Кому точно не стати успішним інвестором?

Вигідні вклади – це пряма дорога до фінансово незалежного життя. Інвестувати треба з розумом, адже далеко не всім посміхається удача.

Успіх у цій справі залежить не тільки від того, наскільки великий стартовий капітал вдалося зібрати, але і від того, як веде себе сам інвестор. Є маса прикладів, коли навіть великі вкладення не приводили людей до великого прибутку.

Кому точно не стати успішним інвестором? Теми інвестування на нашому блозі відведено цілий розділ. Там ми розповідаємо, куди інвестувати в кризу, які помилки не можна допускати, на кого варто рівнятися, які напрями найбільш прибуткові, і розбираємо складні терміни.

Все це допомагає людям створювати джерела доходу, але прибутковість з них надходить різна.

Чому інвестиції не приносять прибуток?

Можна довго звинувачувати економіку, якісь сайти, грішити на шахраїв, але головна причина низької прибутковості від вкладів – це ваші дії.

Далеко не кожному дано стати успішним інвестором. Хоча завжди можна змінитися і в цій статті ми розглянемо, які властивості психотипу людини можуть негативно впливати на досягнення успіху.

Дивись звіт про доходи за тиждень і дізнаєшся, у які проекти я вкладаю свої гроші.

Поведінка людини та її відношення до грошей складається за рахунок двох факторів. По-перше, це генотип, так сказати спадок від наших батьків. По-друге, це фенотип – наші знання, навички, досвід, навколишнє суспільство.

На жаль, це може негативно впливати на успіх в інвестуванні, а потрібно задуматися ось над чим:

 • Емоції можна проявляти, коли мова заходить про гроші. В хорошому ви настрої або пригнічені, необхідно тверезо оцінювати всі фінансові справи. Навіть спонтанні покупки можуть обмежити від додаткових вкладень. Інвестору потрібно завжди думати про активи і не піддаватися емоційності.
 • Терпіння – його постійно не вистачає людям, які починають з малого. Безглуздо думати, що починаючи інвестувати, вже через пару місяців ви станете вважати пачки грошей, а не окремі купюри. Особисто мені довелося витратити кілька років і вкладати практично все, що було, щоб створити пасивні джерела прибутку.
 • Стійкість – жоден вид інвестування не можна назвати безризиковим. Частка ризику присутня в будь-якому випадку і потрібно бути готовим до невдач. Мені самому доводилося стикатися з десятками проектів, в які я вкладався, але не отримував віддачі. Важливо не втратити свого прагнення до багатства.
 • Віра – якщо ви коли-небудь почуєте від людини «Інвестування – це не моє», вважайте його слабким. Абсолютно всі можуть займатися вигідними вкладеннями, незалежно від віку і рівня доходу. Вірте в свої сили, не обмежуйтеся і не вважайте себе недолугим.
 • Жадібність – з одного боку погана риса, з іншого боку, вона підштовхує вкладати ще більше і примножувати капітал. Досить витрачати даремно, навчитеся згадувати про своє фінансове становище, навіть коли дістаєте з кишені кілька сотень рублів. Збирайте і інвестуйте, інакше не станете багатшими.
 • Щоб домогтися чогось у житті, доводиться змінюватися. Лише деякі народжуються з «жилкою» успішного бізнесмена або інвестора. До цього треба йти, а досвід відіграє ключову роль.

  Якщо боїтеся зв’язуватися з сучасними технологіями, дізнайтеся, куди вкласти гроші без інтернету.

  Певні обмеження не правильне поводження в житті накладає, але нерозумно вважати, що нічого не можна змінити.

  Є купа прикладів, як люди досягали успіху навіть у 50 років за рахунок інвестицій. Здавалося б, у цьому віці вже пізно змінюватися, але це не так. Скільки б вам не було років, завжди можна стати іншою людиною.