Кликовый спонсор Wmrefer

Зміст

 • Легкий заробіток з Wmrefer
  • Заробіток на Wmrefer

Самий простий заробіток в інтернеті пропонують кликовые спонсори. Це спеціальні сайти, на яких рекламодавці створюють різні завдання, а виконавці отримують гроші за їх виконання.


Завдання прості, наприклад, зареєструватися на сайті або залишити коментар, тому така робота підходить для новачків.

Клікових спонсорів не мало, тому можна проводити весь свій вільний час за роботою. Найбільш популярні проекти в цій ніші – Wmmail і Seosprint, але є й альтернативні системи, в яких ви теж знайдете масу завдань.

Кликовый спонсор Wmrefer, є якісним почтовиком, про який ми детально розповімо в цій статті.

Легкий заробіток з Wmrefer

Цей поштовик практично не відрізняється від аналогічних проектів. З його допомогою кожен новачок може забезпечити собі старт у сфері інтернет-заробітку. Все, що потрібно для цього – пройти реєстрацію.

Виконується вона в кілька простих кроків:

 • Після переходу на сайт, натискаєте кнопку Реєстрація:
 • регистрация Wmrefer

 • Заповнюєте реєстраційну форму:
 • Заходьте на пошту, куди прийшов лист із спеціальним паролем, і вказуєте його в особистих даних свого профілю:
 • Також, в особистих даних потрібно вказати номер рублевого гаманця Webmoney, щоб отримати доступ до виконання завдань.

  Заробіток на Wmrefer

  Виконавши всі дії щодо створення профілю, можна приступати до заробітку. Як і в інших почтовиках, тут пропонується кілька варіантів – серфінг, читання листів і виконання завдань. Найприбутковіший варіант – це завдання, але інші способи використовувати легко, тому і ними варто скористатися.

  1. Серфінг сайтів.
  В цьому розділі платять за те, що ви відвідуєте сайти рекламодавців. Після переходу до цього способу, відкривається список доступних майданчиків:

  сёрфинг на Wmrefer

  Просто натискаєте на заголовок одного з пунктів списку, і відкривається нова вкладка з сайтом, де вгорі встановлений таймер. Потрібно дочекатися, поки час на ньому закінчиться:

  Після цього з’являється перевірка на ботів, де ви вкажете правильний кількість фігур і вам відразу нараховуються гроші.

  2. Читання листів.
  По суті, це такий же вид заробітку, при якому потрібно відвідувати сайти. Єдина відмінність – вам потрібно буде відповідати на запитання. Спочатку переходимо в потрібний розділ і вибираємо один з листів:

  Після цього відкривається сторінка з текстом листа, в якому необхідно знайти правильну відповідь:

  Залишається тільки натиснути кнопку «Підтвердити», і гроші нараховуються на ваш баланс.

  3. Виконання завдань.
  Займатися цією роботою на Wmrefer складніше, ніж відвідувати сайти, але вона і більш прибуткова. Перейшовши до завдань, ви отримаєте великий список різних пропозицій по роботі:

  Рекламодавцям потрібні реєстрації, коментарі, вступу в групи соц. мереж, скачування файлів і багато чого іншого. Виконуючи їхні вимоги, ви будете отримувати гроші, а робити це легко, потрібно лише виділити достатньо часу.

  Коли виберіть відповідне завдання, натискаєте на нього і вивчаєте детальні вимоги:

  Ось одне з нескладних завдань, в якому потрібно пройти реєстрацію і заробити всього 1 рубль на перегляді реклами. Виконати його легко, тому натискаєте кнопку «Почати виконання» і робите все згідно інструкції.

  Як тільки ви натискаєте кнопку для старту, під нею з’являється форма для звіту:

  Згідно умов у нашому прикладі, звіт повинен містити адресу Email який використовувався для реєстрації. Просто вставляємо його у форму і відправляємо звіт.

  Заробляти разом з Wmrefer легко, а виводити гроші зі свого балансу можна на Webmoney (мінімалка 2 рубля). Спробуйте заробити хоча б мінімальну суму, для цього досить виконати одне завдання. А коли виведіть перші гроші, переконайтеся, що це реальна можливість заробітку в мережі.