Книга про бінарні опціони від 24Option

Зміст

  • Безкоштовна книга з бінарним опціонах
    • Інтерактивна книга з бінарним опціонах

Все більше користувачів хоче навчитися торгувати бінарними опціонами, щоб перетворити цей торговий інструмент стабільне джерело прибутку.

Варіантів для навчання багато, в тому числі можна відкрити демо рахунок на IQoption і набратися практичних навичок, а також випробувати різні стратегії.

Книга торгівля бінарними опціонами 24Option призначена для всіх новачків. Без теорії точно не вийде займатися торгівлею.

Навіть для використання демо-рахунків або вивчаючи стратегії, ви повинні розбиратися в основах. Популярний брокер 24Option пропонує короткий посібник для трейдера будь-якому бажаючому.

Безкоштовна книга з бінарним опціонах

Завантажити електронну книгу за бінарним опціонах від 24Option може кожен, для цього навіть не потрібно реєструватися. Складається книга з 25 сторінок, але на них Зміст овно представлена найбільша корисна інформація:

Знань з цієї книги почерпнуть навіть досвідчені трейдери. З основних представлених тим хотілося б виділити наступні розділи:

  • що таке опціони і як ними торгувати;
  • які бувають бінарні опціони;
  • трейдерські техніки;
  • як користуватися платформою 24Option;
  • які обрати параметри для своєї стратегії.

Книга розрахована на новачків, в ній представлені тільки основи торгівлі опціонами, але після її прочитання ви дечому навчитися і як мінімум це допоможе зробити перший крок на шляху до професійного трейдингу.

Інтерактивна книга з бінарним опціонах

Крім звичайної електронної книги, на 24Option є інтерактивний курс навчання. Їм також можна скористатися без реєстрації:

Скачувати її не потрібно, ви зможете вивчати інформацію прямо на сторінках сайту 24Option. Книга зручна, у ній є багато ілюстрацій і додані відео матеріали, щоб простіше було розібратися в описуваної інформації:

Як використовувати мобільний трейдинг, які стратегії застосовувати, як правильно діяти і як аналізувати зміни на ринку Форекс – про все це ви дізнаєтеся з цього інтерактивного посібника.

На Workion є цілий розділ, присвячений бінарним опціонах, там ви знайдете багато корисної інформації.

Через інтернет можна навчитися практично всього, так як на сайтах представлено багато корисної інформації. Кожен джерело знань треба використовувати, тим більше що за книгу від 24Option не доведеться нічого платити. Використовуйте цю унікальну можливість і прагнете стати досвідченим трейдером.

Пропоновані до укладення угоди або фінансові інструменти є високоризикованими і можуть призвести до втрати внесених грошових коштів в повному обсязі. До вчинення депозиту слід ознайомитися з ризиками, з якими вони пов’язані.