Компанія Фінанс експерт

2-11-2020
Картинки по запросу "компании финанс эксперт"

Для чого потрібен кредитний брокер. Тому автокредитування банки приділяють одне з основних місць у своєму продуктовому ряді. Багато банківські установи укладають договори про співробітництво з автосалонами, завдяки чому оформити заявку на отримання кредиту можна безпосередньо в салоні. Зазвичай, за надання таких послуг клієнту доводиться переплачувати при оформленні кредиту. Але ж у кожного громадянина є право вибору. Як вигідно придбати автомобіль у кредит. Також хочемо вам порекомендувати знайти Отзывы о компании финанс эксперт в інтернеті і зробити вірні висновки.

В будь-якому банку Вам запропонують кілька програм автокредитування, в яких по різному будуть поєднуватися терміни кредитування, вимоги щодо застави, авансу, наданим пакетом документів і процентна ставка. Який саме кредит взяти вигідніше: з авансом 0 %, але більшої процентної ставки або з авансовим платежем у 50 %. Під заставу майна або з гарантією поручителя. Фахівці фінанс експерт допоможуть Вам прорахувати всі варіанти кредитування та визначити найбільш прийнятну кредитну програму саме для Вас. Банки надають позикові кошти на купівлю нових автомобілів охоче, застосовуючи елементи лояльності. Наприклад, при розгляді заявки приймають до уваги неофіційний заробіток позичальника або сукупний дохід сім’ї, оскільки новий автомобіль, проданий офіційним дилером, виступає гарною заставою. В деяких банківських установах надається кредит на покупку автомобілів, що були у вжитку. Але в зв’язку з тим, що продавцем в даному випадку виступає фізична особа, а сам автомобіль вже не становить такої цінності, як новий, одна з умов при такому кредитуванні – сплата авансового платежу до 70 % від вартості автомобіля.

Одне з банківських вимог при оформленні кредиту на купівлю автомобіля – оформлення ряду страховок: КАСКО, ОСАГО, страхування громадянської відповідальності, життя, причому оформляти їх необхідно в страхових компаніях, які отримали акредитацію. Вартість страхових послуг в них дуже часто більш висока, ніж в інших компаніях. Оформлення страхових полісів – досить великі додаткові витрати, оскільки оформлення договору тільки по КАСКО обходиться позичальникові від 5 до 13 % вартості автомобіля в рік. Чи можна уникнути цих додаткових витрат. Без обов’язкового КАСКО банк може запропонувати більш високу ставку кредитування, однак, кредит з підвищеною відсотковою ставкою буде набагато вигідніше.