Криптовалюта Ethereum: курс, майнінг

Зміст

  • Як створити гаманець Ethereum?
    • Як майнить Ethereum?

У нових крипто грошей є всі шанси повторити успіх Биткоинов. Їх курс також може різко зрости, тому є сенс починати ними користуватися як можна раніше.


Втрачати час на тисячі безіменних криптовалют не варто, вибирайте тільки ті, чий курс вже досить високий і які гроші легко знайти у всіх обмінниках.

Криптовалюта Ethereum курс, майнінг, гаманець – все це варто дізнатися, незалежно від цілей використання.

Зараз популярність крипто грошей, створених ще в 2014 році, поступово зростає, а разом з цим збільшується курс обміну. Багато вважають, що це найперспективніша криптовалюта.

Як створити гаманець Ethereum?

Коли тільки з’явилася ця електронна валюта, її курс був дорівнює долару. З часом він збільшився, але поки нічого схожого на Bitcoin не сталося.

На даний момент 1 Ethereum (ETH) дорівнює майже 12 доларам:

Курс Ethereum продовжує рости, саме час створити гаманець для збору цієї кріптовалюти. Зробити це можна на офіційному сайті, але це незручно. Набагато простіше зареєструватися на Exmo, щоб отримати мултивалютный рахунок.

У особистому кабінеті відображаються баланси різних валют, там же ви зможете відкрити ETH гаманець:

Для зручності всередині особистого кабінету представлені кнопки для поповнення, виведення та обміну всіх криптовалют. Це найбільш зручний спосіб керування електронними грошима і не доводиться відкривати декілька гаманців.

Як майнить Ethereum?

Прямо зараз варто почати заробляти крипто гроші, адже ніхто не знає, коли саме злетить їх курс. Зробити це можна кількома способами, як і у випадку з іншими криптовалютами, Ethereum заробляють на майнинге і через крани. Давайте розглянемо ці варіанти:

1. Майнінг Ethereum з MinerGate. Найбільш популярний метод збору кріптовалюти за рахунок своєї відеокарти. Щоб почати, необхідно завантажити програму MinerGate, запустити її і вибрати Ethereum для майнінг. Вона працює повністю в автоматичному режимі і не сильно навантажує систему.

Також запрошуйте сюди друзів, щоб заробляти 75% від комісії системи:

2. Майнінг Ethereum з Wmzona. Адміністрація кликового спонсора давно пропонує користувачам налаштувати майнінг на своїх комп’ютерах. У квітні 2016 року на Wmzona з’явилася інформація про видобуток ETH.

Ви отримаєте всі необхідні інструкції, відповіді на питання та іншу корисну інформацію, головне, щоб ПК був потужний:

3. Крани Ethereum. Для всіх криптовалют створені так звані крани. Це сайти, на яких виплачуються невеликі бонуси за різні дії.

Зазвичай все зроблено в форматі бонусів, просто заходиш на ресурс, вводиш капчу і забираєш гроші. Кількість бонусів необмежено, але потрібно чекати, поки можна буде зібрати їх повторно:

  • Etherfaucet – відвідуйте кожні 5 хвилин, висновок доступний від 0.05 ETH. Відрахування з рефералів 75%.
  • Ethereumfaucet – від 850 ETH лунає кожні 10 хвилин. Потрібно зібрати мінімум 0.05 эфирум, з рефералів приходить 50%.
  • Freeeth – кожні 10 хвилин можна отримати эфирум криптовалюту.
  • Etherfree – лунають бонуси раз в 15 хвилин, можна заробити на рефералах

Майже всі кріптовалюти розвивалися за схожим сюжетом. Зараз Ethereum як ніколи популярні, прикладайте зусилля, щоб заробити ці гроші, у них великі шанси зрости за курсом, а це ідеальний варіант для отримання серйозної прибутку.