Кнопка Google +1 та оптимізація

Соціальні мережі є одним з найпопулярніших інструментів, якими користується більшість оптимізаторів і вебмастерів. У Facebook та Вконтакті можна зустріти величезну кількість інформації про різних компаніях, товари і послуги, причому її «лайкають» і додають в свій профіль (стіни), що позитивно позначається на просуванні сайту.

Крім цих соціальних мереж, є проект Google+, про нього забувають багато власників сайтів, а роблять вони це даремно, адже це додатковий проект світового пошуковика. При бажанні, можна легко додати на сторінки свого сайту кнопку Google +1, а враховуючи думку досвідчених оптимізаторів, це дійсно потрібно робити.

Користь від кнопки Google +1

Кнопка Google +1 в оптимізації не грає головної ролі, тим не менш, є відмінним доповненням. Після численних експериментів оптимізаторам вдалося з’ясувати, що велика кількість ретвітів і репостов у Facebook позначаються на позиціях сайту, але ніяких офіційних підтверджень цьому немає.

Якщо поліпшення позицій в загальній видачу за рахунок цих соціальних факторів можна сумніватися, то в персональній видачу ви абсолютно точно зможете просунути свої сайти.

Коли користувачі натискають кнопку +1, це вказує на те, що їм сподобався матеріал, і якщо їхні друзі будуть шукати інформацію, на верхніх позиціях буде видаватися результат, який сподобався їх друзям Google+.

Відвідуючи різні форуми можна переконатися, що більшість оптимізаторів не вважають, що велика кількість натискань на Google +1 здатне поліпшити позиції сайту, але при цьому є і такі люди, які провели власні експерименти і переконалися, що дана кнопка впливає на просування в пошуковій видачі.

Суперечок про те, як пов’язана кнопка Google +1 та оптимізація, ведеться досить багато і в більшості випадків ніякої конкретної інформації не представляється. Який можна зробити висновок? Ця кнопка обов’язково повинна бути на сайті, шкоди вона не приносить – це точно, а лише позитивно впливає на розвиток ресурсів.