Інвестиції в Суперкопилка — огляд та плани на майбутнє

Зміст

  • Бонуси за реєстрацію на Суперкопилка
    • Внески, застраховані Адаптацією
    • Купівля Пайових Акцій СуперКопилки

У цій статті піде мова про відомому інвестиційному інтернет-проекті, який працює, без малого, вже четвертий рік, а саме Співтоваристві СуперКопилка.

У грудні минулого року я розміщував на сайті статтю про цей проект у розділі Інвестування.

Бонуси за реєстрацію на Суперкопилка

І ось, через рік, я знову готовий рекомендувати вам СуперКопилку. До того ж зараз у співтоваристві відмінні умови для нових користувачів. Кожен новий учасник після реєстрації отримує по 100 доларів на рахунок Передоплата, на ці гроші можна створити внески, а після закінчення терміну їх роботи отримати вже разом з відсотками в якості виплати на основний рахунок, звідки їх можна виводити на свій інтернет-гаманець.

Також протягом тижня з моменту реєстрації можна отримати 50% від суми кожного поповнення в якості грошового бонусу на свій рахунок. Таким чином, ваші кошти збільшаться в 1,5 рази ще до того, як ви встигнете створити свою першу програму. Максимальний розмір такого бонусу може досягати 250 доларів. Більше інформації про бонуси для нових учасників ви знайдете на офіційному сайті Спільноти у статті “Плюшки для новачків”.

Спільнота пропонує відразу три види програм, які дозволяють отримувати прибуток. Створюючи Депозити можна примножити свої кошти, при цьому ставки будуть вищі ніж у банках.

Для тих, хто не може розміщувати відразу великий внесок передбачена програма накопичення Мети, коли учасник протягом усього терміну її роботи щотижня вносить невеликі суми, а після його закінчення отримує всі накопичені кошти разом з прибутком. Третій тип програм отримав назву Рантьє і він дозволяє отримувати пасивний дохід вже з першого тижня після створення вкладу.

Таким чином, СуперКопилка дає можливість примножити свій капітал людям з будь-якими фінансовими можливостями.

Внески, застраховані Адаптацією

Якщо ви з тих, хто хоче дізнатися більше про те звідки проект бере гроші на виплати для учасників, і тільки потім інвестувати в нього свої гроші, то СуперКопилка буде вам цікава. Адже адміни спільноти охоче розповідають про механізм, який дозволяє проектом працювати і виплачувати гроші його учасникам ось вже четвертий рік поспіль. Цей Алгоритм називається Графіком Виплат.

Всі виплати за програмами, які створюють користувачі, в цьому графіку шикуються в чергу. Використовуючи дані за минулий період, керівництво СуперКопилки складає прогнози щодо того, скільки буде грошей у проекту на тій чи іншій тижня для здійснення виплат учасникам за програмами.

Коли досягається цей запланований ліміт для якоїсь конкретної тижні, то можливість створювати нові програми з виплатою на цю тиждень закривається.

Завдяки цьому проекту завжди є гроші для того, щоб всі учасники отримали свої виплати. Але творці СуперКопилки не зупинилися на цьому і вдосконалили графік виплат зробивши його на порядок надійніше. Кажучи “на порядок”, я дійсно маю на увазі, що графік виплат став у десять разів надійніше. А враховуючи, що і до цього він був дуже продуманим математичним алгоритмом, то тепер СуперКопилка забезпечила для себе і своїх учасників стабільне існування на довгі роки вперед.

Інструментом, що захищає вклади учасників і забезпечує надійну роботу проекту, стане Адаптація графіка виплат, яка буде запущена на початку 2017 року. Розробка і втілення ідеї в життя зайняла у адміністрації проекту декілька місяців, на протязі яких на офіційному сайті спільноти публікувались інформаційні статті про цьому алгоритмі. Одна з них – “Графік виплат як страхування вкладів”, найбільш докладно і доступно описує принцип роботи цих механізмів.

Купівля Пайових Акцій СуперКопилки

Такий надійний і математично прорахований механізм не залишився непоміченим і керівництво СуперКопилки почало отримувати пропозиції від великих інвесторів, які хотіли викупити частину проекту і отримувати згодом прибуток.

Ідея залучити інвестиції для подальшого розвитку проекту сподобалася адмінам Спільноти, але реалізувати її вирішили запустивши продаж Пайових Акцій серед учасників СуперКопилки.

Тепер кожен користувач проекту, може стати його співвласником і отримувати дивіденди у вигляді щотижневих виплат, розмір яких залежить від розміру частки учасника, а також від прибутку проекту, яка постійно зростає з геометричною швидкістю.

У грудні 2016 стартувала продаж акцій за мінімальною ціною 0,20 доларів за одну штуку, але поступово їх вартість буде збільшуватися.

Вже в січні 2017 року одну акцію можна буде купити за 0,30 долара. Чим більше буде куплено акцій тим вище буде підніматися їх вартість, при цьому розмір частки учасника буде залежати від кількості акцій, а не від їх ціни, так що чим раніше будуть куплені акції, тим більше користі принесуть своєму власникові.

Купівля Пайових Акцій буде доступна до кінця травня 2017 року або до тих пір, поки не буде залучено інвестицій на суму 300 000 доларів. Варто зауважити, що з моменту старту продажів 6 грудня, учасники вже встигли придбати понад 200 000 акцій.

Також у майбутньому планується запуск Біржі, де учасники зможуть виставляти на продаж куплені раніше акції по більш високій ціні.
Більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті СуперКопилки у статті “Запуск продажу Пайових Акцій”.