Конвертація мобільного трафіку з MobiAff

У статистиці кожного сайту, можна спостерігати поступове зростання мобільного трафіку. Сучасні користувачі все частіше заходять в мережу з мобільних пристроїв.


Залежно від способу монетизації сайту, мобільний трафік може взагалі не приносити дохід. Виправити це не складно, завдяки спеціальним сервісів.

Конвертація мобільного трафіку з MobiAff, ось відмінне рішення для заробітку. Даний сервіс пропонує кілька мобільних офферов, за скачування додатків. Ігри і програми безкоштовні, а якщо їх встановлюють користувачі, ви отримуєте оплату.

Розмір оплати залежить від підключеного оффера.

Заробіток на мобільному трафіку

Пройти реєстрацію в MobiAff не складає труднощів, але для цього обов’язково повинен бути створений рахунок в Webmoney (реєстрація Webmoney ):

регистрация MobiAff

Коли пройдете реєстрацію, можна відразу перейти до списку офферов. Додавати для цього майданчики не потрібно. Якщо під оффером знаходиться посилання, ви можете відразу їй скористатися і почати зливати трафік:

Як бачите, навпаки оффера вказується операційна система, геотаргетинг трафіку і сума оплати за встановлення.

Якщо в стовпці з операційною системою написано (Мотив), це значить, можна використовувати мотивовану трафік. Іншими словами можна накрутки, наприклад, через кликовые спонсори Wmmail і Seosprint.

У деяких офферах посилання на завантаження не встановлена, а замість цього написано «Зверніться в тех. підтримку»:

При отриманні посилань для таких офферов, вам обов’язково потрібно вказати майданчик, з якої буде направлятися трафік.

В якості майданчиків для конвертації мобільного трафіку через MobiAff можуть використовуватися блоги, форуми, групи в соціальних мережах і інші типи ресурсів.

Реєструючись на MobiAff ви вказували WMR-гаманець на який будуть приходити виплати. Мінімальна сума для виводу 300 рублів. Користувачі зі статусом «Мотиватор» можуть виводити гроші від 30 рублів.

Всього в системі передбачено 3 типи акаунтів. Обмежений ви отримуєте після реєстрації. Загальний видається після перевірки джерел трафіку. Статус мотиватор видається тим, хто працює тільки з мотивованим трафіком.

Заробляти на MobiAff можуть всі, а накрутками варто користуватися тільки для спеціальних офферов, інакше профіль заблокують. Також враховуйте, що оплата приходить лише в тому випадку. Якщо встановлене додаток було запущено і встановлювалося на пристрій вперше.