Кликовый спонсор Ipgold

Зміст

  • Як заробити з Ipgold?
    • Партнерська програма Ipgold

Після того, як вдається знайти сайт для заробітку в інтернеті, новачки намагаються не переходити на інші сервіси, але це не правильно.


Навіть заробляючи на завданнях клікових спонсорів, потрібно використовувати відразу кілька поштовиків, щоб обирати найприбутковіші завдання і тим самим заробляти більше грошей.

Кликовый спонсор Ipgold допоможе вам стабільно отримувати додатковий прибуток, а що ви будете робити на цьому сайті, вирішуйте самі.

На вибір пропонуються стандартні для поштовиків способи – це серфінг сайтів, читання листів, виконання завдань і залучення рефералів.

Вже більше 60 000 користувачів зареєструвалися на цьому сайті.

Як заробити з Ipgold?

Реєстрація в цій системі стандартна, при її проходженні потрібно вказати деякі дані:

Номер гаманця Webmoney і телефону вказувати не обов’язково, їх можна буде потім (при бажанні) вказати в своєму профілі, щоб виводити гроші. Як тільки ви пройдете реєстрацію, відкриється сторінка, де вам запропонують завантажити програму IpGold Surfer:

Встановлювати її не обов’язково, але через неї ви будете отримувати більше сайтів в серфінгу і оплачуваних завдань.

Не забудьте активувати профіль через Email, інакше не зможете заробляти на серфінгу, листах і завданнях.

Серфінг і читання листів тут стандартні, переходьте на сайти і отримуєте оплату за відвідування. А ось виконання завдань дещо відрізняється. При переході в розділ із завданнями ви не побачите списку, а кожне завдання буде відкриватися на новій сторінці з описом:

Ось такий блок буде знаходитися над відкрилися сайтом, а вам потрібно буде виконати вимогу і відповісти на запитання. Це набагато зручніше, так як легко розібратися, що саме потрібно зробити. Праворуч від цього блоку знаходиться два інших:

Тут ви можете натиснути «Продовжити» після вибору відповіді, пропустити завдання або перейти в аккаунт. Також праворуч зверху вказується сума винагороди і кілька додаткових кнопок. Оплата за завданнями варіюється від 10 копійок до 4 рублів, а виконувати їх не так складно.

Партнерська програма Ipgold

На цьому кликовом спонсора підтримується 3 рівня рефералів, але з них ви не будете отримувати відсоток.

Ще одна відмінність поштовика – ви отримуєте за 0.01 р. за кожне виконане завдання і 0.003 р. за перегляд сайту залученими людиною. З другого рівня платять по 0.002 р., з третього 0.001 р. за відвідування сайтів (за виконані завдання з цих рівнів не платять).

У розділі заробітку на рефералах ви знайдете різні банери для залучення людей, а також отримаєте партнерську посилання. Промо-матеріали та посилання можна використовувати через форуми, сайти, соціальні мережі і іншими способами.

Кликовый спонсор Ipgold не так популярний, тому ви можете залучати на нього рефералів, через завдання з інших поштовиків (Wmmail або Seosprint).

Щоб забрати зароблені гроші в цій системі, вам потрібно буде набрати 10 рублів і вказати номер одного з гаманців в профілі. Виплата замовляється легко:

Вказуєте суму і вибираєте один з електронних гаманців. Краще виводити на Webmoney, заявки розглядаються протягом години і комісія стандартна.

Кожен новачок може заробити з Ipgold, не забудьте завантажити програму, щоб отримувати якомога більше роботи. Спробуйте заробити в цій системі, а також обов’язково зареєструйтесь на інших якісних клікових спонсорів (Wmmail, Seosprint, Profitcentr і Seo-fast).