Крауд маркетинг для просування сайту

Зміст

 • Чому так цінуються крауд маркетинг послуги?
  • Кому не потрібен крауд маркетинг?
  • Де замовити крауд маркетинг?

Популярність така штука, якої важко досягти. Бізнесмени і власники сайтів йдуть на різні хитрощі і користуються різними прийомами, аби привернути максимум уваги.


Якщо ви вирішите скористатися ефективною рекламою, розгляньте основні види потужного маркетингу.

Крауд маркетинг для просування сайту довів свою ефективність. Що таке крауд маркетинг? Це просування в інтернеті, яке проводиться через рекомендації зацікавленим людям, від учасників спілкування. Іншими словами, це ненав’язливі поради, вони виглядають природно.

Чому так цінуються крауд маркетинг послуги?

Уявіть собі звичайного середньостатистичного людини, яка хоче щось купити, але ніяк не може визначитися. Хтось створює теми на форумах, хтось знаходить їх і вивчає всі записи.

Крауд маркетинг передбачає розміщення посилань та різних промо матеріалів в таких гілках спілкування. Це можуть бути форуми, а системи запитань-відповідей, соціальні мережі і так далі.

Людина бачить, що хтось з досвідчених користувачів ділиться своєю думкою, розповідає у кого купувати краще, чому і представляє свій досвід.

Така реклама викликає довіру, так як виглядає природно. Маркетологи в усьому світі використовують крауд маркетинг сервіси, тому що його користь вже неодноразово доводилась.

Спілкування з людьми ведеться в звичайній формі. Автор записів з рекомендаціями різних сайтів і сервісів, виглядає як звичайна людина. Відгуки клієнтів завжди беруться до уваги, не багато знають, що їх створюють штучно, навіть на окремих форумах або в тематичних групах соціальних мереж.

Відгуки для розкрутки сайту збирають практично всі вебмайстра, на них звертають увагу нові клієнти.

Надання всіляких послуг, продаж товарів, інфобізнес, у всіх нішах допомагає крауд маркетинг. Щоб ви зрозуміли, як це працює, уявіть, що хтось шукає якісну електронну бритву.

Він читає теми на форумах та відгуки, випадково натикаючись на коментар користувача, який розповідає про інтернет-магазин та ділиться досвідом покупки. Погодьтеся, це викликає більше довіри, ніж банер на якому-небудь сайті.

Кому не потрібен крауд маркетинг?

Складно повірити, але такий метод просування підходить не всім. Ефект буде в будь-якому випадку, але наскільки потужний, залежить від різних факторів. Наприклад, які-небудь великі компанії, що займаються складною діяльністю, рідко застосовують такий спосіб рекламування.

Чому? Давайте розглянемо декілька причин:

 • У серйозних компаній сильно обмежена цільова аудиторія, з нею важко налагодити зв’язки. Крім цього, їх більше цікавлять офіційні документи, партнерство і багато іншого, ніж відгуки в інтернеті.
 • У солідних нішах ніхто нікому не довіряє, хіба що експертам. Тому, для застосування такого прийому потрібно не просто додавати відгуки, а залучати популярних професіоналів.
 • На сайтах розміщується детальна інформація про послуги та товари. Користувачі оцінюють їх за характеристиками, їм не потрібно чиєсь думку, вони точно знають, чого хочуть.
 • Власники великих компаній не втрачають час на дрібниці, а сидіти і розміщувати відгуки не в їх компетенції. Їм простіше замовити потужну рекламну компанію в спеціалізованих фірмах.
 • Якщо ж у вас простий сервіс, інтернет-магазин або щось ще, хитрий прийом вам точно знадобиться. Крауд маркетинг самостійно проводити цілком реально, однак часу йде дуже багато, та і ваші фейкові акаунти, створені тільки для рекомендацій швидко розкусять, а це може позначитися на репутації.

  Де замовити крауд маркетинг?

  Найбільш зручний спосіб отримати послуги – це звернутися до досвідчених професіоналів. За певну суму, на ваш сайт з’являться посилання на тисячах тематичних ресурсів, де люди будуть радити послуги та товари.

  Знайти людину, яка візьметься за це, можна на Weblancer – найбільшій біржі фрілансу:

  На крауд маркетинг ціна не фіксована, все залежить від ваших вимог і розцінок фрілансера. Домовляйтеся про замовлення індивідуально, створюйте проекти з фіксованою оплатою, щоб отримувати заявки.

  Якщо хочете контролювати кожну посилання (а це зараз актуально), скористайтеся сервісами, де замовляють відгуки та коментарі:

 • Forumok – підійде для розміщення посилань на тематичних ресурсах. Тут замовляють розміщення відгуків на форумах, коментарі на блогах і соціальних мережах. Величезна кількість виконавців, можна задати критерії відбору акаунтів, з яких виконуються замовлення.
 • Prospero – соціальні мережі тут теж доступні, але можна створювати замовлення у вільній формі. Додайте завдання по форумах і скажіть, що потрібно знайти відповідну запис для реклами ваших товарів і послуг. Нехай користувачі шукають тільки потрібні сторінки, багато за це платити не доводиться.
 • Під крауд маркетинг форум будь підійде, адже навіть на нетематичних майданчиках, іноді обговорюються окремі теми.

  Накрутка відгуків і коментарів реально допомагає залучити цільову аудиторію і підвищити продажі.

  Будь-яка біржа крауд маркетингу містить величезну кількість акаунтів на різних майданчиках. Якщо ви активно спілкувалися на якому-небудь форумі і залишали коментарі з рекомендаціями чого-небудь і посиланнями, значить, вже застосовували цю хитрість.

  Допоможіть довіри, з цим зараз великі проблеми в інтернет-підприємців.