Інвестиції в прокат машин на Boss Auto

Якщо всі інтернет-проекти не викликають у вас довіри і ви хотіли б вкласти гроші в реальну справу, то доведеться довго шукати підходящі варіанти.


Зараз ніша інвестування активно розвивається, тому навіть з невеликими вкладеннями можна вийти на стабільний прибуток. При цьому набагато безпечніше використовувати послуги реальних компаній.

Інвестиції в прокат машин на Boss Auto здатні принести солідні відрахування, а від вас буде потрібно мінімум активності.

Ця компанія відкрилася в 2012 році, і її організатори зібрали стартовий капітал у розмірі 671 000$. Всі ці гроші були витрачені на автомобілі, які тепер здаються в прокат.


Проект закрився!

Як інвестувати з Boss Auto?

Щоб не зупинятися і активно розвиватися, компанія пропонує всім бажаючим вкладати гроші, а на зібрані суми вони купують інші автомобілі.

У Boss Auto є реальний офіс у місті Дубай – престижне місце, де живуть заможні особи. Вирушати за кордон не потрібно, для інвесторів розроблена зручна площадка, через неї приймаються гроші і вибираються частки від різних машин.

На сайті Boss Auto працює партнерська програма з 3х рівнів. Запрошуйте інвесторів і отримуйте за 12% з придбання часток і 20% від прибутку вкладників.

Коли ви пройдете реєстрацію на сайті Boss Auto, відразу ж потрапите на сторінку з відкритими лотами. По мірі необхідності, власники компанії відкривають збір грошей на автомобілі:

Зараз доступно 2 машини і тут же вказується їх вартість. Інвестувати відразу всю суму за автомобіль не обов’язково, можна вкласти кілька відсотків від необхідної вартості.

Відразу ж натисніть на Калькулятор, щоб розрахувати очікувану прибуток і дізнатися термін окупності:

У полі «Сума інвестиції» вказується сума, а нижче миттєво розраховується дохід за різний час. Вже через 3 місяці, вдається зібрати чистий прибуток. Щоб зробити внесок, необхідно натиснути «Купити частку», після чого відкривається ось таке вікно:

Тут вказується відсоток від загальної суми відкритого лота, а також пропонується скористатися одним з методів оплати.

Як тільки ви зробите оплату, вам нададуть сертифікат на володіння часткою від обраного автомобіля, і незабаром ви побачите фотографії купленої машини:

Прибуток від інвестицій нараховується автоматично, а виводити її на кілька платіжних систем і банківських карт. Щоб подати заявку на висновок, спочатку вкажіть платіжні реквізити у налаштуваннях профілю:

Гроші виплачують чесно, а люди продовжують вкладати гроші в Boss Auto. На початок 2015 року, компанія вже стала власником 59 автомобілів, загальна вартість яких перевищує 2.9 млн. доларів.

З недавнього часу, компанія ще і почала займатися прокатом яхт і катерів. У це теж можна вкладати гроші.

Даний вид інвестування досить вигідний, а найголовніше, компанія солідна. Якщо залишаються якісь сумніви, перейдіть на сайт Boss Auto і ознайомтеся з усіма умовами оферти, сертифікатами та іншими умовами.