Інвестиції з Investfond

З інтернетом у людей з’явилося набагато більше можливостей. Зарубіжні сайти також доступні з будь-якого куточка Росії, а їх набагато більше, ніж аналогів в Рунеті.


Наприклад, можна вигідно вкласти гроші і взагалі нічого не роблячи, отримувати стабільні відрахування. Про один з таких проектів ви зараз дізнаєтесь.

Пасивні інвестиції з Investfond – це можливість стати інвестором всього за 50$.

Компанія почала працювати з лютого 2014 року, має юридичну адресу, виділений сервер і надійний захист. Система іноземна, російської мови немає, але зробити внесок не складно, головне, що все чесно.

Як вкластися в Investfond?

Ми не раз нагадували нашим читачам, що перед вкладами в будь-які системи необхідно переконатися, що вони чесні. У першу чергу потрібно з’ясувати схему отримання прибутку.

На Investfond вона проста, команда професійних трейдерів з досвідом від 10 років проводить операції. Якщо у них вихідний або вони закрили період в мінус, гроші беруться з фонду компанії. Загалом, інвестор отримує стабільні відрахування, незалежно від результату роботи фахівців.

Хочеш користуватися російськими компаніями? Тоді інвестуй в інтернеті з Першим Національним.

Щоб кожен клієнт міг вибрати відповідні умови для інвестування, компанія додала кілька тарифних планів. Найдешевший коштує 50$ і діє 40 днів.

Щотижня надходить по 3% профіту, т. е. загалом, виходить близько 18%, це дуже вигідно (з 50$ чистий прибуток 9$):

Чим більше сума інвестування та строк її повернення, тим вигідніше стають умови. Тут краще вирішувати самостійно, адже у кожного користувача свій стартовий капітал і плани на майбутнє. Зручно, що крім тарифів доступний ще інвестиційний калькулятор:

Знати англійську мову, щоб розібратися в інтерфейсі не обов’язково. Нічого зайвого немає, а при реєстрації можна скористатися звичайним перекладачем.

При відкритті облікового запису можна вибрати тип валюти, якою ви хотіли б поповнювати баланс і потім знімати гроші. Доступно декілька варіантів:

Особистий кабінет на сайті теж простий, в ньому представлені тільки необхідні пункти. В принципі, вам потрібно буде лише перший розділ, де виконується поповнення балансу.

Потім можна пройти в різні розділи, де подається статистика та інша інформація:

Виплачуються гроші за заявкою, вона обробляється приблизно добу. Мінімум для зняття 5$, які реально заробити без вкладень. Як? За допомогою партнерської програми.

Запрошуйте інвесторів будь-якими способами і отримуйте 5% зі всіх депозитів. З промо матеріалів доступні лише банери:

З Investfond кожен зможе збільшити свій капітал і стати ще багатшими. Виплати сайт проводить, можете пошукати відгуки в інтернеті.

Досвідчені інвестори не перший рік співпрацюють з системою і вивели пристойні гроші. Професіонали знають, як торгувати на Форекс, тому клієнти залишаються в плюсі.

Засвойте 20 рад інвестору, щоб точно знати, як потрібно вкладати гроші з розумом.

Кожен інвестиційний проект – це шанс звичайної людини розбагатіти. Можливо, ви почнете з 50$ і будете поступово розвивати цю суму, але в будь-якому випадку отримаєте профіт, взагалі нічого не роблячи.