Інвестиції в Folk Bank

Зміст

 • Power Bank – нове покоління
 • Як почати заробляти?
 • Процедура відкриття депозиту в Folk Bank
 • Партнерська програма
 • Висновок

Сьогодні існує величезна кількість пропозицій для інвесторів, які зможуть підійти за своїми умовами кожному.


Але, на жаль, з-за великої кількості банків, куди можна інвестувати грошові кошти, ринок інвестицій сьогодні надто заповнений, можна сказати перезаполнен, в результаті чого з цього величезного потоку, здавалося б, вигідних пропозицій складно знайти дійсно вартісне. Однак існує Folk Bank, куди вигідно і правильно вкладати гроші.

Power Bank – нове покоління

Даний банк сильно відрізняється від традиційних, за його відмінностей, що роблять його майбутнім банківської індустрії.

До цих відмінностей належать:

 • Для відкриття депозиту відпадає потреба стояти в чергах, після чого довго вивчати документи, які потрібно підписати, йти в банк за неприємної погоди і так далі. Відпадає необхідність навіть просто виходити з дому;
 • Офіційний сайт банку Folk Bank надає всю необхідну для інвестує людини інформацію, інтерфейс сайту дуже простий і зручний. Вся інформація пояснена буквально на пальцях, не потрібно розбиратися в економіці і банківській справі, щоб її зрозуміти;
 • Найприємніше відмінність – це, звичайно ж, процентна ставка, яка вище в кілька разів, ніж в інших банках країни. Зазвичай місячна процентна ставка в даному банку дорівнює річній ставці в традиційному банку, досить непогані умови;
 • Переказ коштів здійснюється за допомогою спеціальної системи Fedwire, яка не забирає вкладені гроші, вона є гарантом того, що адміністрація банку не поцупить вкладені гроші;
 • Після відкриття депозиту можливе спостереження за перерахуванням відсотків будь-який час, досить лише авторизуватися в особистому кабінеті;
 • Кожен вкладник може виводити депозит в абсолютно будь-який час, не залежно від того, на який саме термін був відкритий той чи інший депозит, тиждень, місяць або рік, виводити гроші можна завжди і досить швидко;
 • Тіло депозиту завжди повертається. Це є стандартною процедурою в звичайному банку, проте в інтернеті це дуже рідко зустрічається.

Таким чином, умови вкладу дуже вигідні для кожного, більш докладно про всіх варіантів вкладання грошових коштів можна дізнатися на офіційному сайті банку: https://folk-bank.com/.

Як почати заробляти?

Для того, щоб почати заробляти з допомогою пасивного доходу з Folk Bank для початку необхідно зареєструватися. Процедура реєстрації дуже проста, вона нічим не відрізняється від реєстрації на інших сайтах.

В полях необхідно написати своє ім’я, дату народження, при бажанні написати свій Skype і вказати електронну адресу пошти, на яку прийде лист з підтвердженням реєстрації. А також потрібно буде підтвердити, що ви вже досягли повнолітнього віку.

Після цього потрібно заповнити платіжні дані, тут потрібно сказати будь-який гаманець з запропонованих і все, на цьому процедура реєстрації закінчується і можна сміливо починати заробляти гроші.

На даний момент існують наступні депозити https://folk-bank.com/tarifs:

 • Початковий. Тут процентна ставка становить до двадцяти процентів на місяць, максимальний термін вкладу складає півроку, сума вкладу становить 500 – 2500 рублів, або такий же еквівалент у валюті;
 • Ефективний. При даній тариф щомісяця нараховуватиметься до двадцяти п’яти відсотків в місяць, максимальної термін – півроку, внесок починається від 2500 рублів і закінчується 10000 рублів;
 • Вигідний, тут можна отримувати до тридцяти відсотків від суми вкладу. Сума вкладу становить від 10 000 до 50 0000 рублів, термін вкладу точно такий же;
 • Максимальний, при такому внеску можна заробляти до тридцяти трьох відсотків в місяць, сума вкладу становить від 50 до 500 тисяч рублів, найвигідніший із запропонованих вкладів.

Процедура відкриття депозиту в Folk Bank

Система здійснює свою роботу за допомогою програми Fedwire, про яку було написано вище, як же вона працює? Все досить просто. Для відкриття того чи іншого депозиту необхідно внести десять відсотків від суми вкладу в систему.

Тобто якщо потрібно вкласти п’ять тисяч рублів, то для відкриття такого внеску потрібно заплатити п’ятсот рублів, після внесення цих п’ятисот рублів вони вже почнуть приносити дохід.

Що ж стосується решти дев’яносто відсотків, то їх потрібно перевести іншому учаснику. Здійснюється це також гранично просто, на електронну пошту приходить лист з повідомлення про наявність заявки переказу грошових коштів (цих залишилися дев’яносто відсотків) іншому учаснику.

В результаті гроші не залишаються в системі, а знаходяться на гаманцях у інших учасників. Також є процедура фактичного переказу коштів, не вимагає щоденного моніторингу наявності заявок.

Таким чином, вся процедура відкриття вкладу становить не більше десяти хвилин. Якщо використовувати традиційний банк, то настільки швидко відкрити вклад не вийде, потрібно буде розбиратися у великій кількості паперів, вивчати їх і так далі.

Партнерська програма

Також у Folk Bank існує своя партнерська система, яка також дуже вигідна для кожного.

За основу даної програми взята дворівнева реферальная система, яка передбачає, що за рефералів першого рівня можна отримувати до десяти відсотків від їх доходу, а за рефералів другого рівня до п’яти відсотків. Кількість рефералів не обмежена, таким чином, можна отримувати величезні прибутки, практично нічого не роблю, але для цього потрібно створити власну мережу як мінімум з 10 – 20 учасників.

Стати партнером також дуже легко, для цього потрібно пройти процедуру реєстрації, яка описана вище, і після цього вибрати вкладку «стати партнером», сайт банку допоможе правильно здійснити цей процес.

Якщо ви хочете мати пасивний дохід без вкладень, то партнерська програма для вас!

Висновок

Folk Bank є низькодохідним інтернет проектом, який здійснює свою діяльність вже не перший рік, своєчасно виконує свої зобов’язання і виплачує всі гроші своїм клієнтам, існує велика кількість позитивних відгуків щодо роботи з даним банком.

Для здійснення вкладів використана інтелектуальна програма Fedwire, яка є гарантією того, що вкладені кошти нікуди не пропадуть. Найголовніше, що тіло депозиту, тобто внесена до початку сума завжди повертається. Порівняно з іншими банками Power Bank – це дуже вигідна пропозиція, за яке потрібно хапатися практично відразу ж.