Інвестиції в Elevrus

Зміст

 • Що таке Элеврус?
 • Чому потрібно вкладати у Элеврус?
  • Як зареєструватися на Elevrus?
  • Як вкласти гроші в Элеврус?
   • Партнерські програми на Elevrus

Сфера інвестування ідеально підходить для того, щоб почати свій шлях до великих доходів.


Зараз відкрито багато компаній, які пропонують людям зробити вигідні вклади, однак можна довіряти тільки перевіреним проектів. Причому зі стільця комп’ютерного вставати не обов’язково, можна почати інвестувати через інтернет.

Прибуткові інвестиції в Elevrus – це можливість отримувати до 1% на добу (365% в рік), ні один банк не запропонує вам такий відсоток прибутковості по депозитах.

Стартувати можна з суми в 50$ (її еквівалент), а за рахунок продуманої фінансової структури, кожен учасник може швидко накопичити необхідну суму для виконання своєї мрії.

Що таке Элеврус?

Компанія Elevrus – це міжнародне співтовариство, головною метою якого є поліпшення фінансового становища клієнтів. Побудований проект на взаємодопомозі, а працює він давно, тому є безліч людей, які отримали прибуток за рахунок інвестування.

На головній сторінці їх офіційного сайту можна подивитися відгуки Elevrus:

З кожним днем їх стає все більше, адже кожен бажаючий може розраховувати на фінансову взаємодопомогу. Використовувати такий фінансовий інструмент як Elevrus зовсім не складно, а зробити перший внесок ви можете вже сьогодні.

Чому потрібно вкладати у Элеврус?

Крім маси позитивних відгуків від вкладників на цьому проекті, є ряд причин вступити в ряди інвесторів. Сотні тисяч користувачів зі всього світу вже вклали гроші, а зробили вони це з наступних причин:

 • схема розподілу грошей відкрита і легка для розуміння;
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • активним учасникам роздають щедрі бонуси;
 • компанія розвивається швидкими темпами;
 • високі відсотки відрахувань (до 365% в рік);
 • можна почати з сумою всього в 50$;
 • гроші виводяться по понеділках;
 • багато способів виведення коштів (у тому числі банківські картки);
 • реферальна програма від 8% з депозитів.

Це лише невелика частина переваг проекту. Дізнатися про інші переваги ви зможете після проходження реєстрації. Це займе у вас кілька хвилин, після чого відразу можна буде зробити вигідний внесок.

Як зареєструватися на Elevrus?

Реєстрація на цьому проекті спрощена, з нею впорається навіть новачок. Першим ділом вам потрібно заповнити основну форму на сайті. У ній представлені стандартні поля:

Після першого входу в аккаунт вам запропонують заповнити анкету повністю. Це необхідно для отримання доступу до всіх розділів, тому відразу ж вказуйте усі дані. Природно, вони повинні бути реальними, щоб потім не виникало проблем:

Зверніть увагу, в профілі є кнопка «Надіслати пароль». Це додатковий захист, надсилайте платіжний пароль до себе в поштову скриньку, він потрібен буде для підтвердження транзакцій.

Як вкласти гроші в Элеврус?

Щоб було що вкладати, спочатку потрібно внести депозит. Як вже говорилося, мінімум до поповнення 50$, якщо рахунок ведеться в рублях, то можна поповнювати рахунок на 3000 рублів. У розділі фінансів є кнопка для поповнення і представлені доступні методи переказу коштів:

Коли на балансі з’являться гроші (приходять швидко), потрібно зайти в розділ «Внески», де ви побачите ще одну форму.

Вибирати можна будь-яку валюту, суму від 3000 рублів і визначити щомісячний пасивний дохід. Наприклад, можна внести 10 000 рублів і вибрати щомісячний платіж 2433, до кінця терміну отримаєте майже 30 000 рублів:

Розібратися в тому, як розподіляються гроші і скільки потрібно вкласти для отримання певної суми, ви зможете за допомогою спеціальної таблиці. Вона відображає маркетинг компанії, для зручності представляються умови в різних валютах:

Кожен сам вирішує, яку суму вкладати, в будь-якому випадку це вигідно, адже 1% на добу це пристойні гроші.

Наприклад, від 1000$ виходить 10$ на добу або 300$ в місяць, не складно підрахувати прибуток за рік (помножте на 12 щомісячний прибуток). Більше ніж в 3 рази збільшується вкладена сума.

Партнерські програми на Elevrus

Ця компанія пропонує відразу кілька напрямків для партнерської співпраці. В особистому кабінеті ви можете перейти в розділ «Партнерські проекти» і подивитися, з ким ця компанія вже уклала вигідну співпрацю:

При натисканні на будь-партнерський проект, ви побачите докладну інформацію про нього, щоб було простіше прийняти правильне рішення. Крім цього, в Elevrus є реферальная система, за якою ви будете отримувати не менше 8% від усіх вкладень залучених користувачів.

Навіть якщо людина відразу не внесе депозит, для вас буде зарезервована сума мінімального поповнення. Відсоток відрахувань можна збільшувати, для цього необхідно підвищувати свій рівень менеджера:

Як бачите, максимальний бонус з рефералів становить 10%, але це ще не все. Після переходу на п’ятий рівень менеджера, ви почнете отримувати додаткові бонуси, при переході на більш високий рівень:

Якщо дійти до рівня генерального менеджера (потрібно внести велику суму і залучити рефералів), ви отримаєте премію в мільйон доларів. Гроші серйозні, але дійти до цього рівня буде не просто.

Щоб стати менеджером компанії Elevrus, потрібно зробити обов’язковий внесок, мінімум 20 000 рублів. Без внеску ви зможете залишатися звичайним учасником, вклавши мінімальний депозит.

Вкладаючи гроші в міжнародне співтовариство Elevrus, ви зробите грамотний хід, а поки ваші гроші прокручуються, обов’язково залучайте рефералів.

Сайт компанії переведений на кілька мов, можете рекламувати його в зарубіжному сегменті інтернету, залишається тільки знайти майданчики з фінансовим трафіком, щоб домовитися про розміщення вашої реклами.