Кращі букмекерські контори

Зміст

 • Як працюють букмекерські контори?
 • Як поставити гроші на спорт?
  • 3 кращих букмекерських контор
  • Поради з букмекерськими ставками
   • Стратегії букмекерських ставок
   • Вилки в букмекерських конторах

В інтернеті крутяться великі гроші, а отримати їх може кожен, потрібно лише вибрати хороший варіант заробітку.


Варіантів маса, але підбирати способи потрібно виходячи з своїх інтересів. Використання букмекерських ставок – ось один з варіантів, який підійде кожному любителю спорту.

Дана стаття містить повну інформацію про букмекерських конторах. Ми розповімо вам, як вони працюють, уявімо ТОП кращих букмекерів, пояснимо, як треба робити ставки і якими стратегіями користуватися.

Якщо професійно підійти до складання прогнозів, можна вийти на величезну прибутковість.

Як працюють букмекерські контори?

Система розподілу грошей і коефіцієнтів складна. Організатори таких проектів не просто заробляють на комісіях, адже якщо всі люди будуть ставити на фаворитів і отримувати більше, ніж ставлять, доведеться піти в мінус.

Тому вони проводять глибокий аналіз кожної гри, враховуючи всі тонкощі, починаючи з хвороби окремого гравця команди, закінчуючи перевіркою тренерського складу.

Більш детально про доходи цих компаній, дізнайтесь із статті – з чого має прибуток букмекерська контора.

За рахунок зібраної інформації вони встановлюють коефіцієнти. Іноді доводиться піти в мінус, але більшість угод заповнюють резерви.

Якщо вони отримують більше, ніж віддають, значить, є якийсь підступ? З чого ви взяли? Зрештою, ви самі вибираєте на кого поставити гроші, а результат гри можна перевірити і по телевізору.

Все чесно, переможці отримують виплати, а за рахунок продуманої фінансової структури вдається грамотно прокручувати гроші.

Як поставити гроші на спорт?

Зробити ставку не важко, але спочатку потрібно пройти реєстрацію на сайті одного з букмекерів. Ми рекомендуємо вам Лігу Ставок, так як це перевірена і ліцензована компанія. Вони працюють не тільки в інтернеті, є багато реальних пунктів прийому ставок.

Крім цього, проводиться унікальна акція і лунають фрибеты:

Реєстрація на всіх дозволених букмекерських конторах дещо ускладнена, додатково потрібно прив’язка ЦУПИС. З цим ви точно розберетеся, так як зроблено все покроково. Після входу в аккаунт потрібно ще поповнити баланс і можна починати робити ставки.

Спочатку в бічному меню вибирається вид спорту:

Вибравши спорт і лігу (чемпіонат), відкривається таблиця майбутніх подій. У ній представлені матчі і навпроти них знаходяться показники коефіцієнтів за перемогу першої команди, на нічию або перемогу другої команди.

Також можна натиснути на стрілочку і подивитися додаткові парі:

По черзі натискайте на коефіцієнти, щоб ігри додавалися в купон. Таким чином вони додаються в експрес, але можна перевести ставки в одинар і окремо поставити гроші на кожен матч:

Після натискання кнопки «Поставити», ставка приймається. Тепер потрібно дочекатися гри, якщо прогнози виявляться вірними, зможете вивести гроші таким же способом, що і поповнювали баланс.

Не забувайте, що крім інтернету, можна зайти в один з пунктів прийому ставок Liga Stavok з паспортом і отримати реальний купон.

3 кращих букмекерських контор

Якісних БК досить багато, тому ви зможете вибрати відповідний сервіс конкретно для себе. Тільки останнім часом букмекерів почали заносити до реєстру.

Тому вибирати потрібно ліцензовані контори. Організація ЦУПИС регулює діяльність декількох компаній, тому вони повністю захищені від попадання в реєстр заборонених сайтів:

 • 1xstavka. Надає послуги тільки громадянам РФ за ліцензії, отриманої у 2009 році. Для завершення верифікації потрібно відвідати ППС з паспортом. Доступні ставки Live, є зручна мобільна версія, величезний вибір видів спорту і чуйна служба підтримки, швидко вирішує проблеми.

  Досвідчені беттеры вибирають цю компанію, так як вибір спортивних подій тут самий широкий. Є і веслування, вітрильний спорт та багато іншого. Додаються як рейтингові, так і маловідомі змагання. При цьому, спортивні заходи збираються зі всього світу.

 • Winlinebet. Під цією маркою працює відразу 2 БК, у однієї ліцензія в Коста-Ріці, у другій російська ліцензія. Природно, потрібно вибирати другий варіант. У 2009 році компанія почала своє існування і до сьогоднішнього дня працює без проблем. Вона також є партнером ЦУПИС, тому доступна в Росії.

  Оформлення сайту виконана в стандартному для БК стилі, тому новачки не заплутаються у функціях. У блоці зі списком видів спорту представлений розділ LIVE і можна створити свою обрану категорію. Вибирайте події з онлайн-трансляціями, зможете спостерігати їх прямо на сайті букмекера.

 • БК 888. Як і Ліга Ставок, цей букмекер пропонує безкоштовну ставку всім новачкам. Вона становить 2000 рублів. Розділити суму неможливо, потрібно зробити лише одну ставку відразу на всю суму. Якщо вдасться виграти, то отримані гроші (за вирахуванням 2000 рублів) можна ставити на висновок.

  Власником контори виступає компанія «23БЕТ.РУ». Офіційний запуск букмекера відбувся в 2004 році, а в 2012 році вони отримали ліцензію, щоб без проблем працювати в Росії. На даний момент у компанії понад 35 000 реальних точок прийому ставок на території РФ.

 • Всі ці сервіси пропонують експрес ставки на футбол, найчастіше використовуються саме вони. Також використовуйте бонуси букмекерських контор, щоб витрачати менше, а ставити більше, адже від розміру ставки залежить ваш прибуток.

  Поради з букмекерськими ставками

  Без визначених навичок на БК не підняти серйозних грошей, тому потрібно дотримуватися порад професіоналів. Вивчіть 22 ради за ставками на футбол, а також прислухайтеся до наступних рекомендацій:

  • довіряти можна тільки перевіреним конторам (тим, що подані вище), навіть серед цих ресурсів зустрічаються лохотрони;
  • заходьте на тоталізатор тільки з вільними грошима, які не потрібні вам терміново найближчим часом;
  • не дайте волі емоціям, розчарування або величезна радість можуть вплинути на ваші дії, ви допустите помилки;
  • не можна ставити всі гроші на одну гру, потрібно розділяти капітал і робити кілька ставок, так безпечніше;
  • вибирайте для ставок тільки ті види спорту, в яких хоча б трохи розбираєтеся, інакше хороший прогноз ви скласти не зможете;
  • як тільки з’являється інформація про грі, потрібно відразу почати перевіряти коефіцієнти, вони можуть змінюватися по мірі наближення дати до заходу;
  • поспішати в цьому виді заробітку, як і в будь-якій іншій роботі не можна «Поспішиш, людей насмішиш» це вираз ідеально сюди підходить.

  Професіонали отримують великі гроші, але для цього їм доводиться застосовувати величезний запас знань. Почніть ставки з мінімальних сум, щоб потренуватися і набратися досвіду. Крім цього, підберіть собі хорошу стратегію і протестуйте її.

  Стратегії букмекерських ставок

  Всі тактики для спортивних ставок розраховані на зниження ризиків. Гарантій виграшу немає, тому треба вміти іноді програвати. Якщо не користуватися чітким планом дій, прибутковість буде мінімальною.

  Які стратегії для букмекерів ви можете використовувати:

  1. Мартінгейл.
  Почнемо з опису самої відомої методики. У ній вам потрібно буде робити ставки на будь-які ігри, вибираючи коефіцієнт 2. Для успішного застосування ставки потрібно, щоб в разі виграшу ваші гроші подвоювалися. Але ставити на всі ігри поспіль не можна, складайте прогнози і робіть ставки з великими шансами на перемогу.

  Тактика гранично проста, потрібно вибрати стартову суму. Наприклад, 1$ і поставити її на яку-небудь команду. Якщо програєте, знову знаходите гру і ставите вже 2$. При наступних програшах сума подвоюється (4-8-16 і так далі). Якщо виграєте, повертаєтеся до початкової ставкою і повторюєте даний алгоритм.

  2. Датська стратегія.
  Ця техніка побудована на збільшенні коефіцієнта і ставки. Як і в попередньому варіанті, ризики знижуються за рахунок того, що ви будете перебивати всі свої програші. Чесно кажучи, вона техніка не найкраща, а щоб в ній розібратися, подивіться на таблицю:

  Частково вона схожа на Мартінгейла, але підвищуючи коефіцієнт, що ви робите ризиковані ставки і, це може призвести до майже повної втрати капіталу.

  3. Флет.
  Найпростіша стратегія, яка знижує ризики програшу всієї суми відразу. Застосовується вона для стартового навчання гравців. Суть полягає у використанні ставок однакового розміру. Простіше кажучи, вибирайте певну суму і ставте тільки її. Це навчить вас терпінню і слідуванню поставленого плану.

  4. Відсоток від капіталу.
  Ще одна не складна стратегія, що дозволяє завжди залишатися на плаву. Суть полягає у використанні невеликого відсотка від свого балансу. Припустимо, зараз на вашому рахунку 1000 рублів, ви вирішили слідувати тактиці і берете тільки 20% від загальної суми. Отже, можна поставити лише 200 рублів.

  Якщо програєте, то берете 20% від 800 рублів (160 рублів). Якщо виграєте, то ставите 20% від 1200 (240 рублів). Незвичайна, але цікава стратегія обмежує вас від повної втрати грошей, ви завжди будете використовувати, тільки невелику частину своїх грошей і будете довго насолоджуватися використанням букмекерів.

  5. Д’аламбер.
  Підходить тактика для ставок з коефіцієнтом не нижче 3х. Як і в Мартингейле, ви будете підвищувати суму, але не подвоїти, а піднімати її на початковий обсяг коштів. Наприклад, ставите 2$ і якщо програєте, ставите 4$, потім 6,8,10 і так далі. У разі виграшу повертаєтеся в самий початок.

  Методика підходить для ефективного старту. Якщо в Мартингейле не вдається виграти поспіль 10 разів, сума ставки сильно збільшується, а тут вона підвищується незначно. Але, коефіцієнт рівний трьом досить високий і ризикувати вам все одно доведеться.

  6. Стратегія Оскара Грайнда.
  Складна, але ефективна тактика ведення ставок пропонується одним з професійних гравців. Починати її використовувати потрібно з 10% від загального банку. На відміну від інших тактик, тут підвищуються суми при виграші та стартова сума використовується при виграші, але система сильно відрізняється від аналогів:

  Перед тим як використовувати тактику, потрібно встановити суму, при досягненні якої ви почнете все спочатку. Ще одна особливість тактики у разі виграшу ви подвоюєте початкову ставку і використовуєте її в майбутньому.

  Переважно використовувати ставки з мінімальним коефіцієнтом рівним трьом.

  Припустимо у вас 1000 рублів, ви ставите 10% тобто 100 рублів і програєте. Знову ставите 100 рублів, якщо ще раз програєте, продовжуєте ставити ту ж суму. Якщо вдається виграти, подвоюєте ставку і починаєте ставити 200 рублів. Ви вже не повертаєтеся до 100 грн, після кожного виграшу початкова ставка збільшується.

  7. Наздоганяння.
  Застосувати техніку можна для своєї улюбленої команди. Кожна команда хоча б раз виграє, тому вам потрібно кожен раз ставити на перемогу певного спортсмена або групи спортсменів, сподіваючись на удачу. Бажано, вибирати момент, коли команда давно не вигравала або не програвала.

  Як варіант, тактику можна об’єднати з Мартінгейлом, подвоюючи ставки в разі програшу. Суть проста, виберіть команду з частими програшами або виграшами і починайте ставити на неї гроші, їх результат гри обов’язково зміниться, а ви отримаєте прибуток.

  8. Live ставки.
  Онлайн режим найбільш цікавий, так як ви паралельно спостерігаєте за грою. Стратегія для Live ставок сама ризикована, але навіть якщо ви втратите гроші, це буде невелика сума. Для початку вам буде потрібно знайти гру із явним фаворитом і аутсайдером, щоб коефіцієнти були приблизно 1.1 до 11.

  Ставите гроші на команду з високим коефіцієнтом і чекаєте, поки почнеться гра. Якщо аутсайдер виходить вперед, коефіцієнт фаворита відразу збільшується (потрібно, хоча б 1.2), після чого ви ставите в 10 разів більше на переможця.

  Припустимо, ви поставили 100 рублів на аутсайдера і 1000 на фаворита, у разі виграшу будь-якої команди, ви або відбиваєте свої гроші, або отримуєте прибуток.

  Новачки не часто користуються технікою для ведення ставок, а професіонали без них взагалі не виходять на тоталізатор.

  Звичайно, 100% виграшів добитися не вийде, але знизити ризики вдається, а це основний плюс. Якщо ж ви хочете підвищену безпеку, то краще використовувати виделки (головна хитрість гравців).

  Вилки в букмекерських конторах

  Завжди можна знайти гру, в якій програш чи виграш однієї з команд принесе прибуток в будь-якому випадку.

  У букмекерів завжди різні коефіцієнти, якщо бути уважним, то можна знайти вигідні умови. Вручну зробити це неможливо, тому доведеться користуватися сервісом Surebet.com.

  На цьому сайті відображаються усі ігри, в яких ви точно отримаєте прибуток, але для цього потрібно використовувати відразу кілька букмекерів:

  Ось чудовий приклад, для проведення операції, в якій ви однозначно залишитеся переможцем. Стартовий капітал 100$, гроші розподіляються на 3 результату гри – переможе 1 команда 2 команда або буде нічия.

  У першому стовпці вказується назва букмекерської контори, де потрібно ставити гроші. У колонці «Ставка» показується сума ставки.

  Провівши таку угоду, ви отримуєте від 0.98 до 1.01 долара. Занадто мало? Зате безпечно!

  У букмекерських конторах заборонено використовувати виделки, тому не ставте точні суми, округляйте їх. Результати будуть іншими, але це краще, ніж блокування профілю.

  Є у виделок кілька великих мінусів. По-перше, доводиться робити ставки на декількох сайтах. По-друге, пропонується робити ставки на маловідомих ресурсах.

  По-третє, якщо буде якийсь збій, і ви не зможете зробити ставку, хоча б в одній БК, з’являються великі ризики. Користуватися виделками або краще дотримуватися однієї з стратегій, вирішуйте самі.

  Якщо ви дочитали цю статтю, значить, у вас є велике бажання заробляти в букмекерських конторах.

  Тепер ви знаєте набагато більше і можете застосувати свої знання на практиці, коли наберете і виведіть солідну суму, можете повернутися до цієї статті та подякувати нас, це найкраще нагородження за складання таких корисних матеріалів.