Кредит Taxi Money, брати чи ні?

Зміст

  • Чи варто брати кредит Таксі Мані?
    • Де взяти гроші для вкладень в Taxi Money?

Популярність ігрового заробітку в мережі збільшується стрімкими темпами, а разом з цим люди вкладають все більше грошей в ігри з виведенням грошей.


Майже всі вони потребують поповнення балансу, але іноді пропонується брати кредити (в межах проекту) і за рахунок цього забезпечити собі ефективний старт.

Кредит Taxi Money, брати чи ні? Таке питання з’являється в багатьох новачків, так як це найпопулярніша гра з виведенням коштів і без стартового капіталу в ній не почати.

Взяти його можуть все, це не складає труднощів, але потрібно враховувати умови. Надалі доведеться віддати більше, тут є підводні камені.

Чи варто брати кредит Таксі Мані?

Щоб можна було почати без внесення великої суми і розвиватися, адміністрація пропонує отримати позику. У своєму офісі, під балансами для виводу і покупок ви знайдете посилання для отримання позики:

На вибір пропонується кілька варіантів, але жоден з них не вигідний. Можна взяти гроші під 0.8% на добу на 50 днів, але виходить, що переплата становить 40%. Простіше кажучи, берете 1000 рублів, а віддати доведеться 1400 рублів.

При цьому, для видачі позики потрібно обов’язково внести не менше 100 рублів, а якщо його не повернути вчасно, профіль можуть заблокувати.

Зараз деякі подумають, так в чому проблема, візьму гроші, куплю машин і вони швидко відіб’ють необхідну суму. Не поспішайте з висновками, адже повернення грошей можливе лише за рахунок поповнення.

Не можна погашати кредит з рахунку для покупок або для висновку, потрібно поповнювати баланс, тому ви просто викидаєте частина коштів:

Висновок блокується до того часу, поки ви не виплатите позику, тобто поки не внесете депозит на суму, яку залишилося виплатити. Як бачите на зображенні, отримавши 600 рублів під 1%, залишилося повернути 980 рублів.

Краще відразу внести 1000 рублів, отримати бонус 25% (на перший депозит дається) і на 1250 рублів розвиватися, ніж влазити в борги.

З грою Таксі Мані я зараз стабільно заробляю непогані гроші. Коли-то були сумніви, починав потроху вкладати і дійшов до серйозних відрахувань:

Новачки часто беруть кредит в Taxi Money, не знаючи всіх правил, тому надалі стикаються з проблемою. Якщо ви хочете почати, а грошей у вас поки немає, то краще скористатися безкоштовними способами заробітку.

Де взяти гроші для вкладень в Taxi Money?

Найпростіший спосіб – це запросити нових гравців. Займатися цим доведеться в будь-якому випадку, так як для виведення потрібні рублі на пасажирському рахунку.

Їх можна ще заробити в місті через виконання замовлень, але на рефералах це набагато простіше. Використовуйте будь-які способи набору рефералів, цим варіантом я і сам користуюся.

Такий метод вам не подобається? Немає проблем, можна скористатися будь-якими іншими видами віддаленої підробітку:

  • виконання завдань на почтовиках;
  • продаж готових статей;
  • введення капчі;
  • продаж фотографій через Foap;
  • заробіток в інтернеті. мережах;
  • легкий заробіток з Globus-inter.

З цими способами ви зможете поступово збирати невеликі суми і відразу ж вносити їх на ігровий баланс Таксі Мані. Поступово у вашому гаражі накопичиться багато автомобілів, після чого ви зможете кинути всі зусилля на роботу в місті або запрошення рефералів.

Намагайтеся не вкладатися в один проект, краще розподілити інвестиції по декільком системам. З якісних і стабільно працюючих ігор, виділю Golden Mines і Golden Tea.

В іграх заробляти можна, а Таксі Мані була і залишається у мене в пріоритеті. Саме з цього проекту щоденний дохід дійшов до максимуму і без проблем виводиться за 12 000 рублів кожен день. Звичайно, є деякі сумніви, що гра може коли-небудь закритися, але поки що передумов для цього немає.