Корисні інструменти для гри в БК

Якщо робити правильні ставки на спорт і вкладати в це великі гроші, можна дуже швидко розбагатіти.


Про це знають багато, але лише одиниці професійно аналізують ігри і намагаються складати прогнози. Чому? Тому що це складно і потрібно багато часу, щоб нічого не упустити.

Корисні інструменти для гри в БК вже давно розроблені і користуватися ними можна безкоштовно.

На допомогу кожному любителю спортивних ставок був розроблений ресурс Stavimstavki.ru. На його сторінках ви знайдете масу різної статистики, калькуляторів, всіляких розрахунків і додаткових сервісів.

StavimStavki – помічник у беттінг

Якщо ви коли-небудь намагалися побудувати прогноз, то напевно знаєте, наскільки це складно. Потрібно проаналізувати команду, стежити за новинами, перевірити статистику, порівняти результати і так далі.

Знайти якісну інформацію теж не просто, а проект СтавимСтавки створений саме для цього.

На ньому представлені різні стратегії, є багато корисної інформації, розміщуються прогнози і до всього цього доступ безкоштовний. Також нічого не доведеться платити за використання додаткових інструментів.

На Stavimstavki користувачам пропонують:

 • Розрахунок системи експресів – для перевірки очікуваного виграшу (на кращих букмекерських конторах він вбудований):

 • Розрахунок постійної ставки – стане у нагоді для тих, хто любить вибрати одну команду і ставити тільки на неї:

 • Розрахунок стратегії догона – техніка заснована на Мартингейле, в ній підвищуються ставки, а робляться вони на один і той же результат, поки не вдасться виграти. Калькулятор допомагає рахувати, скільки саме треба ставити, щоб відбити всі програші:

 • Розрахунок системи S8 – ще одна стратегія, докладно описана на сайті СтавимСтавки. Вона припускає безліч ставок на різні експреси. Щоб було зручніше їх робити, розроблений спеціальний калькулятор:

 • Калькулятор статистики – кутові і картки це підказка для ставок, а з допомогою статистики ви легко зможете відстежити, в якому чемпіонаті і яка команда забила найбільше з кутових, а також, хто отримав більше карток:

 • Результати ігор – загальна статистика по всіх ігор у чемпіонатах теж допомагає при складанні прогнозів. Разом з проектом StavimStavki, відстежувати її зручно і просто:

 • Всі ці інструменти пропонуються безкоштовно, а власники проекту роЗміст или на сторінках свої платіжні реквізити, щоб збирати добровільні пожертви.

  Не можна грати, поки не вивчиш якусь тактику, інакше будуть одні програші. Стратегія ставок на спорт Value Betting допоможе не йти в мінус і стабільно виводити гроші з букмекерських контор.

  Звичайно, ні один інструмент або стратегія не усувають ризики на 100%, але користуватися ними потрібно.

  По-перше, в довгостроковій перспективі ви отримуєте прибуток. По-друге, ризики значно знижуються і, навіть якщо ви коли-небудь програєте, потім відіграєте всі гроші, та ще й отримаєте прибуток.