Кращі способи вигідно вкласти гривню

Зміст

 • Куди вкладати гривню?
  • Як вкласти гривню в інтернеті?

Незалежно від економічних проблем в будь-якій країні є люди, які мають достатньо коштів для інвестування.


Україна переживає не найкращі часи, але і в ній є багато людей, готових прямо зараз вигідно вкладати. Серед них і я, адже мій дохід йде з інтернету і від економіки в країні він абсолютно не залежить.

Кращі способи вигідно вкласти гривню – їх шукають тисячі користувачів. Є варіанти в реальному житті і способи інвестувати через інтернет.

Мені більше подобається другий варіант, але не всі достатньо добре розбираються в інтернеті, тому навряд чи захочуть йти на ризики або розбиратися в складних тонкощах.

Куди вкладати гривню?

Для початку варто розглянути кілька варіантів, які довгі роки залишалися найбільш популярними. Поза інтернету люди інвестують, раніше його взагалі не було.

Методи досі працюють, але поспішати не можна, потрібно зважити всі за і проти:

 • Іноземна валюта – хто б знав, що долар так підскочить. Комусь пощастило, і він встиг обміняти валюту, зараз же котирування поступово змінюються, спрогнозувати їх в довгостроковій перспективі складно. Тим не менш, варіант варто розглядати, причому не тільки в доларах. Є багато інших національних валют, тут потрібен тонкий аналіз.
 • Банківські депозити – не кращий варіант, так як ситуація в країні не стабільна, а банки від неї сильно залежать. На жаль, власники рахунків у банках вже зіткнулися з проблемами. Десь закрилася фінансова організація, якісь розорилися і так далі. Якщо вибирати такий спосіб, то потрібен надійний банк.
 • Дорогоцінні метали – на думку аналітиків, у найближчі роки золото має зрости в ціні. З початку 2016 року і до серпня, дорогоцінний метал набирав ціну, але зараз вона знижується. За прогнозами, котирування поповзуть вгору, тому зараз вдалий момент для вкладів у золото. За іншим металам потрібно складати окремий прогноз.
 • Нерухомість завжди була надійним методом інвестування, але тільки якщо це велике місто, в якому точно не станеться щось, що змусить його жителів розбігатися. Українська нерухомість не так активно продається і коштує дешевше, ніж у Росії, тому простіше набрати стартовий капітал.
 • Способи здаються занадто складними або вимагають величезних вкладень? А як ви хотіли? Якщо б можна було вкласти 100 гривень і отримати від інвестицій тисячі, ніхто б взагалі не працював. Саме тому, українці все частіше вкладають гроші через інтернет.

  Як вкласти гривню в інтернеті?

  Я сам інвестую в мережі, вибираючи різні проекти і напрямки. Можна взагалі нічого не вміти, створювати пасивні джерела доходу.

  Важливо розуміти, що в інтернеті немає різниці, з якою валютою ти входиш в інвестування. Сам живу в Одесі, а вклади та дивіденди веду в рублях, гривнях, доларах (іноді в Євро). В мережі гроші легко обмінюються або конвертуються автоматично, коли вносиш їх на баланс або виводиш на картку.

  Гривню можна вигідно вкласти у такі напрямки:

 • Економічні ігри – найцікавіший спосіб, так і великих вкладів не буде потрібно. Починай хоч зі 100 гривень, цього вистачає для розвитку. Бажано навчитися залучати людей у свої реферальні мережі, так як в більшості ігор використовуються платіжні бали. Якщо хочете розважатися і заробляти одночасно, цей спосіб для вас.
 • Інвестиції з Bitrobot – приносять хороші дивіденди, і взагалі не вимагають активності. У систему запроваджено спеціальний робот, який проводить операції з криптовалютами і за рахунок цього збирається прибуток. Всього 255 гривень потрібно, щоб сплатити мінімальний тариф і почати на автоматі отримувати дохід.
 • Вклади в Суперкопилку – робляться не відразу, а поступово. Тут потрібно спочатку поставити собі мету, наприклад, накопичити на квартиру і вибрати термін. Система розрахує, за скільки і коли вам потрібно буде вносити депозити. Ви збираєте тільки частину потрібної суми, решту дає компанія.
 • Бінарні опціони – якщо ви не довіряєте ніяким компаніям та хочете самостійно управляти капіталом, вибирайте цей спосіб. Торгівля не складна, потрібно робити ставки на курс рубля, акції Google і багато іншого. Прибутковість за ставками 80%-90%, мінімальні вкладення близько 150 гривень.
 • Інвестувати гривні також просто, як вкладати будь-яку іншу валюту. Не відставайте від сучасного світу, все вже почали користуватися технологіями інтернету, а який напрямок ви виберіть, вирішуйте самі.

  Інвестиції в криптовалюту поповнили списки мільйонерів, це новий вид електронних грошей, які постійно зростають у ціні.

  Не поспішайте витрачати гривні, відкладайте скільки можете, щоб зібрати стартовий капітал і стати інвестором.

  Якщо ви подивіться історії багатіїв, то зрозумієте, що багато з них пройшли по такому ж шляху. Багато хто не вірять, що можна вкластися і розвивати свій успіх, я переконався у зворотному, і тепер всім рекомендую це зробити.