Керівництво по запуску поштової розсилки

Успішних заробітків в мережі не домогтися, поки не створити власний сайт – в цьому впевнені практично всі новачки, але прибуток може приносити не тільки інтернет-ресурс.


Можна отримувати масу трафіку зі своєї Email розсилки і з кожним днем все більше людей запускають їх для використання в різних цілях.

Монетизувати розсилки можна різними способами, починаючи з партнерських програм та завершуючи наданням своїх послуг.

До речі замовити розсилку по 50 000 email можна на WMmail, всього за 47$.

Створити Email розсилку не так складно, тим не менш, для новачків ми склали керівництво по запуску поштової розсилки. В ньому ми описали кожен крок, який необхідно виконати.

Як запустити розсилку?

Якщо ви вирішили заробляти на поштових розсилках, обов’язково засвойте 10 порад по Email розсилок.

  • Придумайте тематику. Насамперед необхідно подумати, на яку тему ви будете вести розсилку. Краще вибирати тільки ті напрямки, в яких ви відмінно розбираєтеся і які вам цікаві. В принципі можна використовувати будь-які варіанти, і пам’ятайте, що вам потрібно буде залучати передплатників, тому подумайте, чи дійсно цікаву тему ви підібрали.
  • Цільова аудиторія. Також як і при створенні сайту, придумавши тематику необхідно визначити, яка група людей стане вашою цільовою аудиторією. Задайте собі кілька питань «Хто мої передплатники?», «Які у них є проблеми?», «Що ви можете їм запропонувати?» і «Що вони чекають від підписки?». Це дозволить не упустити важливих моментів.
  • Назву та опис. Жоден проект не може розвиватися без власної назви. Постарайтеся придумати Зміст овне, але інформативне назву. Що стосується опису, то в ньому обов’язково повинна бути повна інформація про розсилці з описом тематики, призначення, автора і так далі.
  • Перші матеріали. Поштові підписки популярними стають тільки тоді, коли користувачі отримують якісні матеріали. Тому, підійдіть до створення перших листів з усією серйозністю. Також не можна забувати і про дизайн ваших листів, а як його перетворити ми розповідали у статті, Як оформляти листи для розсилання.
  • Сервіс для розсилок. Коли все для запуску розсилки буде готове, можна реєструватися в одному з розсильних сервісів. Найбільш популярний проект для запуску розсилки це Smartresponder.ru. Причин скористатися саме цією системою багато – стабільна робота, зручний інтерфейс, безліч корисних функцій, шаблони листів, статистика і так далі.
  • Сторінка підписки. Як люди будуть підписуватися на вашу розсилку? Для цього потрібно створити спеціальну сторінку з формою підписки і ефективним контентом, який змусить їх стати вашим передплатником. На неї ви будете направляти трафік з різних джерел, щоб конвертувати відвідувачів передплатників.
  • Виконавши всі ці кроки, ви станете власником Email розсилки і можете приступати до залучення перших передплатників (Як швидко набрати Email передплатників). На перший погляд все просто, але новачки часто самі створюють собі проблеми, тому радимо дізнатися 7 помилок при Email розсилках, щоб випадково їх не допустити.