачите список рекомендованих нами брокерів (зрозуміло, ми не вважаємо всі інші брокерські організації шахрайськими; напевно існує ще не один десяток брокерів, які так само сумлінно виконують свою роботу – просто ми говоримо лише про тих, з якими самі маємо справу і до яких не маємо жодних претензій). Також хочемо вам порекомендувати Tradershome аналитика

теорія:

Про якість обслуговування брокерської компанії можна судити за такими параметрами:

– законодавчий аспект і юридична надійність компанії (наявність ліцензій на брокерську діяльність; під чиєю юрисдикцією знаходиться компанія);
– час роботи компанії на ринку;
– асортимент і спектр фінансових інструментів і ринків, до яких надається доступ трейдеру;
– репутація компанії;
– якість і вартість навчання, консультацій;
– торговельні умови (величина спреда, розмір «кредитного плеча», комісії і т.д.);
– професіоналізм співробітників компанії.

Брокерські компанії надають різні послуги своїм клієнтам, виступаючи посередником між продавцем і покупцем або будучи торговим представником на біржі і виконуючи операції за дорученням клієнта. Брокерські компанії зазвичай надають фінансові послуги широкого спектру: починаючи з навчання і консультування, закінчуючи брокерським обслуговуванням, дилінгом, довірчим управлінням і т. П. Брокерська компанія зобов’язана мати ліцензію на здійснення брокерської діяльності. Тобто фактично вона є посередником між біржею і кінцевим споживачем і / або фінансовою компанією. Найчастіше фінансова і брокерська компанія існують «в одній особі». Як правило, це трапляється в фірмах, які прагнуть надавати широкий спектр послуг для клієнтів, не обмежуючись будь-якої однієї специфікою роботи.

За надання посередницьких послуг брокери отримують винагороду (комісійні) – найчастіше це відсоток від укладання угоди; однак це може бути і фіксована сума, заздалегідь зазначена в брокерській договорі.

Ціни на свої послуги брокерські компанії встановлюють самостійно – і іноді різниця в цінах на одні й ті ж послуги у різних брокерів буває дуже істотною. Але ціна це ще не все, на що варто звертати увагу при виборі брокера; важливо бути впевненим, що обрана компанія працює чесно, якісно і надійно. Кращий спосіб це з’ясувати – дізнатися думку людей, які вже мали справу з цією брокерською компанією.