Інвестиції в нерухомість з East Union

Можна перестати постійно економити і відмовляти собі багато в чому, якщо крім роботи, займатися інвестуванням.


Для цього створено багато різних проектів, але довіряти можна тільки тим, хто не приховує схему примноження грошей, володіє реальним офісом, ліцензіями і не вимагає залучати нових вкладників (фінансові піраміди).

Інвестиції в нерухомість з East Union підійдуть кожному користувачеві, а компанія відповідає всім критеріям якісного проекту.

Творці сайту придумали гарну ідею, вони збирають гроші з інвесторів, купують на них закордонну нерухомість, а дохід з її оренди або продажу поділяють.

Сайт перестав працювати!

Вкладай гроші у серйозна справа

Навіть початківці інвестори розуміють, що в нерухомість вкладати більш надійно.

Щоб купити будинок або квартиру, доведеться знайти величезну суму, але East Union пропонує відмінне рішення проблеми. Вони дозволяють викуповувати частки в будинку, щоб інвестори могли вкласти будь-яку суму і отримувати прибуток.

При пайових покупках всім інвесторам стає вигідно вкладати гроші. Хтось вирішує внести всього 10$, а хто-то 10 000$, на East Union можна інвестувати будь-яку суму.

Природно, дохід залежить від розміру вкладених коштів, тому краще зібрати непоганий стартовий капітал.

Щоб вкладники отримали прибуток незалежно від непередбачених ситуацій (наприклад, псування нерухомості з-за стихійного лиха), всі інвестиції страхуються. За умовами страховки можна розраховувати на дворазове відшкодування збитків.

Почати заробляти гроші з компанією East Union можна вже сьогодні. Для цього пройдіть звичайну реєстрацію на їх сайті і відразу переходите в розділ меню «Вклади», де ви побачите доступні лоти:

Таймер у лоті вказує на те, коли буде проведена операція з об’єктом, а відповідно і почнеться нарахування прибутку. Якщо натиснути «Далі», то ви побачите, де знаходиться нерухомість і зможете подивитися декілька фотографій:

Організатори проекту надають різну інформацію про лоти, щоб кожен вкладник знав, куди саме спрямовуються його гроші. В даному випадку пропонується вкладати від 10$ (стільки коштує мінімальна частка) під 2.2% в день.

В лоті зазначено «For Rent», значить він буде здаватися в оренду. Отже, прибуток нараховується за кожний день, а скільки ви отримаєте при внесках, дізнайтесь на сторінці «Інвестувати»:

Поповнювати внутрішній баланс не потрібно, вказуєте суму, відразу вибираєте спосіб оплати і викуповувати частку.

На зображенні видно, що при вкладеннях 200$ на 90 днів, прибуток складе 160$. Кошти будуть нараховуватися вам щоденно рівними частками, а ви зможете їх відразу ж виводити.

Якщо у лоті зазначено «For Sale», значить, нерухомість купується для перепродажу. У такому разі інвестори отримують разовий дохід через 30 або 60 днів.

Як тільки на рахунку з’являються гроші, їх можна відразу ставити на висновок. Методи виплат такі ж, як при внесенні депозитів.

Якщо ви хочете виконувати операції по банківській карті, використовуйте Payeer. Це єдина платіжна система, в якій зручно працювати відразу з декількома своїми рахунками.

Отримавши гроші, деякі користувачі їх відразу виводять, а деякі вкладають у нові частки. Це хороший варіант для збільшення прибутку, але більш ефективний спосіб – залучення нових учасників.

Візьміть партнерську посилання в особистому кабінеті і запрошуйте своїх друзів, щоб отримувати до 15% від їх інвестицій.

Компанія East Union зареєстрована в Англії, але купується нерухомість у багатьох країнах і містах – Маямі, Париж, Лондон і т. д.

Деякі клієнти East Union не просто вкладають вільні гроші в нерухомість, але і займаються реінвестуванням. Вони беруть звичайні кредити в банках і викуповують багато часток.

Наприклад, взявши кредит 3000$ і вклавши гроші в один з лотів, вже через 90 днів ви отримуєте порядку 5000-5500 доларів. Повністю виплачуєте кредит і, в ваших руках залишається 1500-2000$.

З якою сумою ви б не вирішили почати інвестувати, у вас точно вийде її збільшити.

Проект East Union це не піраміда, запрошувати сюди людей зовсім не обов’язково, а нерухомість є найбільш безпечним варіантом для вкладів. Починайте вкладати гроші з розумом і отримуйте від цього вигоду.