Купівля та продаж кодів від акцій на Wmmail

Зміст

  • Заробіток на кодах від різних товарів
    • Де купити коди від продукції?

Маркетингові стратегії безлічі різних компаній часто припускають запуск різноманітних акцій та розіграшів.


Напевно вам доводилося купувати реальні товари, на яких були всілякі коди. Такі акції проводяться часто, і є багато людей, які активно беруть участь у них.

Ви один з цих людей або у вас є багато кодів? Тоді купівля та продаж кодів від акцій на Wmmail повинна тебе зацікавити.

Через цей кликовый спонсор часто пропонуються угоди з купівлі-продажу промо-кодів від різних товарів. Це відмінна можливість не тільки підвищити шанси на виграш в акції, а й заробити.

Заробіток на кодах від різних товарів

Багато людей навіть не здогадуються, що такий товар як коди від реальної продукції, можна продавати в інтернеті.

На Wmmail для цього створений спеціальний розділ завдань:

Виконувати такі завдання легко, найголовніше – це зібрати якомога більше кодів. Напевно, тут можна знайти пропозиції з продажу кодів від всіх популярних акцій. Тільки зараз рекламодавці готові платити за коди від акцій таких компаній як Kinder, Простоквашино, Балтика, Растишка, Cheetos і так далі.

Щоб відправити код, зайдіть в одне із завдань, натисніть на кнопку для старту виконання, а потім на другу, для перевірки. Після цього відкриється форма звіту, де можна вказати код (якщо в завданні написано 1 код, то відправляєте 1 код):

Якщо у вас є кілька кодів, виконуйте завдання кілька разів. У нашому прикладі за один код платять 11 центів, тобто щоб заробити долар, необхідно відправити 9-10 кодів. Якщо ви часто купуєте продукт, зазначений у завданні, то це буде для вас просто приємним бонусом.

Де купити коди від продукції?

Як ви вже здогадалися, для цього необхідно запустити власне завдання. Зробити це легко, достатньо перейти на вкладку рекламодавця в своєму профілі і зайти в розділ з оплачуваними завданнями:

Після цього потрібно заповнити форму з завданням, щоб виконавці легко розібралися, що від них вимагається:

У рядку URL можете вказати посилання на будь-який сайт (наприклад, свою сторінку Вконтакте). Тип завдання обов’язково «Коди».

Повтор ставте моментальний, щоб ті, у кого багато кодів могли відразу виконати завдання кілька разів. Механізм перевірки ручний – щоб ви спочатку перевіряли код, а потім вирішували, оплачувати його чи ні (обдурити вас не зможуть).

На другому кроці запуску завдання для покупки кодів від акцій, вам потрібно лише вказати суму винагороди:

Є й інші параметри, але їх краще не чіпати. Що стосується оплати, то тут вам потрібно встановлювати, найвигідніші умови. Зайдіть в розділ із завданнями і подивіться, скільки платять максимум за коди, які вам потрібні. Якщо хочете «переманити» виконавців, пропонуєте їм більш високу оплату.

Коли завдання буде запущено, вам будуть приходити кодів, ви будете перевіряти їх і після цього проводити оплату або відмовляти виконавцям. Тепер ви знаєте, де купити коди від акції будь-якої компанії і зможете частіше вигравати цінні призи.