Коли починати заробляти на блозі?

Початківці вебмастера найчастіше при створенні перших майданчиків, розробляють блоги.

Інформаційні сайти створювати набагато простіше, так як на них не потрібно встановлювати ніяких скрипти, так як головним напрямком сайту є представлення корисної інформації відвідувачам.

Природно, велика частина проектів з’являються в мережі тільки для того, щоб їх власники могли заробляти. Переслідуючи єдину мету – монетизація сайту, новачки надто поспішають і, не доклавши чималих зусиль, псують свій проект продажними посиланнями і сумнівною рекламою.

Коли починати заробляти на блозі? У цій статті ми постараємося вам все пояснити.

Кращий час для монетизації сайту

Також як і бізнесмени, досвідчені вебмастера оцінюють не тільки можливості заробітку, але й перспективи. Отримати прибуток можна абсолютно з кожного ресурсу, от тільки не завжди після цього залишається можливість розвивати його. Навіть звичайний продаж сайту принесе гроші, але про перспективи тут мови не йде.

Після створення блогу теж необхідно спиратися на перспективи, а так само грамотно оцінювати можливу прибуток свого проекту. Припустимо, що ви створили сайт і ось вже рік він активно вами супроводжується, але ще не приніс гарного прибутку.

Ви подбали про те, щоб ТІЦ і PR піднявся з нульової позначки, і тепер плануєте продавати посилання. А чи замислювалися ви про те, що це може серйозно позначитися на якості ресурсу і всі ваші зусилля будуть марними. Крім цього, з невеликими пузамерками ви будете отримувати мінімальну оплату.

Також потрібно логічно міркувати і з приводу розміщення реклами. Так, вона не чинить негативного впливу на оптимізацію, але ніякого толку від її розміщення не буде, якщо ваш сайт не має значної відвідуваністю.

Починати монетизувати свій сайт потрібно тоді, коли ви впевнені, що він зможе принести набагато більше, ніж витрачає, а також ваші дії не будуть негативно позначатися на розвитку проекту.

Наприклад, коли у вас буде великий блог з кількома тисячами оптимізованих матеріалів і великим ТІЦ, навіть продаж декількох посилань на місяць може принести кругленьку суму. При цьому за рахунок трасту і поведінкових факторів ви захистите свій ресурс від фільтрів пошукових систем.

Те ж саме стосується і реклами, яка буде приносити набагато більше грошей при високій відвідуваності. Коли відвідуваність низька, краще взагалі відмовитися від реклами, яка відлякує відвідувачів, тим більше хорошого доходу вона не зможе принести.

Загалом, приступати до заробітку на своєму блозі потрібно після величезної виконану роботу, за розкручування, просування, оптимізації та збільшення відвідуваності свого ресурсу. Набагато краще докласти більше зусиль в самому початку, і потім отримувати значні гроші, ніж губити весь створені ресурси, монетизуючи їх відразу.