Крадіжка грошей з Яндекс.Гроші

Зміст

  • Наскільки надійні Яндекс.Гроші?
    • Як убезпечити гаманець Яндекс.Гроші?

Віртуальні гроші досить активно використовуються користувачами інтернету, а платіжні системи щодня отримують колосальну кількість нових реєстрацій. Електронна комерція розвивається, але здатні розробники платіжних систем забезпечити високий рівень безпеки?

Крадіжка грошей з Яндекс.Гроші – це одна з найбільш обговорюваних тем, пов’язаних з даним сервісом. На жаль, проблеми з втратою коштів з гаманців Яндекса відбуваються досить частини і лише в окремих випадках вдається домогтися правди і повернути втрачені суми.

Наскільки надійні Яндекс.Гроші?

Після відкриття гаманця в даній системі не обов’язково персоналізувати свій рахунок, всі функції отже доступні (висновок, поповнення, перекази), а це вже високий ризик.

Як стверджують представники Яндекса, гаманці необхідно персоналізувати, тільки в цьому випадку можна оперативно повернути гроші, причому їх можна повернути навіть у тому випадку, якщо шахраї встигнуть ними скористатися.

Якщо ж факт шахрайства стався, з вашого гаманця були зняті гроші, необхідні процедури персоналізації ви не проводили, можна попрощатися зі своїми грошима. До заяв про необхідність повернення коштів, технічна підтримка Яндекс.Грошей ставиться вкрай негативно.

На їхню думку, за фактом шахрайства повинна проводитися перевірка, а це справа правоохоронних органів, так як система не була зламана, був зламаний обліковий запис (та й це ще треба довести). У чомусь вони може бути і праві, але на їх репутації, це позначається негативно.

У плані безпеки платіжна система Webmoney більш розвинена, а якщо встановити клієнт, налаштувати повідомлення по SMS та використовувати інші рівні безпеки, то можна взагалі не хвилюватися за збереження своїх грошей.

Випадки шахрайства з Webmoney поодинокі, а от про Яндекс.Гроші ходить досить багато «неприємних» чуток, які підкріплюються реальними історіями.

Як убезпечити гаманець Яндекс.Гроші?

  • використовувати останні версії браузеру;
  • встановлюйте антивірусні програми;
  • стабільно оновлюйте бази антивірусів;
  • будьте уважні при переходах по посиланнях і скачуванні програм;
  • підключіть СМС підтвердження платежів;
  • персоналізуйте гаманець;
  • ніколи і нікому не надавайте дані для доступу до гаманця.

Шахраї завжди придумують все більш витончені способи роздобути гроші чесних користувачів, тому захиститися на 100% неможливо. Висновок – на електронних гаманцях краще не зберігати великі суми.