Користуйся кредиткою правильно

Предостерегаясь від фінансових проблем, багато людей оформляють кредитні карти.

Завдяки таким картах можна в будь-який момент одержати гроші, це зручно, але потрібно враховувати всі негативні сторони таких позик. Головна проблема кредитки – це доступність взяти в борг, тому при першій необхідності з неї знімається необхідна сума.

Задумайтеся над появою фінансових проблем заздалегідь і почніть використовувати способи заробітку в інтернеті. Гроші з електронного гаманця можна зняти в будь-який момент і це набагато краще, ніж брати кредит.

Користуйся кредиткою правильно, інакше доведеться постійно жити в борг і перекладати всю зарплату в рахунок погашення кредиту. Але, незважаючи на основний мінус, кредитки дійсно виручають, тому краще завести хоча б одну карту заздалегідь, але враховувати кілька моментів при її використанні.

 

Як економити кредитні гроші?

Дотримуючись деяких правил використання кредитних карт, ви зрозумієте, наскільки це корисна річ у вашому житті і перестанете помічати всі мінуси:

  • Знімай гроші в банкоматах свого банку. Коли користуєшся банкоматом не того банку, в якому оформляв карту, за зняття готівки можуть взяти величезну комісію. Іноді, вигідніше заплатити за таксі і дістатися до потрібного банкомату, ніж оплачувати цю комісію.
  • Намагайся проводити безготівкову оплату. Кредитними картами набагато вигідніше користуватися, коли не знімаєш готівку, а проводиш безготівковий розрахунок. Тому, намагайтеся частіше заходити в магазини, де приймають картки, обмежуючись від готівкового розрахунку.
  • Користуйся пільговим періодом. Майже на всіх кредитних картах зараз встановлено пільговий період, який дозволяє повернути гроші без відсотків за певний термін (як правило, 50 днів). Користуйтеся цим, щоб не переплачувати, але не забувайте, що такі умови не діють при знятті готівки.
  • Повертай гроші вчасно. Ніколи не затягуйте з терміном поповнення грошей на карті. Як мінімум, це не вигідно, а якщо у вас немає грошей, оформіть онлайн кредит і тим самим ви зменшите відсотки, так і не створите собі зайвих проблем.
  • Не бери карту в кризу. Оформляючи кредитку, коли в країні складне фінансове становище, багато людей навіть не думають про вигідність умов. Банки залежні від економіки, тому краще оформляти кредитні карти на більш вигідних умовах, до або після кризи.
  • Читай всі умови та бери участь в акціях. Клієнти банку не завжди знають всіх умов надання послуг. Якщо ви вирішили економити кредитні гроші, то обов’язково дізнайтеся всі умови вашого банку. Можливо, ви не отримуєте бонуси, які вам призначені.
  • Стеж за своїми витратами. У кращих банків вже давно є онлайн сервіси, які дозволяють стежити за операціями з карти. Це зручно, адже можна в будь-який момент подивитися, куди пішли гроші з кредитки і по можливості відмовитися від деяких витрат.

Розумна економія і правильне використання кредитних карт допоможуть вам налагодити своє фінансове становище.

Варто користуватися кредитами в банках? Це справа кожного, але варто пам’ятати, що іноді це може вас виручити. На закінчення радимо дізнатися, як домогтися багатого життя, щоб не довелося залазити в борги і оформляти кредитки.