Кращі двійкові параметри платформи

Успішна торгівля на ринку Форекс починається з вибору брокера.


Якщо в класичній торгівлі використовуються одні і ті ж термінали (MetaTrader), але в торгівлі бінарними опціонами інтерфейс сильно відрізняється. Кожна компанія розробляє його окремо, тому набір функцій і оригінальний зовнішній вигляд.

Кращі двійкові параметри платформи пропонуються кількома популярними брокерами. Зараз ми розповімо вам про відомі компанії, в яких найбільш зручні торгові платформи.

Зовнішнє оформлення – справа смаку, а ось набір необхідних функцій та додаткові інструменти є важливим моментом.

У якого брокера краще платформа?

Перепробувавши інтерфейс багатьох брокерів, ми змогли виділити 3 кращих варіанти. Комусь потрібна проста платформа, а кому-то з набором корисних функцій. Розглянемо ці платформи детальніше і почнемо з самої багатофункціональної:

1. IQoption. Платформа цього брокера зовсім нещодавно оновилася і можна з упевненістю поставити її на перше місце серед аналогів.

Вона відрізняється багатьом – сучасний дизайн, зручний інтерфейс, вбудовані сигнали і індикатори, а також можливість стежити за новинами, не відкриваючи додаткових вкладок:

Так виглядає основний інтерфейс для відкриття опціонів.

Все розташовано зручно, а в бічній панелі можна підключити індикатори:

Крім цього, в бічній панелі можна вибрати інформацію, за якою ви хочете стежити. Наприклад, можна підключити сигнали або блок з новинами:

Для трейдера це незамінні інструменти, що допомагають робити правильні прогнози. Далеко не всі брокери взагалі пропонують такий функціонал, не кажучи вже про його вбудовуванні в платформу.

Позитивних сторін у сервісу IQoption багато, окрім якісного сервісу для відкриття опціонів, ви отримуєте можливість використовувати демо-рахунок або торгувати з капіталом в 10$.

2. 24option. Брокер, яким користуються багато професіонали, пропонує більш просту платформу, але тут теж є все необхідне.

На відміну від IQoption тут є більше типів опціонів, а під вибором формату опціонів, обирається актив:

У правій частині відображається основна форма для укладання угод. Як і в інших брокерів, вибирається напрямок графіка, час експірації і сума ставки:

Стрілкою ми вказали на спеціальну кнопку, яка дозволяє перейти до роботи з графіком. У спеціальному вікні ви зможете обрати вид графіка (наприклад, зробити свічковий графік), а також підключити індикатори:

Так працювати набагато зручніше, професіонали часто користуються свічковими графіками (наприклад, для використання стратегії Буратіно).

Що ще варто відзначити, так це вбудовані торгові оповіщення та економічний календар:

Інструменти знаходяться під основною формою, тому ви можете одночасно стежити за графіком і появою новин. При аналітиці це дуже зручно, можна оцінити, як ті чи інші події позначаються на зміні графіка.

3. Binarium. Якщо додаткові інструменти, які вам не потрібні, і ви отримуєте сигнали і новини з певного джерела, можете скористатися платформою цього брокера.

Як і IQoption компанія пропонує почати з 10$, що вже є вагомою перевагою. Форма відкриття опціонів найпростіша:

У верхній частині пропонується кілька типів опціонів, а також фільтрація активів (товари, валюти, індекси, акції). Сигналів і новинних блоків на цьому сайті немає, зате є календар свят:

Він стане в нагоді всім трейдерам, так як торгівля опціонами у вихідні дні володіє рядом особливостей.

Широке різноманітність платформ для торгівлі бінарними опціонами, дозволяє вибрати найбільш зручний інтерфейс. Представлені брокери у цій статті вже перевірені часом, тому ми і розглядали саме їх платформи.

Вибирайте самий зручний функціонал для торгівлі і починайте проводити операції, бінарні опціони – це вигідно.