Комплексна покупка посилань з Seokamaz

Зміст

 • Купівля вічних посилань з Seokamaz
  • Звідки взялася база сайтів?

Покупка посилань допомагає просувати сайти і нарощувати пузомірки, щоб надалі заробляти на продажу посилальної маси.


Процес нарощування посилань тривалий і дуже складний, так як підбирати донорів не так-то просто. Крім цього, при покупці великої кількості посилань, доводиться витрачати серйозні гроші.

Комплексна покупка посилань з Seokamaz.ru допоможе вам заощадити не тільки багато часу, але і гроші. За допомогою цієї системи можна купити багато вічних посилань з якісних донорів. Поки сервіс молодий (відкрився в 2013 році), але, незважаючи на це, він вже володіє хорошою репутацією і надає комплексні послуги.

Купівля вічних посилань з Seokamaz

На даний момент в базі понад 100 якісних майданчиків-донорів, частина з яких додані ЯК і DMOZ. Ціни за різні посилання і починаються від 50 рублів, при цьому мінімальний ТІЦ ресурсів від 40, а максимальний 3000.

Всього за 4000 рублів ви можете замовити на Seokamaz пакет посилань з донорів, у яких загальний показтель ТІЦ 7000. Жоден сервіс не пропонує такі вигідні умови.

Є і більш дорогі тарифи, від 7 до 12 тисяч рублів, в які входить покупка посилань з донорів з загальним ТІЦ до 25 000. Враховуючи якість баз вже можна помітити, наскільки хороший сервіс Seokamaz.

БОНУС: Поповнюючи баланс більш ніж на 500 рублів, вам нарахують 15% бонусу від загальної суми поповнення.

покупка ссылок

Звідки взялася база сайтів?

Найчастіше на таких проектах пропонується покупка посилань з сайтів інших вебмайстрів, але в даному випадку система інша. Організатори проекту – це команда досвідчених вебмайстрів, які керують великою кількістю ресурсів. З них і продаються посилання, тому жодних посередників немає, і ніхто вас не обдурить.

Крім безпеки покупки посилань є й інші плюси співпраці з Seokamaz:

 • мінімальний ТІЦ сайтів від 40;
 • мінімальні ціни;
 • вік донорів від 2 до 13 років;
 • прийом будь-якої електронної валюти;
 • є плавне розміщення посилань (наприклад, по 5 в день);
 • майже всі майданчики не використовувалися для продажу посилань раніше;
 • всі сторінки сайтів з бази індексуються пошуковими системами;
 • посилання продаються назавжди.

Відвідайте будь-які інші сайти, де пропонується покупка посилань, навряд чи ви зможете знайти більш вигідні варіанти. Крім цього, ви зможете замовити комплексну покупку, що дуже зручно. Єдиний мінус системи – на Seokamaz не можна купувати посилання для сайтів фарма або адалт.