Куди вкласти 200 000 рублів?

Спокуса витратити все, що з часом накопичується на рахунках величезний, але потрібно тримати себе в руках.


Щоб домогтися дійсно серйозних результатів, потрібно постійно прокручувати гроші, а способів для цього повно. Навіть з дому виходити не доведеться, через інтернет цілком реально зробити вигідні інвестиції.

Куди вкласти 200 000 рублів? Пристойна сума, яку теж можна збільшити в кілька разів. Зараз ви дізнаєтеся, на що можна спрямувати гроші для отримання профіту.

Є варіанти, які не вимагають особливих навичок, також є способи, що дозволяють особисто керувати капіталом. Тільки вам вирішувати, що краще.

Кращі способи вкласти гроші в інтернеті

Для початку вам потрібно буде визначитися, чи хочете ви створити власний проект або ж бажаєте просто прокрутити гроші і отримавши велику суму, забути про це.

Природно, варіант з відкриттям свого проекту цікавий, але відразу це не принесе добрих відрахувань, так і потрібно буде багато чому навчитися.

Давайте коротко розглянемо, які варіанти доступні:

 • Гра з виведенням грошей – під великим сумнівом у багатьох користувачів, але перевірені гри є.

  Я сам особисто переконався в прибутковості таких проектів, так як вклався в Taxi Money і тепер кожен місяць виводжу більше 300 000 рублів тільки з цієї гри. Вклади там потрібні на купівлю автомобілів та залучення користувачів. З великим капіталом, можна просто прорекламувати гру і спокійно виводити все, що пасивно приносять автомобілі:

 • Бінарні опціони – цей спосіб відрізняється самим швидким отриманням профіту. Мізками доведеться ворушити серйозно, так як ви будете робити ставки на курси валют.

  Доведеться вгадувати, які котирування поповзуть вниз або злетять вгору. Прибутковість від операції може становити до 90%, тобто поставивши 500$, можна виграти 950$. Угоди відкриваються навіть на кілька хвилин, тільки уявіть, скільки можна заробити протягом дня:

 • Власний сайт – ідеальний варіант для тих, хто хоче створити джерело стабільного прибутку. Над сайтом доводиться багато працювати, зате зі стартовим капіталом у вас не буде проблем з розвитком. Можна буде придбати величезну кількість статей на Advego і швидко наповнити майданчик.

  Тільки пам’ятайте, що ресурс потребує постійного супроводу. Якщо не хочеться починати з нуля, купіть сайт на Telderi, там продаються блоги, соціальні мережі, форуми та інші ресурси:

 • Група в соціальних мережах – відразу радимо почитати статтю про те, скільки заробляють на публічних сторінках. Найпопулярніші спільноти приносять власникам по мільйону рублів щомісяця, але це Топові майданчики.

  Погодьтеся, навіть якщо вона почне приносити по 100 000 рублів за 30 днів, це вже буде добре. Спробувати варто, але спочатку підшукайте якусь цікаву ідею. Всі гроші вкладайте в рекламу, щоб зібрати якомога більше учасників.

 • Канал на YouTube – гроші можна витратити не тільки на розкрутку, але і на залучення авторів відеороликів. Навіщо записувати їх самостійно, якщо можна знайти людей, до того ж, командою набагато швидше наповнюється проект.

  Докладно про це вже розповідалося в статті про інвестування в канал YouTube. Зараз цей напрямок швидко розвивається, а ви без відкриття особи зможете розкрутитися і збирати великі гроші навіть за рахунок реклами в роликах.

 • ПАММ рахунки – повністю пасивні інвестиції, при яких не потрібно навіть вчитися. Вам буде потрібно тільки вибрати трейдера, який буде керувати капіталом. Досвідчені професіонали відкривають портфелі (ПАММ), приймають гроші від безлічі інвесторів і проводять операції.

  Все, що вдалося вторгувати, потім розподіляється між вкладниками. Варіант хороший, тільки ретельно вибирайте керуючого, порівнюйте статистику і вибирайте найкращих.

 • Інвестиції в золото – зовсім недавно ціни на цей дорогоцінний метал піднялися майже на 20%. За останні роки котирування тільки знижувалися, але судячи по останньому тренду, картина поступово змінюється.

  Не поспішайте бігти в ювелірний і викуповувати прикраси, набагато ефективніше відкривати в банках «золоті» рахунки або скористатися інтернетом, де постійно проводяться спекуляції з даним активом. Як варіант, просто займіться трейдингом.

 • Автокопірованія операцій на Форекс – цей спосіб став доступним завдяки сервісу Share4you. Схема схожа на інвестиції ПАММ, але тут не передаються гроші під чиєсь керування.

  Ви вибираєте лідера і, на автоматі починається копіювання угод. Природно, професіонал намагається заробити гроші, а ви просто отримуєте прибуток паралельно.

 • Кредити – зовсім недавно було модно вкладати в різні соц. мережі кредитування, але зараз цей варіант вже не працює. Тим не менш, у борг під відсотки через інтернет давати можна. Це найбільша компанія пропонує MoneyMan.

  У інвесторів немає проблем з людьми, які відмовляються виплачувати гроші, компанія гарантує одержання відсотків від вкладених коштів. На який термін і в якій валюті відкривати вклад, вирішуйте самі:

 • Інвестиційні фонди – викликають деякі сумніви, тому потрібно вибирати тільки перевірені проекти. Одним з таких є компанія Helix. Вони займаються відкриттям різного роду бізнесу в багатьох країнах.

  На їх рахунку вже не один успішний проект і в мережі є купа відгуків людей, які отримали дохід. Деякі складності при реєстрації та інвестуванні є (розібратися не просто), зате дохід капає пасивно і з хорошими відсотками.

 • Набралося аж 10 способів вкласти 200 000 рублів через інтернет. Вам залишається вибрати потрібний спосіб і витратити трохи часу, щоб стати інвестором.

  Кожен з методів працює 100%, а якщо сумніваєтеся, спробуйте почати з невеликих сум. Навіть 10 000 рублів вистачить для перевірки.