Конкурси для рефералів на Seosprint

Зміст

  • Як оживити рефералів?
    • Як запустити конкурс на Seosprint?

Деякі способи заробітку в інтернеті не вимагають постійного виконання роботи, можна добре потрудитися, а потім лише збирати прибуток.


Відмінний приклад такої справи – це створення реферального мережі. Потрібно лише вибрати якісний проект з вигідними умовами партнерської програми.

Кликовый спонсор Seosprint для цього відмінно підходить, тут можна отримувати гроші, залучаючи новачків для легкого заробітку. Прибуток складається з 2х рівнів рефералів, а крім цього, є додаткові інструменти, з допомогою яких можна активізувати залучених користувачів.

Як оживити рефералів?

Конкурси для рефералів на Seosprint – ось найкращий спосіб підвищити активність запрошених учасників, а також підняти свій рівень прибутку.

У будь-який момент ви можете запустити змагання між рефералами, за різними критеріями і з різними призовими винагородами.

Як запустити конкурс на Seosprint?

Для цього потрібно перейти у відповідний розділ і натиснути на кнопку створення конкурсу:

Відразу після цього вам буде представлена форма для запуску конкурсу. Щоб зручно було вам пояснювати, як заповнити форму, ми розділили її на декілька частин:

Насамперед потрібно визначитися, який тип конкурсу ви запускаєте. При виборі комплексного виду, конкурсанти будуть набирати бали, а які дії потрібно для цього виконувати, ви можете бачити на зображенні.

Умови інших видів конкурсів отже зрозумілі назви. Природно, найкраще запускати конкурси з виконання завдань, так як в цьому випадку можна розраховувати на хороші відрахування від рефералів.

Які реферали будуть брати участь у вашому конкурсі, вирішуєте ви. Наприклад, можна запускати розіграш призів між новачками, які зареєструвалися на Seosprint 10-30 днів тому. Зручно, що періодичність можна задати «Регулярний».

У такому разі конкурс буде запускатися на автоматі, після завершення попереднього. Кількість днів вибирайте не більше тижня, а ще краще 5 днів, щоб було цікаво брати участь вашим рефералам.

Що стосується мінімальним порогом, то тут ви можете поставити вимоги для участі у конкурсі. Наприклад, якщо ви вибираєте тип завдання за кількістю запрошених рефералів, то значення в цьому вікні буде вказувати на те, скільки рефералів повинен запросити конкурсант, щоб почати участь у конкурсі.

Заключна частина форми для створення конкурсу призначена для встановлення обсягу винагороди конкурсантів. При виборі сум, обов’язково враховуйте, скільки буде очікуваний прибуток, створювати конкурси собі в збиток не варто. Все, погоджуєтеся з правилами і тиснете «Готово».

Тепер шаблон конкурсу створений, а вам необхідно поповнити рекламний бюджет на загальну суму винагород +10% комісія системи:

Провести оплату можна не тільки з рахунку свого профілю, але і будь-якими електронними грошима:

Потім натискаєте «Запустити» в рядку з конкурсом і поповнивши його баланс, він стає активним:

Тепер ваші реферали починають брати участь у конкурсі, а ви можете відстежувати конкурсну таблицю:

Створювати конкурси на Seosprint не складно і гроші на це шкодувати не можна. Намагайтеся запускати їх якомога частіше, так як активність рефералів набагато важливіше, ніж кількість залучених користувачів.

А нашим читачам ми радимо дізнатися, Що повинен знати реферер про конкурси на Seosprint, де описані деякі особливості запуску змагань між рефералами.