Керуй бізнесом з Wrike

Зміст

 • Wrike російською для бізнесменів
  • Як почати роботу з Wrike?

У чому великі компанії зобов’язані своїм успіхом грамотним керівникам. Менеджери, управляючі, так і кожний окремо, повинні правильно керувати власним часом і постійно контролювати справи.


Організаційні моменти вимотують і витрачають масу часу, але без цього не домогтися ефективної роботи команди.

Керуй бізнесом з Wrike, американською системою менеджменту управління проектами, перекладеної на російську мову.

Без такого інструменту, навіть досвідчений підприємець не завжди зможе правильно розподілити робочий час, ефективно управляти комунікаціями проекту і правильно розподіляти завантаження своєї команди. Планування, контроль і зручна робота, ось основоположні цього проекту.

Wrike російською для бізнесменів

Командою професіоналів можуть виконуватися різні проекти. Створення сайтів, проведення рекламних компаній, створення інформаційних продуктів і багато іншого вимагає грамотного підходу. З допомогою Wrike набагато простіше керувати проектами онлайн, а платити за це не обов’язково.

Для команд до 5 осіб доступний безкоштовний тариф, великим компаніям доведеться платити:

Великі, популярні компанії вже давно користуються послугами сервісу. Розроблена платформа дозволяє стежити за роботою кожного співробітника, відстежувати результати, комфортно працювати в команді віддалено.

Студентам на Wrike надається тариф Professional абсолютно безкоштовно (але не більш, ніж на 15 осіб).

На офіційному сайті представлені відгуки Wrike від реальних підприємців:

З колективною роботою через інтернет постійно виникають проблеми. Незручно зберігати інформацію, проблеми з доступом, доводиться користуватися різними засобами зв’язку і так далі.

Тут все об’єднано воєдино, один інструмент замінює безліч інших, а інтерфейс продуманий і зручний:

Менеджерам і керівникам занадто складно стежити за діями співробітників, тому Wrike покликаний вирішити дану проблему. Крім зниження витрат часу, збільшується швидкість виконання роботи. Спробуйте попрацювати з системою і самі переконаєтеся, наскільки це ефективно.

Як почати роботу з Wrike?

Компанія Wrike пропонує вказати Email на головній сторінці, щоб перейти до реєстрації. Вказуйте пошту та перейдіть по посиланню з листа. Спочатку заповнюється анкета, потім вказуються дані співробітників, і вибирається один з тарифів (перші 14 днів платити не потрібно).

З цього починається робота, для використання Wrike вам потрібно:

 • Створити завдання в розділі «Мої проекти». Вона може бути створена для вас або ваших колег:
 • Підібрати виконавців, вибір проводиться за списком людей, яких ви самі додали в своєму профілі:
 • Вибрати строк виконання, повинні бути межі, робота не може тривати нескінченно, але і дуже невеликий відрізок часу вказувати не варто:
 • Запускаєш проект і, кожен співробітник бачить його у стрічці. Можна створювати завдання окремо для кожного працівника, що це завдання керуючого. Деталі обговорюються в коментарях:
 • Сервіс Wrike доступний у web-версії і в форматі мобільних додатків. Вони створені для Android і IOS, по інтерфейсу різниці немає. Згідно відгуками співробітників про компанії Wrike, зараз йде активна робота над додаванням до програми нового функціоналу:

  Почніть грамотно керувати будь-якими проектами і професійно працювати в команді. Без реального офісу складно займатися організаційними моментами, але Wrike вирішує цю проблему.

  Двотижневого безкоштовного доступу цілком достатньо, щоб зрозуміти, що без такого інструменту, підприємець як без рук.